Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Dzienne okrągłe 4 LED w halogeny


laguna

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiecie czy tylko hella ma takie ledy, że właśnie szybka jest skośna?

---------- Post dopisany at 00:03 ---------- Poprzedni post napisany at 00:01 ----------

ORYGINALNY HALOGEN LED VW Skoda do jazdy dziennej (2836310322) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. tutaj na zdjęciach nawet widać że parują;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szybka jest lekko skośna, i wyglądają naprawdę świetnie, dlatego musimy zwalczyć to parowanie.

Ta aukcja mi trochę podpada, bo ja kupiłem po 190/szt, a to była cena zakupu salonu, ale może ktoś ma lepsze dojście, ale chyba powinien chcieć zarobić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja bym obstawiał brak wentylacji....pomyśl...żadna lampa w aucie nie jest hermetyczna :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam otwory na 12 i 18 . Kratki w tych miejscach są pełne (otworki w plastrze "miodu") wiec pęd powietrza -deszcz raczej tam nie wpadnie. Z pierścieniem zrobię fotkę na tygodniu będziesz miał obraz o co mi chodzi. Ok napisz co tam wskórałeś z Hella...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jarek po dzisiejszej trasie fota.Ledy OFF

29.JPG

Ale przynajmniej bi-xen juz prawie nie paruje :D Jedna 0 zaparowania druga troszkę. Tylne mocowanie przetwornicy nie przykręciłem do lampy tylko zostawiłem przerwe i pomogło. A z ledami powalczę wieczorem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale coś dziwnego, ja nie jeżdżę na wyłączonych, bo mam podpięte tak, że jak automat zmierzchowy zapala mijania, to dzienne schodzą do 20% swojej mocy i już wtedy nie parują, a gdy samochód stoi i są wyłączone - nigdy nie parują.

Także na wyłączonych dzienne u mnie nie parują

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak się dzisiaj zacząłem zastanawiać, bo Superb II jest na płycie B6 - może od tego modelu pasowałyby dzienne P&P? Nie ma ktoś pod ręką takiej fury? :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krzychu - dobry pomysł, kurde, jaka ja bym chciał mieć warunki, żeby sobie pogrzebać przy autku w taką pogodę :(

Testujjjjjjjj

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolego laguna miałem takie ledy w starym passacie b4.

Podłączane był na różne sposoby, po zapłonie, pod akumulator itp itd i wiesz jaki był rezultat ich włączenia?

po włączeniu wywalało błąd poduszki, coś ze zbyt wysokim napięciem

CB to mogłem sobie wywalić w krzaki

a radio FM odbierało jak bym był w jakimś podziemnym garażu.

Może trafiłem na uszkodzone ledy, ale tak się na tym gównie przejechałem, że nigdy już tego nie kupię.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...