Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Kto chętny do rywalizacji?


domjenick

Rekomendowane odpowiedzi

Na swoim przykładzie wiem,że jak się prawidłowo zatejpuje to daje to bardzo dużo.

Bartek-nikt nie neguje właściwości takich plastrów:wink4: a kurs taki "podstawowy" można ukończyć w ciągu jednego dnia:wink4:

fizjokursy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

weź pod uwagę,że taki jednodniowy kurs jest dla zawodowych rehabilitantów, trenerów sportowych itp. co mają pojęcie o rehabilitacji, anatomii i fizjologi itd. wiedzą co, jak i gdzie działa, a nie dla takiego pierwszego lepszego kowalskiego ;) Przede wszystkim i tak najważniejsze jest doświadczenie... to jest temat rzeka nie ma co ciągnąć :P

Dalej mi gubi sygnał ale w ogóle nie łapie ;( i jak tu konkurować :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to jest temat rzeka nie ma co ciągnąć :P

ja tam lubię rozmawiać:decayed::wink4:

---------- Post dopisany at 00:26 ---------- Poprzedni post napisany at 00:23 ----------

co do sygnału-na SE Xperia ARC dla mnie najlepszy jest podstawowy ENDO, bo PRO trochę przekłamuje i nie ma stabilnego sygnału-łapie go szybciej, ale i gubi go w dziwnych miejscach, tak, jakby PRO "latał" na innych satelitach, przykład-robię trening na stacjonarnym i na PRO pokazuje mi ,że sie poruszam w promieniu do 20m-co z oczywistych względów-jest niemożliwe, a na zwykłej wersji-równiutko cały trening z dokładnością, co do położenia w domu mi pokazuje...

---------- Post dopisany 15-11-2012 at 00:02 ---------- Poprzedni post napisany 10-11-2012 at 00:26 ----------

...trzeci dzień po aplikacji plastrów i rehabilitacji-

przyczyna-ból wewnętrzna strona kości piszczelowej-książkowy przykład kontuzji biegacza...

pierwszy dzień i zaraz po założeniu plastrów-poszedłem na trening-był to błąd, ale na błędach człowiek się uczy...samo naklejenie plastrów-to w sumie nie jest żadna tajemna sztuczka, opanowana przez "wybrańców"- trzeba się nauczyć naklejenia ich w odpowiednim miejscu-żeby się nie odklejały, np w stawach, w odpowiedniej odległości od ogniska bólu i ze "średnim" naciągiem, żeby krew i limfa swobodnie przepływały -tu potrzebne było poświęcenie 3 plastrów-czyli odpowiednia "technika" i "doświadczenie", które można opanować, bo po przeczytaniu kilkunastu wypowiedzi i rad fizjoterapeutów (pomocne źródła-google i Youtube)-nakładanie plastrów-to nie jest akupunktura, której złe "wkłucie" może spowodować paraliż i wcale niepotrzebna jest precyzyjna dokładność, ze względu na różnorodność anatomii ludzkich mięśni...

..ale o efektach-pomaga i to sporo, bo już w pierwszych minutach czuć "odprężenie" mięśni, które bolą, co dalej skutkuje poprawną techniką, chodzenia, biegania et cetera..niestety-nie można biegać, czy chodzić z kontuzją, bo pojawi się kontuzja po drugiej stronie w związku z nadmiernym przesileniem drugiej nogi...więc, trzeba było odpocząć i obserwować, co nastąpiło-za szybko zacząłem trening i taśma-po prostu zaczęła się odklejać, w wyniku pocenia się nogi i co zauważyłem-kiedy ją zerwałem-ból powrócił, czyli efekt zminimalizowania bólu-jest widoczny i na pewno jest efektywniejszy, niż środki przeciwbólowe, które w "jakiś" sposób szkodzą wątrobie...

po nałożeniu kolejnego plastra- ból ustąpił, ale pojawił się w innym miejscu-podejrzewam, ze to jest efekt skumulowania kilku przyczyn, a "terapia" była ukierunkowana na jedną grupę mięśni. Teraz jest zlokalizowany ból i mogę zacząć "samo terapię" od nowa...kolejna aplikacja plastrów i za kilka dni -będę wiedział, czy pomaga, czy to tylko "autosugestia"...

---------- Post dopisany 20-11-2012 at 07:17 ---------- Poprzedni post napisany 15-11-2012 at 00:02 ----------

no Panowie i Panie-jeszcze 10 dni i koniec:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

za 8 dni wypad do Austrii na narty, w końcu coś spalę kalorii :kox:
wez ze sobą endomondo-zobaczymy, jaki wykresik pokaże:wink4:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

za 8 dni wypad do Austrii na narty, w końcu coś spalę kalorii :kox:
wez ze sobą endomondo-zobaczymy, jaki wykresik pokaże:wink4:

będzie na pokładzie :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

będziemy widzieć, jak szybko ciśniesz z górki:decayed:

a w polskich Górach też śmigasz, czy ciężko z warunkami trafić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

będziemy widzieć, jak szybko ciśniesz z górki:decayed:

a w polskich Górach też śmigasz, czy ciężko z warunkami trafić?

też "śmigam" :doh::decayed:

---------- Post dopisany at 21:45 ---------- Poprzedni post napisany at 21:45 ----------

w PL jeździmy klubowo (Katowice+Gliwice) ale raczej w tygodniu :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja narty miałem raz na nogach i to by było na tyle -lepiej pozostanę przy sportach letnich :sarcastic:

---------- Post dopisany 30-11-2012 at 21:42 ---------- Poprzedni post napisany 29-11-2012 at 22:08 ----------

...i to by było na tyle, jak ktoś chce pobiegać-to proszę tu dołączać...

Endomondo | Community based on free GPS tracking of sports

---------- Post dopisany 01-01-2013 at 19:15 ---------- Poprzedni post napisany 30-11-2012 at 21:42 ----------

no jak tam? biegacie cuś, czy nic?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dopiero teraz wylukałem ten temat...:wink:

Ostatnio poprawiłem swoją formę dwa razy w tygodniu po 5 km raz basen no i w niedziele intesywny trening na sali 2 godz a raz na miesiąc jakiś sparing .

Ciekawe jak długo wytrwam troche mi moja praca ogranicza ale jakoś daje radę....:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...