Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Wskaźnik paliwa wskazuje odwrotnie


Gik

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Mam problem ze wskaźnikiem paliwa. Przełożyłem zegary z czerwonych 04.2002r na kolorowe 01.2002r.

Wszystko działa tylko wskaźnik poziomu paliwa wskazuje odwrotnie. Tzn. Jeśli mam większe pół - on pokazuje mniejsze.

Vag odczytuje prawidłowe wartości.

Może ktoś ma jakieś sugestie? Albo najlepiej rozwiązanie ;)

Już forum przeszukałem pod tym kontem. Nie ma nigdzie odpowiedzi ani podpowiedzi.

Pozdrawiam i liczę na pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi to pomogło a miałem tak jak ty, chyba w b5 i b6/7 powinno być podobnie;p

---------- Post dopisany at 17:12 ---------- Poprzedni post napisany at 17:12 ----------

http://a4-klub.pl/uklad-elektryczny-16/b5-1z-bledne-wskazania-poziomu-paliwa-naprawa-plywaka-12570/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taki patent był w b5 jak zapodało się licznik z a6 c5 do a4 b5 (z fisem naturalnie) wystarczyło zmienić pływak na taki od a6 c5 i było po problemie. Może wgraj wsad do swojego nowego licznika.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam to samo zamontowalem kolorowy licznik z 2000r i wskaznik paliwa zaczol odwrotnie wskazywac.Ja poradzilem sobie z problemem obracajac bojke w plywaku.Mysle jednak ze najlepiej zalozyc plywak z takiego samego roku co masz licznik.wtedy powinno byc git.

---------- Post dopisany at 19:45 ---------- Poprzedni post napisany at 19:43 ----------

Jest jeszcze jedna opcja.Kolega mowil mi ze mozna przekodowac licznik tak zeby wskazywal jak trzeba.Popytam go co i jak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy mam w a4 2000r 1.9 tdi ahh licznik z a6 i wskaznik paliwa wskazuje odwrotnie moge to jakos vag robić czy musze wymienic pływak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...