Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Jak sciągnąć szpetne progi ??

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam mam mały problem ponieważ mam zamontowane w mojej audi nakładki progowe które są szpetne a do tego są przymocowane klejem do szyb i na piance nie wiem kto to zamontował... i teraz moje pytanie jak je ściągnąć najlepszym sposobem by nic nie uszkodzić tzn te lamitowe nakladki na progi mogę się połamac bo one i tak do kosza pójdą :P

tutaj fotka tych wstretnych progów które psują wygląd auta :(ImageShackŽ - Online Photo and Video Hosting

Opublikowano

sciągaj czym prędzej bo autko ładne a progi :facepalm:

Opublikowano
  • Autor

wiem właśnie tylko jak :(

Opublikowano

masakra jak to chu.. wygląda

połóż się pod auto i zobaczysz . chyba ze jest na kleju ale wątpie

Opublikowano
  • Autor

no na kleju to jest i na piance :/

Opublikowano

no to pewnie bedziesz musial pomalowac progi

bedziesz to sprzedawac czy to wyrzucenia ?

Opublikowano
  • Autor

do wyrzucenia daj spokój kto by to chciał jak to takie szpetne :( nie wiem czy kupić inne nakładki od S-lina czy malować ten próg metalowy :(

Opublikowano

to rozwal to

Opublikowano

a ja myślę że przez te nakładki na progi masz jakieś 20 koni więcej :wink:

Opublikowano
:polew: 20 koni więcej na stronę
Opublikowano

Kolega ma problem a WY się nabijacie:grin:

Opublikowano

nie no na poważnie to nie wiadomo jak one tam są przyklejone może nożem tnij ten klej a jak nie to poprostu łam je

---------- Post dopisany at 22:14 ---------- Poprzedni post napisany at 22:10 ----------

a może opalarką ten klej grzej i odrywaj?

Opublikowano
  • Autor

a później co bo orginalnie progi mam czarne :P

Opublikowano

ale ktos kaszane odwalil z tymi progami ;/

Opublikowano

pomaluj jak ja :thumbup1:

a później co bo orginalnie progi mam czarne :P
Opublikowano
  • Autor

ale ty masz orginalne nakladki z S a ja mam poprostu normalnie metalowe progi pociągniete konserwacją ;-0

Opublikowano

Ori nakładki na progi sobie kupisz i będzie tak jak należy ale najpierw wywal te stare, pewnie jedyny sposób będzie dość brutalny czyli siłowy :kwasny: a potem sprzątanie z progów tej pianki... Jak się z tym uporasz to na 1000% najpierw będziesz musiał to ogarnąć jakimś podkładem, lakierem, konserwacją bo prawdopodobnie czeka Cię czyszczenie do gołej blachy...

Opublikowano
  • Autor

ciezko jest dostać ori nakładki .

Opublikowano

Czemu chcesz je sciagac jak niedawno je zakladales ? Pamietam jak widywalem ja jeszcze seryjna na miescie i byla taka zwykla wogole sie nie wyrozniala, a teraz wyglada naprawde ladnie ja bym je zostawil w spokoju. Moim zdaniem szkoda kasy na takie zakladanie i wyrzucanie, to ze komus sie nie podoba to nie znaczy ze tobie tez sie nie musi podobac skoro je sam zalozyles

Moim zdaniem wszystko do siebie pasuje i ja bym ich nie sciagal. Masz dokladki w kolorze a takto zalozysz zwykle czarne progi i nie bedzie to ladnie pasowac do siebie.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.