Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Dziwne zachowanie temp płynu chłodzenia


basik9634

Rekomendowane odpowiedzi

mam taką dziwna przypadłość otóż jak jade samochodem temp nie przekracza na blacie 90stopni ale gdy na przykład pare razy zatrzymam sie na światłach skrzyżowania to temp na wskaźniku wskakuje troszke ponad 90 czy gorejecie sie co to może być bo jak znowu dalej jade to tep pokazuje tak jak powino byc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jak miałem ADP to wymieniłem też wisko ale tam był problem że się kręciło za szybko.

Wstawiłem elektryczny wentylator i może kilka razy mi się włączył ale to było lato 30st oraz długi korek.

Tam jest spora chłodnica i na światłach nawet w lecie się wentylator nie włączał.

Może masz zabitą chłodnicę lub pompa słaba

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spód chłodnicy jest chłodny wiec chyba chłodnica jest oki a co do pompki tego nie potrafię stwierdzić czy jest dobra czy nie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

VAG-iem, podczas szybkiej jazdy

jak temperatura spada czujnik do wymiany

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie trzeba szybko jechac wystarczy ze rusza s ie z miejsca i troszke przejedzie i powiecmy z 93stopni spada do 90 tak na zegarze pokazuje

---------- Post dopisany at 19:15 ---------- Poprzedni post napisany at 09:54 ----------

dzis zauważyłem ze temp spada gdy sie po prostu doda gazu wiec co pompa ma za mały wydatek wody

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzis zauważyłem ze temp spada gdy sie po prostu doda gazu wiec co pompa ma za mały wydatek wody

ręce opadają :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

juz ją dostałeś :polew::polew::polew:

czujnik wody do wymiany

ale tylko ori, podróba padnie w 3 dni

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pomoze, szukac nie musisz mają od reki takie rzeczy

po czesto padają, weź tylko VIN auta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziwne objawy tego sa ja myślałem ze to pompa pada i dlatego tak sie dzieje a to przyczyna w czujniku i zle zczytuje he he może on pada dlatego ze jest na bloku silnika i zawsze mu tam troszke cieplej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie jest taka sytuacja że temperatura dochodzi na wskazniku do 90 i na wyswietlaczu klimatronika tez tak pokazuje a potem podczas jazdy sobie wskazówka opada od 70 , a na wyswietlaczu klimy jest 90 :kwasny: i to wszystko podczas jazdy sie dzieje na postoju temperatura raczej wskazuje na 90:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miałeś racje devastation to byl czujnik teraz niema żadnego wahania tem na blacie stoi sztywno tak jak pownno byc dziękuje za pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...