Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

H6w led smd bax9s canbus

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
jesteś pewny, że potrzebujesz żarówki z Can Busem do siebie? Ja przy ksenonach mam zwykłe ba9s w postojówkach :wink: Pamiętaj, że też pewnie bedziesz musiał zpiłować lekko jeden bolec na żarówce, wtedy wejdzie idealnie w oprawke, audi ma przesunięty jeden z bolców o 30 stopni wedle średnicy żarówki :wink:

No właśnie mi sie spaliła jedna postojówka i wyskauje bład ,wiec chyba musi byc canbus ;] Kurde i w sumie teraz nie wiem czy kupowac H6W LED SMD BAX9S CANBUS czy po prostu te blue vision ,panowie zdecydowanej rady potrzebuje ! :wink:

Jeżeli sie spalila to normalne, że bląd wywala :wink: Jeżeli wcześniej jak świeciła nic na fis-ie nie pokazywało, to znaczy ze nie potrzebujesz Can busa :wink:

Opublikowano

TarekA4b6 wrzucam fotki:

Same postojówki led w nocy:

zdjcie3391.jpg

Ledy z światłami mijania w dzień:

zdjcie3396.jpg

zdjcie3399.jpg

Opublikowano

Takie same mam u siebie ale uwaga z czasem palą się w nich rezystory odpowiedzialne na błąd na fis-ie

U mnie się popaliły

Można kupić takie same (tańsze) bez can-bus i dolutować opornik do oprawki i błędów nie będzie

np te:

Żarówka LED BaX9S 5 SMD H6W niesymetryczne bolce ! (2756383578) - motoAllegro

koszt opornika 1zł:wink:

Opublikowano

czy w kierunkach to philips diadem ?:naughty: ciekawie to wyglada :wink:

Opublikowano

czy w kierunkach to philips diadem ?:naughty: ciekawie to wyglada :wink:

W sumie nie wiem, były w aucie jak go kupiłem :wink: ciekawie to wygląda, choć już kiedyś dostałem wskazówkę że chromowa żarówka bardziej pasowałaby :wink:

Opublikowano
  • Autor
jesteś pewny, że potrzebujesz żarówki z Can Busem do siebie? Ja przy ksenonach mam zwykłe ba9s w postojówkach :wink: Pamiętaj, że też pewnie bedziesz musiał zpiłować lekko jeden bolec na żarówce, wtedy wejdzie idealnie w oprawke, audi ma przesunięty jeden z bolców o 30 stopni wedle średnicy żarówki :wink:

No właśnie mi sie spaliła jedna postojówka i wyskauje bład ,wiec chyba musi byc canbus ;] Kurde i w sumie teraz nie wiem czy kupowac H6W LED SMD BAX9S CANBUS czy po prostu te blue vision ,panowie zdecydowanej rady potrzebuje ! :wink:

Jeżeli sie spalila to normalne, że bląd wywala :wink: Jeżeli wcześniej jak świeciła nic na fis-ie nie pokazywało, to znaczy ze nie potrzebujesz Can busa :wink:

No tak skoro się spaliła to błąd jest ,ale czemu by miało coś na fis-ie pokazywać jak wczesniej normalnie świeciła ?(chyba nie do konca rozumie tego can busa :P ) hmm , mam orginalne bi-xenony samopoziomujące , kupiłem auto z 2 tygodnie temu ,po 2 dniach spaliła sie postojowka (co gorsze poprzedni właściciel wspominał ,ze mial problem wlasnie z splaniem sie postojowki ) no to mówie dam sobie od razu ledy ,trudno zobaczymy co z tego bedzie ,kupie bez can busa ,a jak cos to dolutuje opornik. A tak przy okazji ,w tej lampie z ta niby felerna postojowka ,mam tez troszke inny odcień xenona ,co mnie wkurza ,czy wymiana zernikow w tych samopoziomujacych jest jakis inna ,czy bez problemu powinienem to zrobic ??

---------- Post dopisany at 20:39 ---------- Poprzedni post napisany at 20:36 ----------

Dzięki wielkie za fotki , super to wygląda ,tak jak bym chcial mieć ,jak ogarne to pokaże swoje :P

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
jesteś pewny, że potrzebujesz żarówki z Can Busem do siebie? Ja przy ksenonach mam zwykłe ba9s w postojówkach :wink: Pamiętaj, że też pewnie bedziesz musiał zpiłować lekko jeden bolec na żarówce, wtedy wejdzie idealnie w oprawke, audi ma przesunięty jeden z bolców o 30 stopni wedle średnicy żarówki :wink:

:hi: Przy ksenonach masz ba9s H6W? Czy kupiłeś T4W i spiłowałeś jeden bolec? :wink:

Opublikowano
jesteś pewny, że potrzebujesz żarówki z Can Busem do siebie? Ja przy ksenonach mam zwykłe ba9s w postojówkach :wink: Pamiętaj, że też pewnie bedziesz musiał zpiłować lekko jeden bolec na żarówce, wtedy wejdzie idealnie w oprawke, audi ma przesunięty jeden z bolców o 30 stopni wedle średnicy żarówki :wink:

:hi: Przy ksenonach masz ba9s H6W? Czy kupiłeś T4W i spiłowałeś jeden bolec? :wink:

kupiłem t4w i delikatnie ten jeden bolec spilowałem, i tak żarowka bardzo dobrze siedzi w oprawce :wink:

Opublikowano

Rozumiem ;) Bo H6W LED nie ma np. w ofercie Philipsa ale są już np w ofercie Osram i zastanawiam się nad nimi ale nie wiem znowu jak z CAN się porozumieją

Opublikowano
Rozumiem ;) Bo H6W LED nie ma np. w ofercie Philipsa ale są już np w ofercie Osram i zastanawiam się nad nimi ale nie wiem znowu jak z CAN się porozumieją

Gdzie widziales h6w led osram?

Wysłane z mojego MT11i

Opublikowano
  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Trochę wczas ,ale znalazłem w końcu chwile żeby pokazać jak to u mnie wygląda ;) Zakupiłem w końcu te ledy :LED CAN BUS H6W BAX9S H5W BA9S 9 SMD SZ-N JAFRA (2881540944) - motoAllegro czekałem na nie chyba z 3 tygodnie bo były problemy z wysłaniem od strony producenta :facepalm: ..no, ale w końcu trafił do mnie i efekt jest taki :

w dzień wygląda to tak :

https://www.dropbox.com/s/ftf6997ewepd7py/IMAG0450.jpg

w nocy :

https://www.dropbox.com/s/d2ympumvd7mzztw/IMAG0433.jpg

z xenonami :

https://www.dropbox.com/s/fopwb31jacj0oub/IMAG0431.jpg

Oprcz tego po właczeniu zapłonu powstaje taki efekt : :naughty: szczerze mówiąc nie dokońca wiem dlaczego :P

Ogólnie ledy mam z miesiąc czasu i na razie jest ok ,jeszcze sie nie przepaliły ;)

Aaa co do wymiany zarowek ,to na pierwszy raz troche potrwało...jakies 1,5 godz :P ale za drugim ogarne bardzo szybko ;) bez problemu da rade zrobić to samemu a nie po serwisach ! Pozdro :a4fan:

---------- Post dopisany at 22:18 ---------- Poprzedni post napisany at 21:11 ----------

Czy fotki się otwierają ??

Opublikowano

Niestety nie otwierają się

:-(

Opublikowano

migotanie postoju jest przez MCE- sprawdzanie żarówek, standard przy ledach

Opublikowano
:thumbup1:
  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

POSTOJÓWKI LED H6W 5 x SMD 5050 CAN-BUS CANBUS (2876044465) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Polecam gościa, kupiłem, założyłem zarąbiście świecą i pasują do ksenonów :) Jak widać na fotkach, co najważniejsze nie wywala błędów :D

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.