Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Truckerzy

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Kiedyś jeden starszy kierowca powiedział "W pracy nie ma kolegów tylko znajome twarze"

A to dla mnie jest szmaciarz! A czasy szejkow się skończyły 

  • Odpowiedzi 2,8 tys.
  • Wyświetleń 269,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

"Kolega" jestem bo na psy nie zadzwoniłem ?

Opublikowano

Różnie to bywa.

 

DSC_0176.JPG

Opublikowano

Dla niektórych nienormalne jest jak nie można czegoś ukraść,z paki albo kotła,to jest wręcz część wypłaty. Na szczęście,te patologie się powoli kończą prawie każdy gospodarz ma wagę,a auto gps.

Opublikowano

Ja jestem zdania że jeżeli pracodawca próbuje dymac pracownika, to nie mam współczucia...;)

Wysłane z mojego SM-G903F przy użyciu Tapatalka

Opublikowano
Dnia 24 lutego 2017 o 07:30, ucho.77 napisał:

"Kolega" jestem bo na psy nie zadzwoniłem ?

zdaj sobie sprawe ze bycmoze dlatego jeszcze żyjesz
 

Opublikowano

 

Opublikowano
15 godzin temu, wypsiu napisał:

Ja jestem zdania że jeżeli pracodawca próbuje dymac pracownika, to nie mam współczucia...;)

Wysłane z mojego SM-G903F przy użyciu Tapatalka
 

Dla złodzieja nie ważna jest wielkość wypłaty, będzie siedział tam gdzie może coś ukraść.

Transport stwarza dużo możliwości kombinacji,ale na spuszczaniu paliwa,jeszcze nikt się nie dorobił,chyba,że z cysterny. Nie wiem,czy ma to jakiś sens,bo strasznie łatwo teraz stracić dobrą reputację,spalony jesteś już na zawsze.

Opublikowano
Dnia 23.02.2017 o 23:52, marjon napisał:

co z ciebie za kierowca jak kolegom takie zdjecia robisz?? żal mi cie.....
 

Słucham??

TY poważnie popierasz takie akcje??

Łapy uciąć takiemu złodziejowi....

Opublikowano

Gili podobnie jak pracodawca , jak jest przekręt to też jest spalony. Pracują u niego ludzie którzy są siebie warci i jeden drugiego dyma...;) Ja swojego czasu też trafiłem na takiego pajace i chciał wszystkich dymac nie dopłacać i odliczać.Więc jak załapałem to też go dymalem na wszystkim i wszędzie do puki nie zmieniłem roboty ...;)

Wysłane z mojego SM-G903F przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Tak jak mówisz kolego...to działa zawsze w dwie strony :)

Opublikowano
1 godzinę temu, GILI napisał:

U nas jest ten problem ?. Mojemu Mateuszowi i tesciowi wywaliło, a nowe karty ważne dopiero od 1.04 ...

Edytowane przez Edyta

Opublikowano
Dnia 27 lutego 2017 o 09:42, Bieniek napisał:

Słucham??

TY poważnie popierasz takie akcje??

Łapy uciąć takiemu złodziejowi....

nie popieram złodziei ale jeszcze bardziej nie popieram konfidentów

a na marginesie ukraść złodziejowi to nie grzech
 

Opublikowano
2 godziny temu, marjon napisał:

nie popieram złodziei ale jeszcze bardziej nie popieram konfidentów

a na marginesie ukraść złodziejowi to nie grzech
 

Co Ty pier*olisz za przeproszeniem.. Czy on MUSI u niego pracować? Skoro czuje się dymany to niech zmieni firmę.... ale nie... po co ... lepiej zaje*ać troche z kociołka i  wtedy hajs się zgadza....

Opublikowano

Panowi mam pytanko do was jako ze jestescie starymi wyjadaczami w "tirach"

Czy zrobienie c+e jeszcze sie oplaca,tzn czy smigajac na tirach da sie zarobic godziwe pieniądze(nie mowie tu o milionach).i jakie ma szanse "swierzak" w tym zawodzie?ile sie wogole zarabia jako kierowca tira?(moze malo dyskretne pytanie ale jest to wazny aspekt☺ )

 

Opublikowano

Łubu Dubu...;)FB_IMG_1488451141641.jpg

Wysłane z mojego SM-G903F przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Panie większymi tu wjeżdżali :-D

Napisane z efhacza

Opublikowano

budowlanka jest wszędzie,jak będą go podnosić,to przewrócą dźwig ;)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.