Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Dzienne okrągłe 4 LED w halogeny


laguna

Rekomendowane odpowiedzi

kamilGZB - mi sie podoba,

micam - tobie tez ładnie to wyszło...

Ja pasuje póki co.... jak sobie podliczyłem wydatki na auto na motostat - to wyszło ze 20tys poszło na głupoty. Musze troche pojezdzić wydając tylko na paliwo - zeby statystyki poprawić hahahha :grin: Bo tu by pasowało xenon załozyć i ledy ale to 1tysiącu sie nie zmieści człowiek :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kamil, ale co to jest - to chyba ta ledowa taśma samoprzylepna z ledami 5050?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie to samo miałem pisac. Po piersze wyprostowanie leda ori graniczy z cudem (żeby śladu nie było) po drugie ilośc diod sie nie zgadza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To są ledy z B8:naughty:, w jednej lampie są 2 paski . To wykonał (chyba) @Gacek5

50310ef2236fdbd4med.jpg

eb74bc02991f35femed.jpg

Dla mnie efekt super i w planach mam ten "modzik".:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z bliska już nie jest tak "pieknie". Może kiedyś pobawie sie na taśmie 5050 i zobaczymy co z tego wyjdzie. Od czoła jakby dał plexe "mleczna" to juz by lepiej wyglądało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to fakt , z bliska szpeci troche ta brązowa taśma za ledami. Mowisz o tych ledach z allegro ? np takie Taśma 150LED SMD5050 5m ip20 RGB MOCNA Wwa Gw24 (2950239123) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moim zdaniem powinno być albo 300 albo 600 diód (5m)

przypatrz się jaka różnica jest w odległości pomiędzy diodami

150 led SMD5050 (30 led / metr)

300 led SMD5050 (60 led / metr)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do tej pory byłem za ledami w halogenach, ale teraz myślę że można zmodzić coś fajnego w reflektorze :kox:

jak by się udało, żeby z bliska też nie straszyło to bajka by była.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale trzeba przyznać że w dzień fajnie by wyglądałby same ledy w halogenach bez świateł reflektorów ze zwykłych lamp bo to wizualnie obniża auto, gdyż są nisko. W dodatku nie wygląda to komicznie jak przy paskach led na zderzakach w autach typu Golf III.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moda02fs_6.jpg

moda01f_car_ani.gif

Wg mnie nie za specjalnie, tak samo jak cena. Ale ja sie nie znam na LEDach, oceniam tylko wizualnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie. W halogenach wyglad najbardziej jak z fabryki. Nic nie jest dokładane, tylko halogenów szkoda....

A moze Led ma opcje zeby w miare potrzeb właczyc je jako halogeny w mocniejszym swietle ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja na te paski ledowe nie moge patrzeć :facepalm: ale o gustach się nie dyskutuje. Każda opcja znajdzie swojego amatora. Natomiast w halogenach rewelka.

A może zamiast led wstawić ksenon hid 6000k w halogeny i podłączyć jak dzienne -tylko czy to by nie było zbyt oślepiające i jasne światło? :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja na te paski ledowe nie moge patrzeć :facepalm: ale o gustach się nie dyskutuje. Każda opcja znajdzie swojego amatora. Natomiast w halogenach rewelka.

A może zamiast led wstawić ksenon hid 6000k w halogeny i podłączyć jak dzienne -tylko czy to by nie było zbyt oślepiające i jasne światło? :kox:

to nawet niezle rozwiazanie pod wzgledem wizualnym i jednak tak jak piszesz, troche za jasne, poza tym za cos takiego dostaniesz mandat. Musisz miec na kloszu wybite oznakowanie swiatel dziennych - DRL albo RL, zebys mogl jezdzic bez problemow.

Mnie sie osobiscie tez nie podobaja te paski ledowe w Audi, bo np w Mercedesie fajnie wygladaja. Audi albo TYLKO ORI w kloszach, albo zamiast halo okragle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poza tym 6000K to niezły agro-tuning

Gregfr - ja też mam założone Hella, Krzysiek też miał - ale one niestety parują a kupę kasy wydalismy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fakt - troche paruja, ale wtedy wydaje sie jakby to bylo dymione szklo i widac to tylko z bliska :wink: z daleka wszystko fajnie wyglada, wiec jak dla mnie nie ma problemu:wink: ja robie glownie trasy i najwazniejsze dla mnie jest byc widocznym z daleka,a przy okazji oszczedzac zarowki w lampach, wiec uwazam ze te Hella spelniaja swoje zadanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...