Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Dzienne okrągłe 4 LED w halogeny


laguna

Rekomendowane odpowiedzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KamilZGB, niezłe to wynalazłeś. to by było dobre. Wilk syty i owca cała. Może znajdziemy coś troszkę tanszego.

No chyba żeby kupić jakiś moduł co daje 30% mocy świateł mijania ? Co myślicie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak nie to tryb amerykański - chociaż na otarcie łez do póki coś nie znajdziemy tańszego 2w1.

(Ameryka Północna) - zapalają się wyłącznie przednie lampy i to dopiero po spuszczeniu hamulca ręcznego

- Skandynawia - zapalają się przednie i tylne lampy od razu po przekręceniu kluczyka w stacyjce

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja halogena nie używam wogole. I może go dla mnie nie byc. Jak ktos ma dobre światła to halogen jest nie potrzebny. Później sie widzi takich co jeżdżą jeden za drugim troszkę mgły przód i tył halogeny ale w jakim celu ciezko powiedziec :) każdy zrobi jak będzie chciał . Moga byc i paski jak sie podobają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przerobienie DRLa w miejscu halogena, na dwu-funkcyjne świecenie to żaden problem,

pytanie... ile światła dają we mgle? musiałby ktoś kto ma, sprawdzić czy warto przerabiać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A gdyby do środka halo wkomponowac listwe i zrobic ring jak w bmw? Tez by to chyba wyglądało przyzwoicie? Tylko to juz chyba rezanie spore.

Ja tak mam u siebie, foto jest kilkanaście postów wcześniej. Mi się podoba, dodatkowo nie traciłem halogenów.

Nie zajarzyłem, że tak masz, bo nie powiększałem zdjęć. Właśnie o takie coś mi się rozchodzi.

Czy mógłbyś więcej szczegółów napisać? Co i gdzie kupiłeś (gotowy zestaw, czy części osobno)?

Ja nie mam czujnika tzn. nie wyświetla mi FIS uszkodzonych żarówek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wszystko kupione osobno. Diody z maritex.com.pl elektronike sterującą miałem. Wstawiłem 9 ledów. Są one przylutowane do miedzianego stelaża w celu lepszego chłodzenia. Układ sterujący załaczy diody 1s po pojawieniu się 14V na akumulatorze, oraz wyłączy gdy zapalą się swiatła pozycyjne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie coś bym chciał zrobić, tylko że w halogenach. Jaka jest średnica wewnętrzna halo (kojarzę coś 75mm tylko to w środku czy na zewnątrz)?

2932632400

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko takie ringi chyba za słabo świecą, poza tym jak by założyć w halo tej grubości to by chyba zasłoniło większość halogenu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko jak wstawić takie ledy do zderzaka s-line:kwasny:
Griglie Paraurti Dayline Luci Diurne DRL CE 87 Audi A4 8E B6 S-Line 01->04 | eBay

cena zabija :facepalm:

---------- Post dopisany at 11:43 ---------- Poprzedni post napisany at 11:39 ----------

z drugiej strony i tak bym ich nie założył

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cena zabija masz racje. W zderzak s-line to albo tak jak mam albo jak ktoś chce paski to zrobic maskownice i zostawic halogen w spokoju.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja cały czas szukam czegoś w halogen żeby dobrze świeciło i nie wiem na co się zdecydować;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No Krzysiek pokazał, więc nie wiem czego lepszego szukasz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zastanawiam sie czy nie daloby rady wkomponować jakoś ładnie daylightow philipsa 8 w kratke?

2979784890

są czarne więc mogłyby wyglądać neutralnie gdy zgaszone

albo zobaczcie to?

NOWOŚĆ 2012 PHILIPS ŚWIATŁA DZIENNE JAZDY DZIENNEJ (3007102543) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

myslalem żeby zamontować od RS fabi ale jak mówicie że kicha to niestety

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No Krzysiek pokazał, więc nie wiem czego lepszego szukasz

Tzn kupic ledy Hella od skody i drugie ledy i przełozyc srodki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie, kupić te co Krzysiek ostatnio i włożyć je do obudów oryginalnych halogenów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No Krzysiek pokazał, więc nie wiem czego lepszego szukasz

Tzn kupic ledy Hella od skody i drugie ledy i przełozyc srodki?

a robił już ktoś to ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Boże, chłopy, czytajcie trochę, naprawdę nie ma tego tutaj tak wiele

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...