Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Modyfikacje A4 B6 S-Line 1.9 AVF by Juby_p

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Jasik gram może wziął ale generalnie nie widać ubytku, honowanie zrobiło robotę i czuć że kompresje tez zajebistą trzyma, zmierzymy pierwszy testowy program to zobaczymy czy przesłanki nie są mylne;)

Opublikowano

niech moc będzie z tobą :decayed:

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

Hej ile tam już km narobiłeś kiedy będzie jakaś korekta , jak sie fura sprawuje ??:naughty:

Opublikowano
  • Autor

wczoraj była wymiana oleju po nazwijmy to "dotarciu" wiec w tygodniu jakieś reski pokarze.

Opublikowano

no to czekam na kreski :naughty:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

widzę że auto już poskładane, bardzo ładnie :wink:

Opublikowano

No i jak będzie jakieś modzenie na dniach?

Opublikowano

Nie ma pogody do hamowania.

Opublikowano

nie ma cie w poblizu hamowni?:decayed:

Opublikowano
nie ma cie w poblizu hamowni?:decayed:

Gdzieś Ty szkołę kończył? :decayed:

Opublikowano

ale trzymacie w napięciu z tym wynikiem :naughty::naughty:

Opublikowano
  • Autor

pogoda nie ta żeby z dyno jeździć czasu czasem brak bo to tylko hobby jeszcze trzeba zarabiać na życie:)

---------- Post dopisany at 21:46 ---------- Poprzedni post napisany at 21:36 ----------

ale trzymacie w napięciu z tym wynikiem :naughty::naughty:

Tobie też trochę zeszło w kolejce do "mistrza";P

Opublikowano

mi zeszło z wydechem , nie mogłem sie dopchać na poprawe aż w końcu pojechałem do innego i zrobili to w jeden dzien:wink:

Opublikowano
mi zeszło z wydechem , nie mogłem sie dopchać na poprawe aż w końcu pojechałem do innego i zrobili to w jeden dzien:wink:

Całkiem fajny wynik w tej A6 wyszedł. Masz jakiegoś linka do modów/wykresu?

Opublikowano
mi zeszło z wydechem , nie mogłem sie dopchać na poprawe aż w końcu pojechałem do innego i zrobili to w jeden dzien:wink:

Całkiem fajny wynik w tej A6 wyszedł. Masz jakiegoś linka do modów/wykresu?

Mody to turbina gtb22 (zamontowana poprawnie dzieki założycielowi tego wątku), IC od audi 3.0 tdi biturbo, wydech 3 cale do połowy auta wykres masz u mnie w wątku , nie bede zaśmiecał tego wątku bo szkoda .

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Pierwsze testowe hamowanie...., na szczęście dziś pogoda sprzyjała pomiarom.

audiavfgtb17.jpg

Dodam że program całkowicie bezdymny.

Opublikowano
Pierwsze testowe hamowanie...., na szczęście dziś pogoda sprzyjała pomiarom.

http://img404.imageshack.us/img404/1231/audiavfgtb17.jpg

Dodam że program całkowicie bezdymny.

Gratuluję!

Potwierdzam - wynik osiągnięty bez kurzu za autem. Myślę, że Piotrek postanowi jeszcze ciut dolać na górze :)

Opublikowano

waga 1900kg?

Opublikowano

1870:wink:

ciezkie B6

Opublikowano

No wynik super, jednak można zrobić bezdymnie z konkretnym wynikiem gtb17 B6 na przekór niedowiarkom. Masa no cóż, B6 Avant Q na dobrym wypasie z juby_p i Marcelem na pokładzie swoje waży i tego się akurat nie zmieni.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.