Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AJM] Navi+, Xenon, 17", 1BE, Pół skóra, 131km

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

ja pracuje tylko dla siebie:D

Opublikowano

całkiem fajnie wygląda, gdzie robiłeś szybki?

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

Nowe foteliki:

4d671f9154f3e513m.jpg5e6529ed53bed863m.jpg

Juz zamontowane jednak fotki w aucie juz niedlugo :)

Nowak_ZG, Topor dzieki za szybki, profesjonalny montaz :naughty:

Opublikowano

no problem

Opublikowano

300zl:D

Opublikowano

Fajne te foteliki, kiedys takich szukałem ale trudno było je dostać :gwizdanie:

  • 8 miesięcy temu...
Opublikowano
  • Autor

Zdjecia foteli juz na str1 :> Jeszcze poszukiwania podlokietnika w skorze i moze boczkow.[br]Dopisany: 10 Wrzesień 2009, 16:22:34_________________________________________________Proszę o wytłumaczenie dziury na wykresie z hamowni wykres str1

Opublikowano

krótko mówiąc wykurwista bryka :shocked:

i navi :yeee:[br]Dopisany: 16 Maj 2010, 11:56_________________________________________________ile dałeś za fotele ?? :mysli:[br]Dopisany: 16 Maj 2010, 12:00_________________________________________________na pomorzu dokładnie w redzie gościu za jedne obszycie boczków w drzwiach chce 100 zł myślę ze to nie aż tak droga a efekt naprawdę dobry :good:

Opublikowano

navi dorezana bo nie komponuje się idealnie ale co tam nie widać tego tak

fotele wypas :kox:

Opublikowano
  • Autor

navi dorezana bo nie komponuje się idealnie ale co tam nie widać tego tak

fotele wypas :kox:

Z tego co wiem to navi troszke się znasz. Z tąd pytanie czy znajdę taką ramke do navi z a6 by pasowała idealnie do navi i tunelu z a4?

Opublikowano

navi dorezana bo nie komponuje się idealnie ale co tam nie widać tego tak

fotele wypas :kox:

Z tego co wiem to navi troszke się znasz. Z tąd pytanie czy znajdę taką ramke do navi z a6 by pasowała idealnie do navi i tunelu z a4?

niee... misisz zmienic navi .. ba ta ktora masz jest z A6.

Opublikowano
  • Autor

navi dorezana bo nie komponuje się idealnie ale co tam nie widać tego tak

fotele wypas :kox:

Z tego co wiem to navi troszke się znasz. Z tąd pytanie czy znajdę taką ramke do navi z a6 by pasowała idealnie do navi i tunelu z a4?

niee... misisz zmienic navi .. ba ta ktora masz jest z A6.

Taniej mi będzię jakoś ramkę wyrezać niż bawić się w wymiane navi. Bo jak wymieniać to już na RNS :gwizdanie:

Opublikowano

gotowej nie dostaniesz nigdzie;p chyba ze cos sam wyrezasz...

a jak jestes w zg to wpadaj dzisiaj na na spot;p

Opublikowano
Bo jak wymieniać to już na RNS

też tak mówiłem ale trzeba rezać ramkę i i tak wyjdzie zawsze lekko nie tak jak trzeba :naughty:

Niestety albo navi plus z a4

albo wszystkie inne nie leżą idealnie, miałem u siebie i rns-e z A6 i rns-d z A6

niestety tylko rns-d z a4b5 leży idealnie :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Chyba pomyśle na początku o rezaniu ramki.

Jednak dziś kratki od zderzaka poszły się je...

Komuś innemu za nie długo będą służyć :confused4:[br]Dopisany: 16 Maj 2010, 19:56:27_________________________________________________Kratki już wymienione na nowe i w komplecie :confused4:

Wymieniony olej na motul :cool1:

Co do chipa to temat stoi w miejscu bo nie wiadomo skąd się bierze ta dziura (wykres srt1) :angry:

Opublikowano

Zazdroszcze koledze tych zajefajnych foteli. Pięknie się prezentują i w d... nie będą parzyć podczas lata :>

Opublikowano

Zazdroszcze koledze tych zajefajnych foteli. Pięknie się prezentują i w d... nie będą parzyć podczas lata :>

no dokładnie fotele nie beda parzyły w tyłek ;) i sa :kox: :kox:

Opublikowano

po pierwsze podjedź na dobrą hamownię... zobaczymy czy taki mały moment i z taką dziurą wyjdzie...

o mocy nie wspominam :decayed:

Opublikowano
  • Autor

po pierwsze podjedź na dobrą hamownię... zobaczymy czy taki mały moment i z taką dziurą wyjdzie...

o mocy nie wspominam :decayed:

Co do hamowni to wydaje mi się, że jest ok. Z mocą auta mógł coś kombinować 1 właściciel.

Jeśli nie ta hamownia to jaką polecicie w Poznaniu?

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.