Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B8 CAGA] czarny kot


ciasnyWiesiek

Rekomendowane odpowiedzi

tego to nie wiedziałem bo wcześniej nie miałeś w profilu wpisane IRL :wink:

A co to u was nie ma A4 w IRL, ze do UK przyjechałeś kupić?? :)

To tak samo jakby spytac : to w PL nie ma a4 ze do niemiec jezdzicie?

W uk masz duzo lepiej wyposazone auta i w lepszym stanie, no i za pieniadze nieco mniejsze

Czyli na to wychodzi ze mieszkasz w irl. Polnocnej

skad taki wniosek :D

Szwagier nie berz zadych springow, po pewnym czasie bedzie za wyoko i kolejne koszt zeby zejsc nizej i kupic gewince, albo od razu gwint, albo kombinuj z AAS czy airem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupno jakiegokolwiek sline w irlandii graniczy z cudem poza tym koszt u nas takiego auta około 17-20 tys euro w uk ceny od 11,5-14Euro Poza tym w uk auta lepiej utrzymane bo wiesniaki u nas aut nie szanują nie myja nie odkurzaja totalne brudasy! Ja już drugie auto przytargalem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Carlos po to ze 255 to znaczne przegiecie do tego samochdu nie wiem kto w audi wpadl na taki swietny pomysl.Jak bedzie w aucie pod 300km to wtedy wsadze 255.

A to trzeba mieć 100 koni więcej, żeby opona była szersza o 3 cm?

tak trzeba , bo jak sobie do 2.0 tfsi wsadzis 255 to masz z automatu 20-30 km mniej przez duzo wieksze opory toczenia.

Carlos po to ze 255 to znaczne przegiecie do tego samochdu nie wiem kto w audi wpadl na taki swietny pomysl.Jak bedzie w aucie pod 300km to wtedy wsadze 255.

zgadza się, sam jeżdżę na 225/40/18 8,5J (http://i1241.photobucket.com/albums/gg519/pebex/64957825.jpg) i nie ma problemu, po jakimś czasie po prostu nie podjeżdża się już bokiem do krawężników, lecz ze skręconymi przednimi kołami :wink:

graty zakupu i bezawaryjności :thumbup1:

Wiesz nie po to kupuje się fajne felgi ,żeby później patrzyć gdzie i jak się podjeżdża, jak ktoś żałuję 0.5 litra paliwa na 100 km to jego sprawa , dziwię się tylko ludziom , bo naprawdę B8 przy 245, prowadzi się bardzo dobrze i nie ma problemu w koleinach jakby się mogło wydawać , a dla mnie bardziej liczy się ochrona felgi niż ekonomia :wink:

tu nie chodzi o spalanie tylko jak wyzej , a krawezniki tu sa tak wysokie i ostre ze porysowalem tak samo 16 cali z zimowymi balonami , wiec to kompletnie nie jest zaden wynacznk , zreszta z oponami jak z olejem kazdy zaklada wedle wlasnego uznania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak trzeba , bo jak sobie do 2.0 tfsi wsadzis 255 to masz z automatu 20-30 km mniej przez duzo wieksze opory toczenia.

Jeździłeś kiedyś na oponach 255 czy po prostu sobie tak strzeliłeś z tymi 20-30KM ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawet nie trzeba jezdzic.kazda zmiana szwerokosci opon na wieksze powoduje spadek osiagow i wzrost zuzycia paliwa po przez wzrost oporow toczenia do tego w skrajnych przypadkach aquaplaning.W S4 nie idzie zerwac przyczepnosci na tym kapciu a tam mocy nie brakuje to nawet nie chce wiedziec jaki sie robi zdechlak z takiego 2.0tdi na tym kapciu.Zreszta ja nikomu nie kaze jezdzic na takim kapciu ktos tam pytal czy wejdzie na taka i tska szerokosc wiec nie wiem po co wogole ta dyskusja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z nudow wziolem sie za przod i obkleilem chromy na czarny blysk :-)

IMG_3446.jpg

<br /><br />

IMG_3444.jpg

<br /><br />

---------- Post dopisany 27-11-2012 at 19:40 ---------- Poprzedni post napisany 26-11-2012 at 21:10 ----------

i oto efekty wczorajszych prac :-P

swieza sesyjka, cos dla oka :-)

IMG_3448.JPG

IMG_3478.JPG

IMG_3479.JPG

IMG_3559.JPG

IMG_3589.JPG

IMG_3594.JPG

IMG_3545.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja bym tam przy glebie wigdzial dokladke od cupry :naughty:

Szczerze to jeszcze nie widzialem w B8 tej dokladki masz gdzies jakas fote:eusathink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja bym tam przy glebie wigdzial dokladke od cupry :naughty:

do b8 jest jakas dokladka ale nie od cupry :-)))

jest duzo drozsza i dos popularna w usej ;-P

no wlasnie o nia mi chodzi :wink: chcialem wrzucic fote ale teraz nie moge znalesc dlatego napisalem ze to od cupry zeby naswietlic o co chodzi :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie lepiej było zainwestować w ORI np. z A6 C7 albo poliftowego B8/A5?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie mówię, że coś jest nie tak.. tylko Łukasz sam się zastanawia jak długo pociągną. a ORI nie są jakieś drogie, jak wiele osób uważa :decayed: no i ładne świecą jak każde ledy :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zakupilem je przez przypadek, po otwarciu paczki z folia do przyciemnienia lamp o dziwo w srodku byly zarowki

kosztowaly mnie cale 2 euro!!! zdaje sobie sprawe ze problem moze byc z zywotnoscia ale model zarowek testowany na audizine poza tym zalowal nie bede jak padna po kilku dniach i zaloze ORI ledy ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...