Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL A6] C6 Sline Avant, kolejne auto do modzenia

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

bedzie AAS

zmodzony tak zeby kladl sie na cyckach, musi byc nisko i koniec

Opublikowano

ciasnyWiesiek to Twój szwagier ? :decayed:

Opublikowano
  • Autor

no jakos tak wyszlo :)

modzac auta jeden napedza drugiego :)

Skad takie przypuszczenia?

Opublikowano

Przeglądając forum - tematy o samochodach i zlotach jakoś skojarzyłem :grin:

Widzę, że jesteście obaj wierni marce, a nawet modelom: Ty się przesiadłeś z A6 na A6, a on z A4 na A4 :naughty:

Zmień nick z A6C5 na A6C6 :wink:

Opublikowano

Jak chcesz zmodzić AAS? VCDS-em czy jakiś moduł/poduchy inne wsadzasz?

Opublikowano
  • Autor

Zmieniajac miejsce polizenua czujnukow

Sent from my Nokia 3210 using Tapatalk 2

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

co tam modzisz???:naughty:

Opublikowano
  • Autor

Aas :)

---------- Post dopisany 11-02-2013 at 23:06 ---------- Poprzedni post napisany 10-02-2013 at 00:12 ----------

Auto nadal w czesciach

kolega zajmuje sie zawieszeniem

img20130210171217.th.jpg

- ja wczoraj czyscilem i konserwowalem nowe stolki

Siedzisko fotela wyczyszczone tylko w polowie

z poczatku myslalem ze fotele sa brazowe po wyczyszczeniu okazalo sie ze sa jednak rude

img20130210154726.th.jpg

---------- Post dopisany 14-02-2013 at 09:50 ---------- Poprzedni post napisany 11-02-2013 at 23:06 ----------

juz chyba blizej niz dalej :)

20130212220528.th.jpg

Opublikowano

jak nisko można spuścić auto w ori pneumatyce?

Opublikowano
  • Autor

MARCIN607 na tych fotkach masz auto opuszczone na ori pnematyce zglebione vagiem

Moj sterownik bedzie wyslany do PL d ludzi ktorzy "dodadza" wieksze wartosci dzieki czemu bede mogl zejsc nizej, teraz mam juz mwartosci 417 z przodu i 414 z tylu

po zmianie bede mogl miec np 450 na przodzie i tyle

a64f.th.jpga64fsrodek.th.jpgmg1169.th.jpgmg1167.th.jpgmg1155j.th.jpgmg1160e.th.jpg

Fotele wyrwane dzieki WojtkowiA4

Opublikowano

Jak po takiej zmianie sterownika będzie z trwałością i awaryjnoiścią elementów zawieszenia ?

Opublikowano
  • Autor

bede go kladl na glebie na zlotach, na codzien bede jezdzil tak jak na fotkach jest pewnie albo troche nizej

Opublikowano

Masz już koło na lato ?

Opublikowano
  • Autor

Oczywiscie ze mam :)

W tym momencie jest na odnowie biologocznej :)

Sent from my Nokia 3210 using Tapatalk 2

Opublikowano

No to się pochwal co to ? 20" ?

Opublikowano
  • Autor

nadal beda 19, tyle ze 3 czesciowe, jestem na etapie szukania rantow do nich

Opublikowano
MARCIN607 na tych fotkach masz auto opuszczone na ori pnematyce zglebione vagiem

Moj sterownik bedzie wyslany do PL d ludzi ktorzy "dodadza" wieksze wartosci dzieki czemu bede mogl zejsc nizej, teraz mam juz mwartosci 417 z przodu i 414 z tylu

po zmianie bede mogl miec np 450 na przodzie i tyle

To już nie zmiana położenia czujników tylko mod sterownika? Jeśli to nie tajemnica to można namiar na tych magików co się sterownikiem zajmują ? ;)

Opublikowano
  • Autor

moglem czujniki umiescici nizej , ale osoba ktora mi to montowala wybila mi to z glowy i doradzila cos innego

jesli padnie mi jeden czujnik to nie bede musial wymieniac wszystkich u icinac mocowan na nowo zeby kazdy byl tak samo tylko wymienie jeden i juz

pozatym od skorconych mocowan nie bedzie powrotu a wartosci zawsze mozna wrzucic ori

stifii jak zrobia to u nie i bedze wszystko ok to CI dam na nich namiary, bo inaczej nie mam zamiaru nikogo polecac

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.