Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Dzienne okrągłe 4 LED w halogeny


laguna

Rekomendowane odpowiedzi

ja jestem estetą i ten fakt strasznie mnie wkurza, szczególnie biorąc pod uwagę ile kasy na to wydałem :(

Czyli jesteś kolejną osobą, której Hella paruje, a Hella Polska nas osrała...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JAKIE WSTAWIŁEŚ? nie zakłócają? nie parują?

zamocowałeś tak jak Krzysiek?

link do tych swiatel co ja wstawiłem amsz gdzeies wczesniej w tym poscie( najtansze jakie były :D) radia nie zakłócają!!! i nie parują!! rozebrałem ori halogen, przykleiłem tą gumową uszczelke która jest w halogenie do drl-u włozyłem jak najdalej sie da w obudowę halogenu i przykleiłem na klej do szyb:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli nie przykręcałeś tak jak Krzysiek?

Mi chodziło o to czy nie zakłócają CB?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli nie przykręcałeś tak jak Krzysiek?

Mi chodziło o to czy nie zakłócają CB?

nie u mnie to siedzi w ori obudowie od halogenu:D a co do cb radia to nie wiem ale raczej nie powinno! pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie raczej nie powinno , bo wiele zakłóca, więc dobrze to sprawdź :)

wiem, że w ori obudowie, ale jak w niej zamocowane, bo widziałeś jak zrobił Krzysiek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jarek nie kupuj tego najtańszego leda z allegro!! Kup tego co ja mam zaoszczedzisz z 70zł a później będziesz sie wq jak z hella. To moje juz 2 ledy tej firmy i nie mam problemów. Koledzy kupili tańsze i mieli problemy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też się do tego modu przymierzam, bo ciągłe gaszenie i zapalanie xenonów nie służy im dobrze. Jeżeli nie mam czujnika na FISie to coś zmienia/ułatwia?

Na Allegro rozrzut cenowy pomiędzy 50-250 zł. Teraz które kupić, żeby nie okazały się tandetne oraz żeby nie przepłacić?

ŚWIATŁA JAZDY DZIENNEJ DZIENNE OKRĄGŁE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest jeszcze rozwiązaneim z montażem większych LED , pod tą kratką gdzie jest halo , na samym dole - widzialem ostatnio jak za mną jechał ktoś z takimi ledami w B6.

Ładnie to było w komponowane ,ale wydaje mi się że trochę za nisko są wtedy umieszczone te ledy .

A może by tak udało się wymodzić LED okrągły obo HALO .

I w ten sposób zostałby Halo .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest jeszcze rozwiązaneim z montażem większych LED , pod tą kratką gdzie jest halo , na samym dole - widzialem ostatnio jak za mną jechał ktoś z takimi ledami w B6.

Ładnie to było w komponowane ,ale wydaje mi się że trochę za nisko są wtedy umieszczone te ledy .

A może by tak udało się wymodzić LED okrągły obo HALO .

I w ten sposób zostałby Halo .

Kolego, tak szczerze - ile razy w roku uzywasz halo ? 5-10? Bo ja chyba nawet tyle nie uzyje. Lepiej zamienic je na cos pozytecznego, a przynajmniej nie robic rzezby w zderzaku.

Jest miejsce w zderzaku na samym dole, zeby wkomponowac podluzne ledy (pod warunkiem ze sie nie ma zderzaka S-Line :wink: ), ale moim zdaniem do B6 w ogole podluzne nie pasuja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A gdyby do środka halo wkomponowac listwe i zrobic ring jak w bmw? Tez by to chyba wyglądało przyzwoicie? Tylko to juz chyba rezanie spore.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...no tylko rozmawiamy, ktoś wcześniej pisał że szkoda mu likwidować Halo a i ledy by chciał .

Napewno nie znajdziemy takiego rozwiązania , aby wszystkim dogodzić .

A dlaczego uważasz że podłużne Ledy nie pasują do B6 - w końcu od podłużnych w Audi wszystko się zaczęło ( jeśli chodzi o Ledy)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A gdyby do środka halo wkomponowac listwe i zrobic ring jak w bmw? Tez by to chyba wyglądało przyzwoicie? Tylko to juz chyba rezanie spore.

Ja tak mam u siebie, foto jest kilkanaście postów wcześniej. Mi się podoba, dodatkowo nie traciłem halogenów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko jak wstawić takie ledy do zderzaka s-line:kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamiast tych płaskich to juz bym wolał tak:

A4 B6 coming-leaving home en luces diurnas. |

choć też nie jestem przekonany.

A wracając do tematu halogenów. Może mało sie używa ale jak przyjdzie ostra mgła bo lubie sobie włączyć bo całe życie miałem auta które nie miały halogenów. Głupio jest to likwidować.

Ten koleś chyba do halogenów dał xenony:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie gniewajcie się, ale jak dla mnie trąci agro-tuningiem jak cholera:thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jednak w miajscu halogenów najlepiej to wygląda. Pozatym nie raz w lato człowiek sobie same hologeny włączał bo fajnie to wygląda, jedynie postojówki psuły efekt- teraz była by mozliwość jeżdzenia na samych halogenach tylko w wersji LED. :grin:

automatyczne swiatla dzienne drl h11 audi b6 .AVI - YouTube

---------- Post dopisany at 20:54 ---------- Poprzedni post napisany at 20:51 ----------

Nie można tych ledów mieć dwufunkcyjnych ?

To znaczy we mgle je móc dodatkowo włączać jak halogeny ? Pytanie tylko czy coś by dały takie LED we mgle...

Wczoraj specjalnie jadąc do pracy włączyłem sobie halogeny - pięknie oświetlają pobocze. Nie chce jednak z nich rezygnować.

Innego miejsca niż w halogenach też sobie nie wyobrażam póki co... Także - pad - jak w szachach.

Ja zanim zdecyduje - to jeszcze mam zamiar wypróbować tryb północnoamerykański.

JAk to działa u nas ? Bo w passacie nawet fajnie - (znalazłem na forum passata)

W trybie północnoamerykanskim w dzień załączają sie tylko światła mijania zarówno w pozycji przełącznika 0 jak i Auto po zwolnieniu hamulca ręcznego. W przypadku auta wyposażonego w AutoHold wszystko odbywa sie automatycznie - bez ingerencji.

W przypadku krótkotrwałego postoju - silnik włączony - światła są załączone. Gdy uzyjemy hamulcA ręcznego światła gasną. Tego zjawiska nie ma przy załaczonym AutoHold, gdyz ta funkcja uzywa hamulców na wszystkie koła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...