Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 1.9 TDI] AUDI A4 AVANT - RS BLUE - tuning-studio.pl


FELIPE

Rekomendowane odpowiedzi

Ślicznotka :grin: Zmiany są takie jak być powinny, oby tak dalej :tongue::a4fan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bardzo ładne ale skoro idziemy w chrom to ja prosze jeszcze chromowane relingi + srebrne obwodki wkolo okien :evil:

Just like that:

http://img.otomoto.pl/photos/original/C2/C279/C27971/C2797100_3.jpg

takie mody to już wyższa szkoła jazdy, wymiana tylnych szyb i zdejmowanie podsufitki, więc chyba sobie odpuszczę...

poza tym ogromnie ciężko znależć w/w rzeczy w dobrym stanie na rynku wtórnym, jak ktoś ma coś takiego proszę o kontakt ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej :)) ladna a4... wszystko z gustem... i popieram z lampami po lifcie o wiele lepiej niz z tymi ringami... ringi to tylko bmw... oczywiscie jak dla mnie....

Kolor robi wrazenie.. w koncu RS Blue...

PS. Jaki zestaw xenonKit? 6tys czy 8 tys?

PS2. SIlniczki tez wymieniales? bylo to konieczne przy lampach TYC czy po prostu nie miales w poprzednich lampach?

Mam wersje przed liftem i bardzo zastanawiam sie przerobic na ta po ... ale chyba silniczki powinny pasowac...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej :)) ladna a4... wszystko z gustem... i popieram z lampami po lifcie o wiele lepiej niz z tymi ringami... ringi to tylko bmw... oczywiscie jak dla mnie....

Kolor robi wrazenie.. w koncu RS Blue...

PS. Jaki zestaw xenonKit? 6tys czy 8 tys?

PS2. SIlniczki tez wymieniales? bylo to konieczne przy lampach TYC czy po prostu nie miales w poprzednich lampach?

Mam wersje przed liftem i bardzo zastanawiam sie przerobic na ta po ... ale chyba silniczki powinny pasowac...

A powiedz kolego po co w lampach TYC potrzebne są silniczki do ksenonów nie można je po prostu ustawić na stałe?

A co do furki FELIPE jest super podoba mi się kawał dobrej roboty odwaliłeś :thumbup::hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze gleba i bedzie ok :th: a co z tyłem ? progami ?

Fakt przydało by sie wiecej dzikich kucy pod maską :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może treraz inwestycja w kierunku podniesienia mocy?

autko miało seryjnie 90ps, nie mialem wpływu na to bo inaczej byłoby wyjściowo 110ps

aktualnie sa wtryski od ASV (110ps) i program, moc ponad 120ps

w planach regenracja turbiny i przy okazji hybryda (wnetrze 150ps w obudowie od seryjnej) oraz FMIC, więcej nie planuje bo autko jest do jazdy miejskiej z domu do pracy i raz na jakiś czas jakiś street na mieście z innymi dieslami

PS. gleba juz jest 45/35, czekam na ładna pogodę to zrobie fotki[br]Dopisany: 18 Lipiec 2007, 17:01 _________________________________________________

Jaki zestaw xenonKit? 6tys czy 8 tys?

PS2. SIlniczki tez wymieniales? bylo to konieczne przy lampach TYC czy po prostu nie miales w poprzednich lampach?

Mam wersje przed liftem i bardzo zastanawiam sie przerobic na ta po ... ale chyba silniczki powinny pasowac...

1 zestaw xtec 6000k

2 silniczki kupowałem nowe valeo 90zł sztuka, stare nie pasują

[br]Dopisany: 18 Lipiec 2007, 17:02 _________________________________________________

a co z tyłem? progami?

progów intensywnie poszukuje, ale nie mogę znależć, chętnie kupię jak ktoś ma na sprzedaż...

z tyłu jest podkładka zgrabnie połączona ze zderzakiem i w kolorze (nie widać łączenia) wygląda nieźle, inaczej niż wszystkie a4

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nowe fotki, nie pokazują całego auta ponieważ są dedykowane na www.xenony.bydgoszcz.pl do działu REALIZACJE ale...

wkrótce sesja całego auta wraz z modelką, na www.fotografia.bydgoszcz.pl można zobaczyć czego możecie się spodziewać po sesji :)

2d2cgwg.jpg

311kmzs.jpg

2w3u9zs.jpg

s25fmc.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piekne.. :) tylko czegos z boku brakuje.. A konkretnie jakichs listew.. S4 czy cos.. Przod nisko, tyl nisko a srodek taki jakby wyciety.. :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...