Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Windows 8 - z czym to sie je?


Rekomendowane odpowiedzi

No i po paru godzinach walki mam postawionego windowsa 8. Niestety nie mogłem go zainstalowac przez update windowsa 7 bo 4 razy probowalem i za kazdym razem sie wieszal pod koniec. Robilem update windowsa 7, nawet clean boot i i tak sie zawieszal wiec postanowilem utworzyc nowa partycje i go tam wrzucic, tym samym mam dwa systemy, w razie jak cos nie chodzi na 8ce to wroce na 7ke :)

Sorry za brak polskich znakow, musze wlaczyc klawiature programisty :decayed:

Na pierwszy rzut oka chodzi duzo szybciej niz 7ka ale zawsze tak jest z swiezym systemem wiec sie narazie nie podniecam:grin:

Podoba mi sie ten screen windowsa 8, wszystko pod reka, mozna sobie ustawic jak chcemy, a jak chcemy wrocic do standardowego widoku to jeden guzik i jestesmy :wink: Narazie tyle jestem w stanie powiedziec, jak cos nowego wynajde to sie podziele spostrzezeniami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak w ogóle Filmik od jak Patryka oraz cała zabawa z Modern UI przypomina mi o tym, że to co nowe wymaga troszkę chęci i nie zawsze jest początkowo dobrze przyjmowane. Podobna sytuacja była z Ubuntu i Unity ( które teraz uważam, że jest lepsze niż Modern) i wtedy przesiadłem się na KDE które można konfigurować jak się chce. Jak rozgryzę jeszcze sposób instalacji systemów na biosach EFI to wrócę do starej konfiguracji Linux na co dzień plus Windows od święta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany kupiłem notebooka Sony Vaio z win8 system jest ciekawy ale nie mogę sobie ogarnąć jednej rzeczy mam tam pakiet office i nie wiem skąd dorównać klucz produktu :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wykupował ktoś już to uaktualnienie z promocji ? Ciekawy jestem czy da rade to nagrac na pena i postawić od nowa zamiast xp na pc, czy tylko można wgrac na 7 objętą promocja ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój laptop ma problem z windowsem 8 i niestety narazie używam 7ki... Za każdym razem jak podłączę ładowarkę do lapka kiedy jest włączone wifi to się wiesza:kwasny: narazie jeszcze nie ma fixa od Dell'a więc czekam spokojnie. Dobrze, że zostawiłem 7ke na innym dysku:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany kupiłem notebooka Sony Vaio z win8 system jest ciekawy ale nie mogę sobie ogarnąć jednej rzeczy mam tam pakiet office i nie wiem skąd dorównać klucz produktu :facepalm:

ten pakiet office to chyba 30-dniowa wersja a klucz to dostaniesz jak sobie go kupisz :banan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

orientuje sie ktos jak wyglada kwestia jezyka polskiego w win8? bardziej interesuje mnie co gdy ktos kupi sprzet za granica, powiedzmy w Anglii czy w Stanach? Kwestia sprowadzenia to jedynie osobiscie badz poprzez znajomego a nie przesylka wiec kwestia cla odpada. To wszystko nie po to by zaoszczedzic troche grosza ale sporo kasy. Posralo ich z tymi cenami w tym kraju. Ceny tabletow z Win8 w USA to 500$, w PL za ten sam sprzet chca 3200zl :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

idzie przerobić na polski ja u siebie mam angielskiego i przerobiłem go na polski - ściągasz tylko paczkę ze strony microsoftu. Z tym, że nie wszystko jest spolszczone, np. podczas restartu zamiast wyświetlać napis "restart systemu" to wyświetla "restarting..", ale ogólnie daje radę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wiec PANY I PANIE :wink: Win 8 nie " dziala " z wiellllloooommmmmaaaaaa programami !!!

7 ult 64 lub XP prof badz " starszyzna " 98se to naj... co wyszlo z Microsoft :wink:

Win8 moze byc WOW ale za 2 -3 lata :naughty:

Jeśli będą to programy pisane pod XP, to 2-3 lata nic nie pomogą ;)

W związku z końcem rozszerzonej pomocy technicznej dla systemu Windows XP przypadającym w kwietniu 2014 r., Microsoft podjął decyzję o nie opracowywaniu trybu systemu Windows XP (XP Mode) dla systemu Windows 8
Po uaktualnieniu systemu Windows 7 do Windows 8, Windows XP Mode jest zainstalowany na komputerze, jednakże Windows Virtual PC nie jest już dostępny. Ten problem występuje, ponieważ Windows Virtual PC nie jest obsługiwana w systemie Windows 8

Jak pobrać dane z maszyny wirtualnej Windows XP Mode na Windows 8

---------- Post dopisany at 12:15 ---------- Poprzedni post napisany at 12:15 ----------

Ponoć win8 to wspaniały system dla microsoftu jeśli chodzi o śledzenie twojego kompa i to co robisz na nim i w sieci.

Google już do perfekcji to opanowało dawno temu, więc to jaki masz system raczej niewiele zmienia :grin:

P.S

Chyba zakleję kamerę w laptopie bo jak pracuję to wydaje mi się, że ktoś mnie obserwuje :polew:

...i dodatkowo ogląda Twoją telewizję i zdjęcia z pendrajwa :naughty:Poważna dziura w telewizorach Samsunga

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...