Skocz do zawartości
IGNOROWANY

kino domowe czy amplituner, a może wieża hi-fi najlepiej w okolicy 1000zł


Rekomendowane odpowiedzi

PANASONIC SC-XH70 F-VAT RATY 22/861-56-38 W-wa (2777038150) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

ma może ktoś coś takiego w domu i może coś powiedzieć na ten temat albo zaproponować podobne do 1000zł

:hi:

---------- Post dopisany at 14:41 ---------- Poprzedni post napisany at 14:25 ----------

a może takie lepsze z głośnikami stojącymi

SAMSUNG HT-E355 DVD 5.1 F-VAT RATY 22861-56-38 Wwa (2762490416) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tandeta :P kolego kup sobie używany amplituner i dobre głośniki stereo. Eh nawet 20letni sprzęt, który był kiedyś high-end nadal spełnia swoją role i jakością dźwięku bije to o lata świetlne.

A takie "cudo" to bym sobie darował. Jak masz mało kasy inwestuj stopniowo. Najpierw jakiś ampli stereo dobry i dziadowskie głośniki, za jakiś czas dokup głośniki, potem subwoofer itd.

I jeśli kupisz coś porządnego starczy na długo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tutaj już Ci nie podpowiem co wybrać, bo sam mam taki dylemat ;) Ale na pewno coś wybierzesz jak poczytasz. Audio sprzęt się nie starzeje. Nic nowego nie wymyślili poza nowymi kablami i wtyczkami, żeby ludzie pozbywali się starych dobrych sprzetów ;p no i dodawaniem głośników, ale i tak muzyka jest w stereo i nic tego nie zmieni ;) tylko do kina warto mieć więcej głośników.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym polecał coś z Denona. Dostaniesz ampli za trochę ponad 1000 zł choć jak myślisz naprawdę o czymś niezłym to na sam ampli z Denona powinieneś mieć 2-3 tyś :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak koledzy pisali. W Twoim budżecie poszukać używanych zestawów warto dołożyć kilka stówek na taki sprzęcik -Szukaj stereo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli masz dom to lepiej jak wyżej poskładać sprzęt wtedy ma to sens. W blokach jest już inaczej niestety nie zawsze można wykorzystać naszego sprzętu i potem aż żal, że stoi i się marnuje ;P

Inna sprawa to co potrzebujesz jeśli jesteś audiofilem to taki sprzęt 5.1 to profanacja dźwięku lepiej wtedy kupić b. dobre słuchawki np: w drewnianej oprawce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i rozglądnąłem się po sprzęcie i masz ci los koło 2500 musiał bym mieć na coś co ponoć gra dobrze :facepalm:

i ktoś mi powiedział że taki zestaw 5.1 do słuchania muzyki gorszy jest od wieży :decayed: i tu padł mój światopogląd :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Góral ja kupiłem używkę samsunga za 650zł i gra za***iście. Nie ma chyba takich wież któe tak grają:naughty: Ja bym poszedł w tą strone. A denony itp fakt grają cudownie ale jeśli audiofilem nie jesteś brałbym kino:good:

Wyniki Szukania w Grafice Google dla http://image.ceneo.pl/data/products/134311/i-samsung-ht-p1200.jpg Takie cosik mam. Za 1000zł można smiało używkę trafić:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przede wszystkim zależy czy myślisz o słuchaniu muzyki czy o oglądaniu filmów. Jak filmy to kino domowe (też polecam coś z Denona). Jeżeli chodzi Ci o słuchanie muzyki to bierz coś stereo a nie 5.1. To znaczy jak chcesz dobry zestaw 5.1 do słuchania muzyki to też sobie złożysz ale szykuj się na wydatek z 10 koła :smiley: Generalnie jak chodzi o słuchanie muzy nie bierz nic, jak kolega wyżej pisał, z plastików. Jeżeli naprawdę chcesz być zadowolony ze sprzętu, który chcesz sobie kupić musisz uzbroić się w cierpliwość i kupować po jednej rzeczy. Nie warto kupić zestawu do 1000 zł tylko dlatego, że na tą chwilę tyle masz bo za jakiś czas sam zauważysz, że warto było kupować na "raty" a nie od razu bo tanio :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...