Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[b6 bfb]

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam. Przedstawiam swoje pierwsze AUDI ;)

Wyposażenie:

- ABS - EBV - ESP

- Antena w tylnych szybach

-głośniki 8 szt + subwoofer w bagażniku

- Immobilizer

-klima auto

-kurtyny powietrzne boczne

-lusterka podgrzewane i regulacja elektr.

-poduszki powietrzne przednie boczne

- poduszki powietrzne kierowcy i pasażera

-skrzynia 6 -stopniowa

-Spryskiwacze szyby przedniej podgrzewane

-Szyby elektryczne x4

-Światła p/mgielne przednie

-Przednie siedziska kubełkowe :)

Planowane modyfikacje:

- podniesienie mocy ok. 22o KM

- zderzak na S4

- dokładki boczne S4

- czujniki parkowania tył

- no i może coś jeszcze ;)

ImageShackŽ - Online Photo and Video Hosting

ImageShackŽ - Online Photo and Video Hosting

ImageShackŽ - Online Photo and Video Hosting

ImageShackŽ - Online Photo and Video Hosting

ImageShackŽ - Online Photo and Video Hosting

ImageShackŽ - Online Photo and Video Hosting

ImageShackŽ - Online Photo and Video Hosting

ImageShackŽ - Online Photo and Video Hosting

ImageShackŽ - Online Photo and Video Hosting

ImageShackŽ - Online Photo and Video Hosting

ImageShackŽ - Online Photo and Video Hosting

Jak narazie jestem bardzo zadowolony ale to baaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaardzo zadowolony z napędu Q.Ech te Q, a daje tyle frajdy :)

Serdecznie pozdrawiam i czekam na opinie ;)

Opublikowano

Mój ulubiony kolor w B6 :decayed:

Fajna baza do modów, chromy out! :naughty:

Ale fotki to wrzuć na imgur.com i daj "thumbsy"

O tak :) Łatwiej się czyta.

r7DVpl.jpg

g93jel.jpg

RzMsll.jpg

qDxhPl.jpg

n8suTl.jpg

k3NXnl.jpg

ezWBSl.jpg

n17Xxl.jpg

tiry6l.jpg

gOvGol.jpg

oFq8Ql.jpg

Opublikowano
  • Autor
Mój ulubiony kolor w B6 :decayed:

Fajna baza do modów, chromy out! :naughty:

Czemu chromy out ?? Jak dla mnie to relingi są ok ;)

Zapomniałem dodać :

przebieg : 262 tys. km

---------- Post dopisany at 01:03 ---------- Poprzedni post napisany at 00:48 ----------

Fr0styyy :

Dziękuję bardzo za pomoc ;) o to mi właśnie chodziło ale nie wiedziałem jak to wrzucić ;) Senkju wery macz ;)

Opublikowano
  • Autor

Jeśli chodzi o wnętrze to i ja bym takie chciał;) Fotetele RECARO są zajebiaszcze ;)

Opublikowano

Zajeb... jest niebieski :-)

Gratulacione i bezproblemowosci...

Przynajmniej radio 2din, łatwiej będzie ...

A recaro ładnie wyglądają ale są strasznie niewygodne na trasę...

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk 2

Opublikowano
  • Autor

Do końca właśnie też nie mam pewności co do tej anteny. Spisałem to z dokumentu od rzeczoznawcy. Są takie nitki jak przy ogrzewaniu tylnej szyby. Jak na moje oko to jest to ogrzewanie na bocznych szybach a nie antena.

Opublikowano
Do końca właśnie też nie mam pewności co do tej anteny. Spisałem to z dokumentu od rzeczoznawcy. Są takie nitki jak przy ogrzewaniu tylnej szyby. Jak na moje oko to jest to ogrzewanie na bocznych szybach a nie antena.

To jest ogrzewanie ale jest i antena w lewej szybie, pod nią wzmacniacz antenowy (pod tapicerką)

Opublikowano

Sądząc po skrzyni 6 to kolejny BEX w klubie. Gratulacje wyboru jedynego słusznego napędu

Opublikowano
  • Autor
Sądząc po skrzyni 6 to kolejny BEX w klubie. Gratulacje wyboru jedynego słusznego napędu

To jest BFB ;) Sprawdzane było pod pokrywą silnika.

Opublikowano

No to ci musieli silnik wymieniać bo skrzynie 6 to raczaej tylko BEXy miały, sprawdż jeszcze wlepkę w bagażniku (wlepka prawdę ci powie).

Opublikowano
Do końca właśnie też nie mam pewności co do tej anteny. Spisałem to z dokumentu od rzeczoznawcy. Są takie nitki jak przy ogrzewaniu tylnej szyby. Jak na moje oko to jest to ogrzewanie na bocznych szybach a nie antena.

To jest ogrzewanie ale jest i antena w lewej szybie, pod nią wzmacniacz antenowy (pod tapicerką)

Jeśli te niteczki na bocznych tylnych szybach to nie jest antena (jak zawsze sądziłem) tylko ogrzewanie to mi to qr...a nie działa :kwasny:

A swoją drogą masz piekna bazę do modów, kolorek zacny do tego Q i 1.8T będzie niezły :kox: Dziadziowe drewno powinno wypaść ze środka w pierwszej kolejności :whistling:

Opublikowano
  • Autor
No to ci musieli silnik wymieniać bo skrzynie 6 to raczaej tylko BEXy miały, sprawdż jeszcze wlepkę w bagażniku (wlepka prawdę ci powie).

Kolego, a możesz podpowiedzieć w którym miejscu szukać tej wlepki ??

Opublikowano
  • Autor

Co prawda to nie jest wlepa z bagażnika ale z nadwozia.

imgur: the simple image sharer

Przyszło coś takiego do głowy, że może była sama skrzynia wymieniona. Jak myślicie ??

Opublikowano

Pewnie skrzynka była zmieniana bo na tabliczce zanamionowej jest bfb. Ciekawi mnie jaka jest różnica w dynamice/elastyczności skrzyni 5 i 6.

Opublikowano

W 2004 produkowali BFB ze skrzynia 6ka był już ten temat poruszany na forum :):decayed:

btw furka zacna :kox:

Opublikowano
  • Autor

Dzieki panowie za ciepłe słowa. Jak zaczęły się spekulacje czy BFB czy BEX to zacząłem się trochę niepokoić. Jak narazie wszystko śmiga jak ta lala :D

Opublikowano

Głośniki 8szt + woofer + centralny

Razem 10 szt :wink:

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk 2

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.