Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 1.9 TDI] AUDI A4 AVANT - RS BLUE - tuning-studio.pl

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

zderzak przedni od eski bardzo mi się podoba :cool:

Opublikowano
  • Autor

tylne ledy w dzien moze bez szalu za to w nocy nie do pobicia przez zadne inne lampki :)

przod z pewnoscia bedzie powrot do serii, tzn xenon valeo po lifcie

nowe fotki:

s4a.jpg

s4b.jpg

s4c.jpg

s4d.jpg

Opublikowano

no i teraz sa porzadne foty .... :twisted:

Opublikowano

"Lampki" przód i tył zioną bazarem... Wymień czym prędzej na oryginał. Zderzak pzedni ok, ale konieczne są zaślepki. Zawiecha w dół - koniecznie. Poza tym fajna fura :wink:

[ Dodano: 24-02-2007, 17:42 ]

A, i jeszcze jedno... do tego zderzaka lepiej pasowałby grill od S4. Ma taki sam wzór kratki jak zderzak.

Opublikowano

musi byc gleba i bedzie ok

:audi::a4fan::quattro:

Opublikowano
  • Autor

xbv401sPZ8-f1.jpg

Tro9A0ymw2-f1.jpg

to który będzie lepszy? :)

Opublikowano

oby 2 sa super :)

Opublikowano

ja mam ten pierwszy

ale i drugi ladny

Opublikowano

oba robią wrażenie :wink:

Opublikowano
to który będzie lepszy?

Do tego zderzaka tylko pierwszy.

Opublikowano
FELIPE napisał/a:

to który będzie lepszy?

Do tego zderzaka tylko pierwszy.

Tak, tak piewrwszy będzie lepiej Ci leżał

Opublikowano

wrzucam tu foty mojej furmanki z grillem nr 1 - prosze podziwiac :lol:

grill1.jpg

grill2.jpg

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano
  • Autor

ja latem smigam na kołkach S-line 17" m.in z RS4 B5:

sline_01.jpg

kołka są z tego samego źródła co Twoje A8 i spisują się świetnie[br]Dopisany: 28 Luty 2007, 18:06 _________________________________________________

ZMIENIŁY SIę FELGI NA LATO - od nowego RS4 czarne z polerowanym frontem

oraz przód S4-look (zderzak, grill, reflektory + xenon)

NOWE FOTKI:

audi1.jpg

audi2.jpg

audi3.jpg

audi4.jpg

xenon_1.jpg

xenon_2.jpg

na dniach będą springi in.pro 45/35

oraz lusterka chrom obudowy in.pro

Opublikowano

bardzo ladnie sie to teraz prezentuje , jeszcze by sie gleba przydala :evil:

Opublikowano

podoba mi sie ta błekitna dzicz :grin: uzupelnij profil bo nie wiadomo co za potwor pod maska sie kryje

Opublikowano

Niezły zamiatacz!! :afro: a jaki masz silniczek 90 czy 110 bo nie ma nic w opisie!! (w sumie to mógłbyś go uzupełnić) :grin:

Opublikowano

Ładny avancik i w świetnym kolorze :a4fan:

Opublikowano

wg. Mnie felgi nie pasują kompletnie do całości.... ale to tylko moje zdanie. pozdrawiam.[br]Dopisany: 23 Maj 2007, 23:38 _________________________________________________ps. ja bym na twoim miejscu zrobił jak pisze Murzyn pierw moc .. potem wygląd ;)

Opublikowano

wg. Mnie felgi nie pasują kompletnie do całości.... ale to tylko moje zdanie. pozdrawiam.[br]Dopisany: 23 Maj 2007, 23:38 _________________________________________________ps. ja bym na twoim miejscu zrobił jak pisze Murzyn pierw moc .. potem wygląd ;)

Autko ogolnie prezentuje sie swietnie chociasz z tymi felgami to troche racja...sa ladne ale jakos tak srednio wygladaja...chyba lepsze byly by s-line. A co do mocy to sie nie zgodze bo po co ma robic moc jak chce miec tylko kozackie auto z wygladu a jezdzic spokojnie ?:)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.