Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Dzienne okrągłe 4 LED w halogeny


laguna

Rekomendowane odpowiedzi

cześć Krzychu :)

Jak pisałem wcześniej - nawet jak było 30stopni tez parowały, teraz nie ma nic nawet jak jadę w mega wilgotny i chłodny dzień.

Strasznie chciałem, żeby pozostały skoro wydałem na nie tyle kasy i proszę mi tu nie wróżyć takich scenariuszy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie odbieraj tego źle sam wiesz ile walczyłem z tymi lampami. Może za mało byłem cierpliwy. Też wyrzucałem uszczelke, uszczelniałęm wierciłęm otworki "cuda na kiju" i nie pomagało . Ważne że Tobie sie udało :) Ja też zapomiałem co to ledy po zamontowaniu NSCC .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poczekam do jesieni, zobaczymy, jak nie to wywalam i się odezwę do Ciebie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, przeczytałem wasz wątek i jedno pytanko , jak to jest z funkcją coming living home - ponieważ takową posiadam i sie zastanawiam nad tym co sie stanie jak wywale halogeny i w ich miejsce wstawie ledy do jazdy dziennej. Czy będzie to działało tak jak do tej pory ? i drugie pytanko jaki rezystor zastosować jak mam pełnego fisa żeby nie wywalał błędów spalonej żarówki ? i trzecie pytanko - jeśli mam funkcje AUTO , to czy będzie taka możliwość żeby z niej korzystać w taki sposób że za dnia same sie włączają dzienne a pod wieczór same gasną bo sie włączą postojowe z bixami ?

sorki za tyle pytań na raz ale LAGUNA też na początku męczył pytaniami :P:P:P :grin::hi::hi::hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Laguna męczył pytaniami bo otworzył ten temat :wallbash:

Jak wywalisz halogeny, to jak ma działać funkcja CLH? :jerk:

Jaki rezystor - nie pamiętam - jest gdzieś w temacie.

Tak będzie działać świetnie funkcja Auto, ja też ją mam, jak się ściemnia, to zapalają się światła mijania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Laguna męczył pytaniami bo otworzył ten temat :wallbash:

Jak wywalisz halogeny, to jak ma działać funkcja CLH? :jerk:

Jaki rezystor - nie pamiętam - jest gdzieś w temacie.

Tak będzie działać świetnie funkcja Auto, ja też ją mam, jak się ściemnia, to zapalają się światła mijania

Lagunka to było z ironią :P a własnie że podobno nawet jak wywale halogeny to i tak bedzie działać clh na tych ledach :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiem, wiem :decayed:

no jak może działać, skoro ciągniesz do nich osobną "instalację"?

Chyba, że chcesz jakoś podpinać pod instalację halogenów, ale moim zdaniem do bez sensu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam i CLH i halogeny wszystko działa poprawnie.

rezystor wystarczy 25W do likwidacji błędu (6,8 ohma).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ch**nia. Bierz te na diodzie Cree. Te słabo świecą. Tamte fajnie biją po oczach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja je właśnie kupiłem i jutro mają spróbować zainstalować w b5 u kumpla i jak bedą śmigać to bede zakładał do swojej b6 :)

---------- Post dopisany at 22:20 ---------- Poprzedni post napisany at 22:19 ----------

Ch**nia. Bierz te na diodzie Cree. Te słabo świecą. Tamte fajnie biją po oczach.

a te diody cree to które ? mówisz o światłach NCSS ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to musi być jakaś masakra jak kosztuje 49zł.

Widzę często takie 4 led jakby niebieskie, a świecą tragicznie, domyślam się , że to właśnie z tej rodzinki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to musi być jakaś masakra jak kosztuje 49zł.

Widzę często takie 4 led jakby niebieskie, a świecą tragicznie, domyślam się , że to właśnie z tej rodzinki

Laguna nie zawsze trza wydawać kupe kasy na helle z fabi rs które i tak parują :D:grin:

ja wziąłem na spróbowanie , jak bierzesz z allegro zawsze możesz zwrócić do 10 dni :D także chciałem zobaczyć czy to coś warte :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Częściowo masz rację, ale kupowanie najtańszego rozwiązania nie koniecznie dobrze wróży, nie za bardzo wiem jak i do czego to porównasz podczas prób

Garry - piszmy proszę w temacie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Częściowo masz rację, ale kupowanie najtańszego rozwiązania nie koniecznie dobrze wróży, nie za bardzo wiem jak i do czego to porównasz podczas prób

Garry - piszmy proszę w temacie

Nie no jak najbardziej jestem za- ja też nigdy nie kupowałem najtańszych rozwiązań i też chciałem kupić od fabi rs ale jak przeczytałem historie z waszych działań to odpuściłem :D

i to tak naprawde tylko na spróbowanie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam w Audi NSSC okrągłe, kupione z polecenia w tym wątku. Jestem zadowolony i chcę kupić do drugiego auta, ale może w międzyczasie weszło na rynek coś tańszego, a równie dobrego? Warunek - muszą być 3-4 diodowe.

Np. coś takiego:

DRL ŚWIATŁA HALOGENY MAX LED MAXLED OKRĄGŁE 7 CM (3558738745) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam w Audi NSSC okrągłe, kupione z polecenia w tym wątku. Jestem zadowolony i chcę kupić do drugiego auta, ale może w międzyczasie weszło na rynek coś tańszego, a równie dobrego? Warunek - muszą być 3-4 diodowe.

Np. coś takiego:

DRL ŚWIATŁA HALOGENY MAX LED MAXLED OKRĄGŁE 7 CM (3558738745) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

nssc to narazie najlepsze co widziałem z tej półki cenowej w granicach do 200 zł . pomijam oczywiście osrama i philipsa które są droższe , ale tych myśle że nie warto. Ja wziąłem z allegro z interlooka i teraz leżą i sie kurzą bo jak otworzyłem i zobaczyłem jakość wykonania to sie przeżegnałem. :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...