Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 ADP] Centralny zamek a temperatura otoczenia


nosek

Rekomendowane odpowiedzi

rada zle szukacie zajmicie sie zamkiem i mechanizmem zamka tylnej klapy w sedanie to jest przyczyna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja Panowie mam taki problem że po otwarciu auta z kluczyka bo tylko taki posiadam sposób otwierania auta nie zawsze otwierają mi się odrazu wszytskie zamki, otworzy się tylko ten który otwieram kluczykiem, a dopiero po zapaleniu auta lub po mocniejszym walnuęciu drzwiami czyt. zamykaniu zaraz się wszytsko otworzy:/

tak jakby gdzieś nie było styku... a nigdy nie robiłem nic przy pompce i niemam żadnych nieoryginalnych sterowników, co by to mogło być? wysmarować zamki czy jak?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rada zle szukacie zajmicie sie zamkiem i mechanizmem zamka tylnej klapy w sedanie to jest przyczyna

przyczyna moich kłopotów z zasięgiem ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja Panowie mam taki problem że po otwarciu auta z kluczyka bo tylko taki posiadam sposób otwierania auta nie zawsze otwierają mi się odrazu wszytskie zamki, otworzy się tylko ten który otwieram kluczykiem, a dopiero po zapaleniu auta lub po mocniejszym walnuęciu drzwiami czyt. zamykaniu zaraz się wszytsko otworzy:/

tak jakby gdzieś nie było styku... a nigdy nie robiłem nic przy pompce i niemam żadnych nieoryginalnych sterowników, co by to mogło być? wysmarować zamki czy jak?

zimne luty w pompie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i co nikt nie wie gdzie na tych fotkach jest antenka centralnego ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zobacz na plytce,czasem sa opisane miejsca gdzie co powinno byc,moze bedzie napisane gdzie wlutowana jest antena[br]Dopisany: 02 Lipiec 2008, 23:47 _________________________________________________moga tez byc symbole...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zobacz na plytce,czasem sa opisane miejsca gdzie co powinno byc,moze bedzie napisane gdzie wlutowana jest antena[br]Dopisany: 02 Lipiec 2008, 23:47 _________________________________________________moga tez byc symbole...

np jakie bo z elektroniki noga jestem,

PS. jutro wysyłam do ciebie naklejki 3D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i co naprawdę nikt nie wie gdzie na płytce centralnego jest wlutowana antena ??, bo już mnie celowanie w słupki i zamki do szału doprowadza jak chcę zamknąć auto POMOCYYYY ;(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moze wstaw lepiej nowy alarm...aha-dzieki za naklejki-dzisiaj doszly :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15000 użytkowników i nikt nie wie o co kaman :wtf:[br]Dopisany: 23 Sierpień 2008, 23:02_________________________________________________halo jest tam kto :co:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nikt się z czymś takim nie spotkał ?? :confused4:[br]Dopisany: 09 Październik 2008, 22:40_________________________________________________pomocy LUDZISKA :wtf:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Z tym zamkiem tylnej klapy to moze być pomysł, u mnie dzieja sie takie cuda ze glowa boli. :wallbash: Centralny dziala tylko w wysokiej wilgotnosci, jak mam wlaczone oswietlenie wewnetrzne przym otwartych drzwiach. jesli otworze drzwi i nie zaswieci to zamykam wszystkie drzwi recznie. no masakra, bagaznika staram sie nie otwierac z kluczyka bo jest jeszcze gorzej.

W weekend zabiore sie za ten zamek od bagaznika i opisze co i jak. :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie na razie problem znikł bo kupiłem pompkę zamka, a starą wysłałem do naprawy, jakby ktoś chciał namiar na gościa zajmującego się pompkami pisać na PW

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hm a ile taka przyjemnosc kosztuje mi dziala znakomicie teraz a w lecie jak sie nagrzeje to szkoda gadac:/

pompka kosztuje 290 zł, a okazało się że moja stara pompka nie nadaje się do reanimacji, tylko na przeszczep wirnika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Mam trochę odmienny aczkolwiek podobny problem

Po ostatnich mrozach (-16 stopni ) przestał działać centralny

- słychać pompkę ale brak efektu.

-Czy ktoś się spotkał z podobnym problemem ????

-Czy jest szansa aby problem sam się rozwiązał z odwilżą ????

:chytry: :chytry: :chytry::wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sprawdź wirnik pompki pewnie się rozsypał, kup jakąś starą spalona lub uszkodzoną z dobrym wirnikiem i bedzie git :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...