Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Dzienne okrągłe 4 LED w halogeny

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Dokładnie, może koledze pomyliły się modele?

pisałem o tych DRL ŚWIATŁA DZIENNE MAX LED OKRĄGŁE AUDI OPEL VW (2725032435) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. co któych mowa była na początku tego tematu

Opublikowano

Ja w zeszłym roku przerobiłem halogeny na halogen +DRL. Nic na szczeście nie parowało. Przez zime planuje zrobić kolejną wersję. teraz mam 9 ledów, ale chyba na 4-5 mocniejszych powinno być lepiej. DRL uruchamia się automatycznie po odpaleniu silnika, gaśnie jak zapale pozycje.

Obraz_011.jpg

<br /><br />

Obraz_012.jpg

<br /><br />

Opublikowano
Ja w zeszłym roku przerobiłem halogeny na halogen +DRL. Nic na szczeście nie parowało. Przez zime planuje zrobić kolejną wersję. teraz mam 9 ledów, ale chyba na 4-5 mocniejszych powinno być lepiej. DRL uruchamia się automatycznie po odpaleniu silnika, gaśnie jak zapale pozycje.

http://s14.postimage.org/arl13ro2l/Obraz_011.jpg

<br /><br />

http://s11.postimage.org/xq9qutb5r/Obraz_012.jpg

<br /><br />

Nie miałeś problemów z policją? Nie sprawdzali homologacji?

Opublikowano

Miałem 2 razy kontrole, raz miałem przegląd na stacji. Ani razu nikt nie sprawdzał homologacji. Policjant tylko stał z przodu i prosił o włączenie pozycji, mijania, wyłączenie itp. Obserwował tylko czy DRL odpowiednio sie zachowuje, tzn czy gasnie jak włączysz inne światła.

Opublikowano
  • Autor

nie musi gasnąć, ale za to musi się przyciemniać

Opublikowano

dokładnie

Opublikowano
  • Autor

i jak Krzychu nowa wentylacja???????:slina:

Opublikowano

Laguna- może zróbcie tak jak jest w halogenach od Land Roverów.

Wiercisz 2 otwory- na górze i na dole. W otwory wstawiasz dwie rurki (np takie jak do akwarium) i wyprowadzasz do dołu (+można trochę do tyłu) i do góry, uszczelniasz łączenia. Rurki wystarczy że będą miały 5-10 cm.

Takie ustawienie wymusi normalny obieg po zagrzaniu (konwekcję), ciepłe powietrze będzie uciekało górą co będzie wymuszało pobieranie świeżego od dołu- masz dobrą wentylację. Rurki zabezpieczają przed zalaniem wodą.

Opublikowano
  • Autor

:)

każdy pomysł jest dobry, bo zaczyna mnie do mocno wpieniać...

Opublikowano

A wiesz nie wiem bo nie jeździłęm jak zrobiłęm . Dzis jade w trase wiec zdam relacje. Mnie bardziej wpienia bi-xenon ..

Opublikowano

a moze jak by rozebrac ori halogen i tą tylna czesc wymienic na takie swiatlo do jazdy dziennej? hmmmmmmmmmmm.... zobaczymy...

Opublikowano
a moze jak by rozebrac ori halogen i tą tylna czesc wymienic na takie swiatlo do jazdy dziennej? hmmmmmmmmmmm.... zobaczymy...

już mam tak zrobione od przeszło roku założyłem jak weszła Fabia RS do sprzedaży :wink: świecą jednakowo nie parują :wink:

---------- Post dopisany at 22:11 ---------- Poprzedni post napisany at 22:07 ----------

aha i jeszcze zakleiłem szkło folią przezroczystą aby się szybko szkła nie spiskowały

Opublikowano
  • Autor

jak to możliwe, że nie parują? :slina:

coś robiłeś? Może jakaś lepsza seria była???????

ja czekam z utęsknieniem na wieści od Krzyśka, czy coś pomógł jego nowy pomysł

Opublikowano

Chwilowo pomogło ale dalej to samo . Wiesz nie mam już pomysłu, po prostu nie mam sił męczyć, denerwowac sie z tym.

Opublikowano
  • Autor

No to d*pa, cholera nie wiem co z tym zrobić:kwasny:

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

tak jak powiedziałem wczesniej... wyrezałem sobie drl w miejsce halogenow... rozebrałem halogen i wkleiłem w srodek okrągłe drl. świeci kozacko, nie paruje. mam tylko mały problem bo podłączyłem to pod przełacznik halogenów i mi wywala bład spalonej zarówki:/. pewnie przez to ze ori halogen ma inną opornosc niz drl i stąd ten bład. wizyta u elektryka powinna załatwic sprawe bo vagiem raczej tego nie naprawie:/ laguna a ty jak podpiąłes swoje drl?

Opublikowano
  • Autor

DLR nie możesz podpiąć pod halogeny

Osobna instalacja!!! a w kostki od halogenów rezystory!!!

jakie DLR wrzuciłeś - jakieś fotki?

U mnie już zmienione - kolor idealnie, ale parują nadal - chrzaniona Hella

Krzychu - poddałeś się?

Opublikowano

ja wsadziłem najzwyklejsze jakie były na allegro Światła DZIENNE LED DRL 2x4W 250LM!! E4 0087 RL (2857483001) - motoAllegro ..swieci fajnie. byłem u elektryka ale on powiedzial ze rezystor bedzie sie grzał i takie wyjscie odpada. osobnej instalacji nie chce mi sie robic. jeszcze popróbuje w inny sposób.. nie wierze w cuda ze nie da sie tego jakos oszukac. jak cos wykminie to dam znac:d

Opublikowano

jak dasz mocniejszy rezystor...przynajmniej 10W to bez problemu..

ja tak mam w kabinie od dwóch miesięcy zasilanie do zmierzchowego....

im większa moc rezystora tym lepiej...

zwróć zresztą uwagę jak kufatec rozwiązał sprawe LEDów w tablicy rejestracyjnej.....rezystory!!

Opublikowano

Nowa Instalacja nie jest skomplikowana. A elektryk wziol 20 za podłączenie najtrudniej znajsc + po stacyjce.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.