Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Szare lub beżowe wnetrze b6


franciszek

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie.

Mam prosbę jesli ktoś byłby tak miły i znalazł chwilkę czasu i dodatkowo ma B6 z takim wnętrzem jak

w linku poniżej bardzo proszę o zamieszczenie paru fotek z góry bardzo dziekuje.:wink:

Zaznaczam ze nie interesuje mnie ten samochod w linku zalezy Mi tylko na zdjeciach z takim wnętrzem

jeszcze raz bardzo dziękuje:wink:

Byłbym wdzieczny za wasze opinie jak sie sprawuje takie wnętrze i czy to rzeczywiscie wygląda tak

nieciekawie bo niby bezowy z połaczeniem szarego wygląda staro:facepalm:

Nie wiem nigdy nie siedzialem w B6 z takim wnetrzem:wink:

Pozdrawiam.

Audi A4 Avant 1.9 TDI als Kombi in Marktoberdorf

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W moim mam beżowe wnętrze i jestem zadowolony, nic nie wygląda staro; z resztą wnętrze w B6 podoba mi się i jasne i ciemne. Na jasnym bardziej widać każde zabrudzenie jeżeli chodzi o tapicerkę siedzeń, ale jak dla mnie to żaden problem ;)

4_f.jpg

To jest stara fotka zrobiona jeszcze przed poprzedniego właściciela; kupiłem beżowe dywaniki pod nogi i ładnie całość się prezentuje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja powiem tak. Mam wnętrze ciemnoszare (swing) i żałuję że z takim kupilem. Do czarnego wnętrza łatwiej znaleźć części zamienne... Jak chce coś kupić w ładnym stanie do auta to w sumie tylko serwis bo na allegro bardzo ciężko coś znaleźć w przyzwoitym stanie :-(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W moim mam beżowe wnętrze i jestem zadowolony, nic nie wygląda staro; z resztą wnętrze w B6 podoba mi się i jasne i ciemne. Na jasnym bardziej widać każde zabrudzenie jeżeli chodzi o tapicerkę siedzeń, ale jak dla mnie to żaden problem ;)

http://s11.postimage.org/5cc83cdin/4_f.jpg

To jest stara fotka zrobiona jeszcze przed poprzedniego właściciela; kupiłem beżowe dywaniki pod nogi i ładnie całość się prezentuje :)

Widze ze twoje wnetrze to naprawde koksss skórka no no.Ale to wnetrze z linka ma chyba welur moze sie

myle jak tak to sory.No i kolor masz jasniejszy i ładniejszy wykładzina plus dół kokpitu gratuluje:wink:.

Ten kolor z linka wykładzina i kokpit jest jakiś ciemny szary czy sie mylę?

Jesli bylby ktos tak miły i napisał czy to jest moze kolor SWING?

Bardzo prosze o jakies fotki z takim własnie zdjeciem jak w linku.:wink:

Dzieki wielkie.POZDRAWIAM

---------- Post dopisany at 17:06 ---------- Poprzedni post napisany at 17:01 ----------

Ja powiem tak. Mam wnętrze ciemnoszare (swing) i żałuję że z takim kupilem. Do czarnego wnętrza łatwiej znaleźć części zamienne... Jak chce coś kupić w ładnym stanie do auta to w sumie tylko serwis bo na allegro bardzo ciężko coś znaleźć w przyzwoitym stanie :-(

Mówisz az tak zle z tym kolorkiem:shock3:

Jak znajdziesz chwile i masz gdzies jakies fotki bardzo prosze .Dzieki wielkie:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też mam Swing i może nie jest bardzo złe ale lepsze czarne. Tak jak kolega wyżej napisał cięzko jest coś znaleźć a jak jest to albo stan ch**wy albo cena miażdży. Ja już miałem robić małe zmiany i fotele zapodać czarne, kiere czarną i kilka innych elementów ale zrezygnowałem bo chyba nieciekawie by to wyglądało. Postaram się jutro dać fotkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też mam Swing i może nie jest bardzo złe ale lepsze czarne. Tak jak kolega wyżej napisał cięzko jest coś znaleźć a jak jest to albo stan ch**wy albo cena miażdży. Ja już miałem robić małe zmiany i fotele zapodać czarne, kiere czarną i kilka innych elementów ale zrezygnowałem bo chyba nieciekawie by to wyglądało. Postaram się jutro dać fotkę.

Wielkie dzieki:wink::thumbup1::thumbup1::thumbup1:Czekam na fotki:wink:

---------- Post dopisany at 20:13 ---------- Poprzedni post napisany at 20:05 ----------

Dzieki za fotki:thumbup1::thumbup1::thumbup1:

Ale widze że masz wiekszy koks skóra na boczkach ta ze zdjęcia niestety chyba nie ma,ale dziękuje i

pozdrawiam.:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki wielkie widze ze Twoje wnętrze również jest ładniejsze bo beżowe od tego szarawego z linka

:thumbup1::thumbup1::thumbup1::wink:

Audi A4 Avant 1.9 TDI als Kombi in Marktoberdorf

Kolega hidden22 był tak miły:wink: i pochwalił sie rownież swoim wnętrzem(szarym)ale także ze skórą

Jesli znalazłby ktoś jeszcze jakieś fotki z wnętrzem takim jak w linku z gory wielkie dzieki:wink::wink:

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tez mam wnetrze swing: troche odswiezone:D Ale co racja to racja ciezko znalezc cos w tym kolorze:( Ja chce zapodac czarna kierownice sportowa i czarna raczke od biegów i recznego i mieszek biegów. Mysle ze nie powinno byc tak zle.

Moje wnetrze: fotka troche ciemna bo robiona komórka...

DSC04051.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczotkowane amelinium. Ale to jest folia 3M wedlug mnie wyglada jak ori jesli dobrze to okleimy:D Mi jak na pierwszy raz wyszlo bardzo ładnie;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tez mam wnetrze swing: troche odswiezone:D Ale co racja to racja ciezko znalezc cos w tym kolorze:( Ja chce zapodac czarna kierownice sportowa i czarna raczke od biegów i recznego i mieszek biegów. Mysle ze nie powinno byc tak zle.

Moje wnetrze: fotka troche ciemna bo robiona komórka...

http://s9.postimage.org/7zywtftx7/DSC04051.jpg

Szczerze wnętrze w takim kolorze naprawde jak widze na zdjeciu chociaz jest malutkie ma swój urok

na twoim miejcu zostawiłbym tak jak jest,ale jesli chcesz cos rezac to ok nie mam z tym problemów.

Chociaż z niektorymi czarnymi elementami moze byc tez dobry koksss:wink::wink::thumbup1::thumbup1:

Mam prosbę jak znajdziesz chwile wrzuc jakies lepsze fotki:wink:

Wielkie dzieki.Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze wnętrze w takim kolorze naprawde jak widze na zdjeciu chociaz jest malutkie ma swój urok

na twoim miejcu zostawiłbym tak jak jest,ale jesli chcesz cos rezac to ok nie mam z tym problemów.

Chociaż z niektorymi czarnymi elementami moze byc tez dobry koksss:wink::wink::thumbup1::thumbup1:

Mam prosbę jak znajdziesz chwile wrzuc jakies lepsze fotki:wink:

Wielkie dzieki.Pozdrawiam

View image: DSC04051 u mnie zdjecie otwiera sie normalnie duze...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze wnętrze w takim kolorze naprawde jak widze na zdjeciu chociaz jest malutkie ma swój urok

na twoim miejcu zostawiłbym tak jak jest,ale jesli chcesz cos rezac to ok nie mam z tym problemów.

Chociaż z niektorymi czarnymi elementami moze byc tez dobry koksss:wink::wink::thumbup1::thumbup1:

Mam prosbę jak znajdziesz chwile wrzuc jakies lepsze fotki:wink:

Wielkie dzieki.Pozdrawiam

View image: DSC04051 u mnie zdjecie otwiera sie normalnie duze...

Dzieki dzieki wielkie,mam wrażenie,że to twoje wnetrze wygląda dużo ciekawiej od tego z linka juz sie gubie

to twoje jest ciemniejsze czy mam jakiąs zwałe.Jeszcze raz dzieki za fotkę:wink:

Pozdrawiam:wink::wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest jak na innych fotkach. W wekend zrobie lepsze foty. W rzeczywistosci wyglada jasniej. Mi co aparat to inne kolory wychodza...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest jak na innych fotkach. W wekend zrobie lepsze foty. W rzeczywistosci wyglada jasniej. Mi co aparat to inne kolory wychodza...

Witam:wink:

To czekam na fotki.:thumbup1::thumbup1:

Wielkie dzieki.Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja ogólnie nie jestem za jasnym wnętrzem łatwo sie brudzi i wogole ale z drugiej strony w lato sie tak nienagrzewa. a czarne znowu się nagrzewa no ale niektórzy mają już klime więc luksus ;d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To moje wnętrze. Nie ma problemu z brudzeniem. Skórę bardzo ładnie się czyści.

SDC12513.jpg

<br /><br />

SDC12517.jpg

<br /><br />

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam u siebie szare wnętrze (Achat?) i muszę przyznać, że nie jest najgorzej. Problem pojawia się gdy chcę coś pomodzić :(

Np.:

1. Kupiłem kierownicę multifunkcję trójramienną od B7, niestety o poduszkę w przyzwoitej cenie jest strasznie trudno...

2. Chciałem zamienić swoje zwykłe skóry na kubły ale znaleźć skóry lub skóry + alcantara to jakaś masakra. Pamiętam, jakiś rok temu na allegro był komplet skóra + alcantara za 1500 zł i strasznie żałuję, że nie kupiłem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...