Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Pomoc w doborze instalacji do Citroena


Col

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

zacznę od tego że nadal jestem użytkownikiem A4, ale powiększyła mi się rodzinka i kupiłem citroena xarę picasso 1,8 16v.

W Audi mam instalację KME diego 3g red. KME Silver wtryski Magic Jet i jestem zadowolony, dzwoniłem do gazownika który mi to zakładał i do xary chce włożyć również diego g3 ale red tomasetto alaska i wtryski valtec. Co myślicie o takim zestawie ew. co zmienić, koszt instalki 2400, proszę o jakąś radę, pozdrawiam wszystkich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz kilka wątków niżej wszystko opisane. Pojemność podobna, więc możesz wziąć pod uwagę wszystkie wskazówki bez zmian.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Alsaka bedzie za słaba ile tam koni jest? To juz lepiej silvera albo ac r01 lub jak chce koniecznie tomasetto to może arctic. Waltek to tez dziadostwo w tej samej cenie sa reg fast a lepsze, w sumie teraz sporo fajnych w miare tanich wtrysków jest hana, barracuda, wgsy, a on chce ci pakować najgorszy badziew valtek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomasetto alaska będzie za słaba do tego silnika,valteki też nie najlepsze.Możesz poczytać tutaj AC Spółka Akcyjna - Autogaz, LPG, autoczęści.

---------- Post dopisany at 20:37 ---------- Poprzedni post napisany at 20:34 ----------

Arctic jest jeszcze gorszy,tak to ulepszyli,że spiepszyli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za zainteresowanie, gazownik może wsadzić red. silver i wtryski hana (nie wiem jaki model) ale cena już 2700, auto ma 117km.

Chyba że poszukać innego warsztatu (okolice Krakowa, Myślenic)...?

Ktoś zna dobry warsztat?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2700 jak za silvera i hanę to całkiem przyzwoita cena. Ostatnio montowałem instalkę do Golfa IV i założyłem:

Diego + Keihin + Silver. Cena trochę wyższa, ale przynajmniej mam spokój na lata. A pisze to z doświadczenia - valteki w Vectrze 2.0 16V były nie do ustawienia i padały średnio co 30kkm. Regi trochę lepsze, ale szału tez nie ma. Hana całkiem przyzwoicie.

Keihin - na chwile obecną chyba najwyższa półka. Jeżeli zamierzasz autem pojeździć parę lat i zrobisz np. 100kkm, to się opłaca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...