Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Dzienne okrągłe 4 LED w halogeny


laguna

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć.

Czy ktoś już może montował taką wersję w B6? DRL ŚWIATŁA DZIENNE MAX LED OKRĄGŁE AUDI OPEL VW (2725032435) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Widziałem już kilka aut z tymi światłami w miejsce halogenów i wygląda to świetnie.

Nie znoszę wiochy z montażem dziennych w różnych "dziwnych" miejscach :)

uważasz że montowanie w miejscach halogenów ,świateł dziennych , nie jest dziwnym miejscem ?

Obrażając wszystkie osoby , jak to delikatnie nazwałeś robią wiochę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uważam, że nie jest dziwnym miejscem.

Nikogo nie obrażam, lecz wyrażam swoją opinię, np. dla Ciebie wiochą może być to co mi się podoba!

Temat nie dotyczy rozwodzenia się czy jest to dziwne miejsce czy nie, jak koniecznie chcesz nabijać sobie posty, załóż nowy szeroki temat i tam się proszę wykazuj - takie wpisy naprawdę nic nie wnoszą i przeszkadzają osobom, które go czytają, żeby dowiedzieć się konkretów zadanych w temacie i pierwszym poscie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bez przesady - to już mogę sam kupić :hi:

looknij ten link, który podałem w 1 poście, tam są dobre zdjęcia, może po uchwytach, czy pudełku skojarzysz czy to te same:kox:

a tuby już znalazłem, to chyba te RURA BASS REFLEX HD-22 TUNEL WYLOT FAKTURA (2744838270) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Tuby są dokładnie te, co do lamp to nasze miały elektronikę zabudowaną w sobie. Jakieś 2 lata temu kosztowały 250 zeta.

Najlepszym sposobem na docięcie tubek jest szlifowanie na kątówce :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chorera :jerk: innych teraz na allegro chyba nie ma, no cóż chyba zaryzykuję.

Mario - bardzo dziękuję raz jeszcze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakąś paranoje mają ostatnio wszyscy z tymi postami . Uważasz że próbuje sobie nabijać to grubo się mylisz. Bo niby co z tego będę miał? Uważasz się za kogoś lepszego bo masz 400 postów wiecej odemnie, Twoja sprawa. Wszedłem w ten temat tylko dlatego bo mnie ciekawił , i właśnie czytając pierwszy post poczułem się urażony , bo ani ja, ani moi znajomi z klubu nie uważam że robimy wioche montują światła dzienne , w innym miejscu , sorry "dziwnym miejscu " niż Twoje gusta. Myślałem o tym żeby wstawić światła dzienne , w miejsce halogenów, ale czytając Twój post , dochodze do wniosku że nie bedę robił wiochy. Dzięki za radę. Pozd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mario, ja jeszcze parę dni poszukam, jakbyś gdzieś trafił coś co może być tym samym co masz, daj znaka - dzia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolega ma w B5 i wygląda to całkiem fajnie, zwłaszcza na sporej glebie

SD-2 - nie myślałem, bo moim zdaniem wygląda to słabo

a co do umiejscowienia kratek - miejsce, gdzie jest umieszczony halogen jest skierowane do przodu i w poziomie - zdejmowałeś kiedyś halogen???? :)

Sam halogen jest prosto ale szkło na nim jest pod mocnym kątem... zresztą widzisz jak to zamontowane ma Mario_

Ja tam wolę mieć SD-2 i na mgliste noce i poranki halogeny na miejscu :decayed:

Pozdraiwam!!!!!!!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolega ma w B5 i wygląda to całkiem fajnie, zwłaszcza na sporej glebie

SD-2 - nie myślałem, bo moim zdaniem wygląda to słabo

a co do umiejscowienia kratek - miejsce, gdzie jest umieszczony halogen jest skierowane do przodu i w poziomie - zdejmowałeś kiedyś halogen???? :)

Sam halogen jest prosto ale szkło na nim jest pod mocnym kątem... zresztą widzisz jak to zamontowane ma Mario_

Ja tam wolę mieć SD-2 i na mgliste noce i poranki halogeny na miejscu :decayed:

Pozdraiwam!!!!!!!!!!!!

Popieram jak dla mnie lepiej gdy swiatla dzienne nie powoduja utraty jakichkolwiek swiatel.

Co do omawianych switel na[eno wygladja lepiej niz paski ledowe w roznych miejscach autka(kiedys byl chrom na metry teraz mamy ledy na metry)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

grzes1150 - Ty mnie nie rozumiesz :)

Widzę jak Mario ma zamontowane i wiem jak są montowane ori i powtarzam, miejsce w zderzaku jest prosto, a ty piszesz o szybce bądź o kratce (które są pod kątem) - ale świateł nie montujesz do kratek :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krzychu - fajnie dzięki, bo mario niestety nie pamiętał, gdzie kupił, a lepiej brać sprawdzone produkty.

nie zakłócają CB?

nie parują?

świecą ok?

elektronikę mają w lampach, czy jest osobna puszka?

jest funkcja, przyciemniania o 70% przy zapalaniu mijania?

sorki za kupę pytań :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

-Nie zakłucaja CB

-Nie Parują

-Swiecą ok

-Puszka osobno

-Nie ma opcji przyciemniania

Opcja przyciemniania jest w tych od skody.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

teraz to już nic nie czaję, pisałeś o NSSC,, a masz zamontowane Skody.

Jak możesz trochę jaśniej, będę wdzięczny :)

Domyślam się, że tez Skoda pasują idealnie?????

Jaka cena? Bo widzę, że Hella :)

Rozumiem, że są to LEDy? choć nie kojarzę ledów w Skodach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NSSC montowałem w drugim aucie VW Golf. Z racji że led skody jest "sciety to lepiej pasuje w kratki . Trzeba było wyciac delikatnie zderzak i delikatnie leda przerobic. Cała przeróbka zajmuje około 2 godziny. Cena wacha sie od 200-400zł zależy jak CI sie uda dostac na jaka okazje trafisz.

Skoda_Fabia_RS_024.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...