Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Dzienne okrągłe 4 LED w halogeny


laguna

Rekomendowane odpowiedzi

na ebayu

http://www.ebay.pl/itm/130865752087?ssPageName=STRK:MEWNX:IT&_trksid=p3984.m1439.l2649#ht_1899wt_952

kupiłem te...najtańsze żeby się pobawić i parę rzeczy przetestować...zobaczymy co z tego wyjdzie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na ebayu

http://www.ebay.pl/itm/130865752087?ssPageName=STRK:MEWNX:IT&_trksid=p3984.m1439.l2649#ht_1899wt_952

kupiłem te...najtańsze żeby się pobawić i parę rzeczy przetestować...zobaczymy co z tego wyjdzie...

średnica 70mm aha... pytanko - duże jest rezania by to tam zainstalować ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zależy co kombinujesz.

ja próbuję jak gdzieś wyżej ktoś pokazał, wywalić środek H11, zostawiając szkło halogena,

do środka pójdzie na silikonie DRL... zobaczę co tego wyjdzie, ile da światła

zależy mi na oznaczeniach klosza z DRL, aby pan polucjant je dojrzał poprzez szkło halogena....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zależy co kombinujesz.

ja próbuję jak gdzieś wyżej ktoś pokazał, wywalić środek H11, zostawiając szkło halogena,

do środka pójdzie na silikonie DRL... zobaczę co tego wyjdzie, ile da światła

zależy mi na oznaczeniach klosza z DRL, aby pan polucjant je dojrzał poprzez szkło halogena....

Rozumiem :decayed: jako światło do jazdy dziennej świetne .ja jednak jestem zwolennikiem ori dlatego zmienie tylko zarówke na jakieś 5000K i pod clh - starczy bo wg mnie co za dużo to nie zdrowo :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie czaję po co ryzykować, skoro Krzysiek przetestował już jedne i są za***iste.

Krzysiek, powoli chyba będzie wiosna, wtedy zamówię od Twojego kolegi te, które masz u siebie OK?

Domyślam się, że nadal jest OK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jarek zero problemów ! Jak sobie przypomne RS to co chwile coś w nich poprawiałem. A te jak założyłem do dnia dzisiejszego malina!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to zajefajnie, jak się ociepli to wywalę tamte - choć kurde Hela jest śliczna i w sumie paruje delikatnie - jeszcze myślałem tylko o jednej próbie - wyjęciu tej jedynej uszczelki - ja tam mam sucho, więc może?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marek , wyniuchaj mi takie jak zamówiłeś tylko h7 (ważne żeby miała soczewkę z przodu).... bo nie mogę znaleźć - albo nie ma :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego i wrzucasz je w halogeny ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem na all te DRL 4led z modułem i mam pytanko - gdzie podłączyliście się pod + ?? W poprzednich DRL miałem inaczej bo wpinało się w kabel postojówek i jak moduł wykrył napięcie to gasił drl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W której kostce jest ten plus po stacyjce? Możesz wrzucic jakieś foto?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak będę wrzucał w halogeny.

Kolego i wrzucasz je w halogeny ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

samo wrzucenie tych ledów w obudowy od lamp p/mgłowych nie załatwia sprawy,bo na szkle nie ma homologacji RL czy DRL :whistling: oznakowanie występuje zamiennie jako homolagacja świateł dziennych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

myślę żę tak bo jak miałem śmieszne dzienne ledowe to miałem kilka kontroli i pierwszą rzeczą było "szukanie" homologacji :whistling: przy braku homo tracisz dowód,ale zaraz ktoś napisze że śmiga 2 lata i nic,nikt się nie czepia...nie ma reguły osobiście mam moduł SD-2 na ledach H7 moc świecenia 70% światło idealnie białe i nie psułem halogenów :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeżeli wrzucisz te okrągłe DLR w obudowę halogenu jak zrobił Krzysiek - na pewno nie będzie problemu, a jakieś chore żarówki led - wtedy na pewno - widać jak to świeci

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...