Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Czy Lemforder produkuje poduszki pod silnik, o co chodzi ??


Tommy Gun

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam takie pytanko w sprawie poduszek pod silnikiem.

Muszę wymienić lewą i wybór padł na Lemfordera z Inter Carsu --> Sklep Inter Cars - 2mln części do samochodów | Sklep Online symbol LMI17701

Jak zawsze musi być ale i przeglądając forum jest od groma opinii że Lemforder nie produkuje poduszek pod silnik. O co tutaj chodzi ??

Chcę mieć pewność że w pudełku Lemfordera nie przyjdzie jakieś gówno, zalane gumą zamiast hydropodstawy.

Jest jeszcze awaryjne wyjście - wizyta w serwisie, której niestety mój portfel nie polubi.

Jeżeli ktoś może poratować swoją sprawdzoną informacją to będę wdzięczny.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lemforder nie produkuje poduszek na pierwszy montaż co często sugerowano na forum. Natomiast ta firma produkuje zamienniki jak się sprawują tego nie wiem, sam montowałem oryginalne i mogę śmiało je polecić. Oryginalne poduszki dostaniesz też taniej w firmie getem GETem: Czci samochodowe - Volkswagen, Audi, Mercedes, Seat, Skoda, BMW, Honda, Ford, Jaguar. Gdy kupowałem je jakiś czas temu różnica dochodziła do 100 zł w porównaniu z ASO.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak wyżej , Corteco idzie na pierwszy montaż , i tak samo Corteco produkuje poduszki dla Lemforder .

P.S. kupuj Corteco i nie przepłacaj za poduszkę Lemmforder a i tak w pudełku będzie Corteco .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobra to już jest pewna jasność wyboru. A co w takim razie zaoferuje serwis ?? Poduszki sygnowane znaczkiem Audi na opakowaniu a póżniej okaże się że w środku siedzi Corteco ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rikardo a co sugerowałbyś, CORTECO czy kupić ori w ASO ??

Decyzja należy do ciebie ja kupiłem dwie oryginalne w getemie zamontowałem i nie miałem z nimi żadnego problemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamówiłem dzisiaj ori poduszkę w ASO - 320zł z rabatem i wymieniam także ten cudowny grzybek z przodu.

O jakim grzybku mówisz???

Daj znac jaka firma tej poduchy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A więc (tak wiem polonista wyrwałby sobie włosy):

- producentem poduszki jest firma AVON nr seryjny 8D0 199 379 AQ tzw. łożysko hydrauliczne - 320 zł

- dystans gumowy silnika nr 8D0 199 339 P na fakturze - odbojnik(który wygląda jak grzybek) - 26zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A więc (tak wiem polonista wyrwałby sobie włosy):

- producentem poduszki jest firma AVON nr seryjny 8D0 199 379 AQ tzw. łożysko hydrauliczne - 320 zł

- dystans gumowy silnika nr 8D0 199 339 P na fakturze - odbojnik(który wygląda jak grzybek) - 26zł

Dzięki

Mówisz cały czas o poduszce która idzie z tej strony co pompa ABS-u???

A ten grzybek to osłona????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A więc (tak wiem polonista wyrwałby sobie włosy):

- producentem poduszki jest firma AVON nr seryjny 8D0 199 379 AQ tzw. łożysko hydrauliczne - 320 zł

- dystans gumowy silnika nr 8D0 199 339 P na fakturze - odbojnik(który wygląda jak grzybek) - 26zł

Dzięki

Mówisz cały czas o poduszce która idzie z tej strony co pompa ABS-u???

A ten grzybek to osłona????

Mówi ci o podporze, która znajduje się z przodu silnika.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomek masz może fote tego dystansu i mniej wiecej gdzie on sie znajduje???

Wymieniłeś już poduchę i jak lepiej????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W piątek wymieniam, dam znać jakie wrażenia.

---------- Post dopisany 04-11-2012 at 07:04 ---------- Poprzedni post napisany 30-10-2012 at 08:01 ----------

Już po wymianie - jest o niebo lepiej. Przestało przenosić wibracje na stronę kierowcy i przede wszystkim ustało szarpanie przy ruszaniu. Nie wiem czy to ostatnie ma związek z tym grzybkiem ,a tak wogóle na zdemontowanej poduszce było Corteco Made in Germany 2004.

Czy poduszki przypadkiem nie potrzebują czasu na ułożenie - pytam ze zwykłej ciekawości ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co orientuje się to nie potrzeba im czasu.

Może ktoś już wymieniał poduchę dlatego siedziało Corteco:eusathink:

A jak dodawałeś delikatnie gazu na postoju i puszczałeś,nie czułeś telepania budą????

Napisz gdzie jest dokładnie ten grzybek bo dalej nie mam pojęcia o czym mowa:embarrassed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisz gdzie jest dokładnie ten grzybek bo dalej nie mam pojęcia o czym mowa:embarrassed:

Grzybek ........

Chyba o tym mowa .......

image.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy potrzebują czasu czy nie, ale wiem że po wymianie na nowe Corteco nie było o wiele lepiej niż na starych przez parę tygodni później niebo, a ziemia :) więc wydaje mi się że się rozpracowały trochę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...