Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Dzienne okrągłe 4 LED w halogeny


laguna

Rekomendowane odpowiedzi

Skoda ma rozwiązanie kostka 3pinowa. Masa jest stała. Moc zmieniasz na 2 pinach podpinając tam +. Czyli opcja

1. Dokładnie nie pamietam 20% mocy

2. 100% mocy

Nie trzeba żadnej puszki. Cała elektronika jest w lampie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musisz jedno mocowanie obciac w led. A w zderzaku podszlifowac seryjne mocowanie. Wrzuce fotke słowami cieżko opisac. oczywiście jeśli nie szkoda Ci zderzaka ciac :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tutaj rozkminili to w passacie: [instrukcja] Okrągłe DRL - Światła do jazdy dziennej, a że to ta sama platforma, to powinno być podobnie :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fahur - dzięki, takie przełożenie obudów byłoby najlepsze, ale nie sądzę, że będzie pasowała obudowa halogenu z B6 do tych LED Hella :(

Krzychu - Ty nie kojarzysz? Może pamiętasz, czy byłoby to możliwe?, a jak nie to się pociacha - jak masz jakieś foty - byłoby super

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przełożyc obudowy sie da ale czy to będzie do audi pasowac to nie wiem ja nie pchałem sie wieksze koszty kupienia halogenów. Ceny pinów to przesadził idziesz do sklepu elektronicznego i kupujesz od kostki iso 1szt 20gr :) Jutro zrobie Ci zdjecia.

jeszcze takie mam

3.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kris - będę wdzięczny za fotki.

Odnośnie obudów - chodziło o obudowę halogenu i ledów - ta część z szybką?

czyli tak jak tam było pokazane - zdejmujesz obudowę (przednią część) naszego halogenu i wpinasz ją do ledów - z halogenu VW pasował, ale czy naszych A4?

piny to najmniejszy pikuś

cholera nigdzie nie mogę znaleźć tych lamp Hella :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a dzięki :)

czekam na wieści od Krzycha i trzeba działać, ciekaw jestem ile kosztują nowe w salonie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na forum Passata ktoś napisał:

"Cena halogenów w ASO:

5J0941067 - 259,00 zł

5J0941068 - 259,00 zł "

A ciekawe jak te ledy świeca w słoneczny dzień (czy je widać) ma ktoś foto ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no chyba muszą świecić, to dzienne, więc... :) ale Krzyśka trzeba spytać

poza tym naprawdę ufam firmie Hella, więc chyba kupię właśnie te i będę dopasowywał.

Krzysiek - już nie sprawdzaj - obudowy od naszych halogenów na pewno nie pasują.

napisz tylko jeszcze coś bliżej z tym rezaniem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przecież masz w temacie vw :P

ze tak zacytuję

"Cena halogenów w ASO:

5J0941067 - 259,00 zł

5J0941068 - 259,00 zł

Czyli 518 kpl za nóweczki, moim zdaniem nie jest jeszcze tak tragicznie ale zawsze można odszukać coś taniej'

:hi:

---------- Post dopisany at 19:58 ---------- Poprzedni post napisany at 19:56 ----------

Na forum Passata ktoś napisał:

"Cena halogenów w ASO:

5J0941067 - 259,00 zł

5J0941068 - 259,00 zł "

A ciekawe jak te ledy świeca w słoneczny dzień (czy je widać) ma ktoś foto ?

uprzedził mnie no :P

przecież to są dzienne skody więc jak mają świecić muszą dobrze dziełać :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Laguna-Jutro Ci zrobie obiecene foto dziś sie nie wyrobiłęm. Kupowałem nowe za 280zł w promo:)

ORYGINALNY HALOGEN LED VW Skoda do jazdy dziennej (2763236402) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki, czekam.

No 280 to zacna cena, te za 399 widziałem , ale nigdzie wzmianki, że to produkt Hella :)

Zadałem im pytanie

a powiedz, bo już kilka osób pyta, świeca chyba zacnie, co?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swieca mocniej od tych co podawałem kilka postów wyżej. Wykonanie też lepsze. Tylko nie wiem dlaczego czasami parują, ale to nie tylko moje ale koledze montowałem w VW i to samo ma. Problem jest w odpowietrzniku albo zła wentylacja. Nie miałem czasu sie zając tym problemem. Produk markowy a jednak ... tak samo jak bi-xenony paruja wszytkie sposoby próbowałem opisane na forum i dalej lekko parują ..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm, dziwne, może odpowietrznik ma za mały otwór, zawsze można jeszcze dodatkowo przy montażu pociągnąć łączenie bezbarwnym silikonem

A moje ksenony nie parują od momentu kiedy zakleiłem te śruby regulacyjne od góry, żeby nie robić siary zrobiłem to żelową taśmą dwustronną - zero pary :) nic więcej nie robiłem

kurcze, trzeba te zamontować bo są piękne

jak zadałem tamtemu sprzedawcy od tych NSSC pytanie, czy nie zakłócają - odpisał, że na 99% nie :) - tym bardziej stanowczo wolę Hella'ę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz ja już sie mecze z bi-xenonem jakiś czas. A to soczewki ori to jakieś nieporozumienie regenerowałem później efekt mnie nie zadowalał to zmieniłem na b8. Ale z parowaniem nie potrafie sobie poradzic nie wiem czemu. Lampa była w piekarniku wymieniłem oring, zakleiłem regulacje i dalej nei pomaga . Wywierce otworki w dole lampy może to coś zmieni. W ledach masz takie zatyczki i może nie ma dobrego odpowietrzenia przez to. Narazie to musze z bi-xen sie uporać. NSSC nie zakłócają :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krzychu - jeszcze jedno

1. Jak wymyśliłeś temat, żeby gasły przy włączaniu świateł mijania?

2. Czy jednoczesne podanie zasilania (+) na ten kolejny pin, po którym mają świecić jako postoje przyciemnia je ? czy od tego pierwszego pinu trzeba wtedy odpiąć zasilanie?

Pytam, bo skoro nie mają puszki sterującej na zewnątrz trzeba to jakoś zaplanować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...