Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Jak sciągnąć szpetne progi ??


Matysss

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam mały problem ponieważ mam zamontowane w mojej audi nakładki progowe które są szpetne a do tego są przymocowane klejem do szyb i na piance nie wiem kto to zamontował... i teraz moje pytanie jak je ściągnąć najlepszym sposobem by nic nie uszkodzić tzn te lamitowe nakladki na progi mogę się połamac bo one i tak do kosza pójdą :P

tutaj fotka tych wstretnych progów które psują wygląd auta :(ImageShackŽ - Online Photo and Video Hosting

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie no na poważnie to nie wiadomo jak one tam są przyklejone może nożem tnij ten klej a jak nie to poprostu łam je

---------- Post dopisany at 22:14 ---------- Poprzedni post napisany at 22:10 ----------

a może opalarką ten klej grzej i odrywaj?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ori nakładki na progi sobie kupisz i będzie tak jak należy ale najpierw wywal te stare, pewnie jedyny sposób będzie dość brutalny czyli siłowy :kwasny: a potem sprzątanie z progów tej pianki... Jak się z tym uporasz to na 1000% najpierw będziesz musiał to ogarnąć jakimś podkładem, lakierem, konserwacją bo prawdopodobnie czeka Cię czyszczenie do gołej blachy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czemu chcesz je sciagac jak niedawno je zakladales ? Pamietam jak widywalem ja jeszcze seryjna na miescie i byla taka zwykla wogole sie nie wyrozniala, a teraz wyglada naprawde ladnie ja bym je zostawil w spokoju. Moim zdaniem szkoda kasy na takie zakladanie i wyrzucanie, to ze komus sie nie podoba to nie znaczy ze tobie tez sie nie musi podobac skoro je sam zalozyles

Moim zdaniem wszystko do siebie pasuje i ja bym ich nie sciagal. Masz dokladki w kolorze a takto zalozysz zwykle czarne progi i nie bedzie to ladnie pasowac do siebie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...