Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

zgrzyt po zalaczeniu klimy

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam dzis zaraz po odpaleniu auta postanowilem wlaczyc klimatronik bo mialem zaparowana szybe i po nacisnieciu przycisku na panelu spod maski wydobył sie taki dzwiek (zgrzyt) . szybko wylaczylem klime i po wlaczeniu jej nastepnym razem juz to sie nie powtorzyło. co to moze oznaczac??? moge ja dalej uzywac ??? prosze o szybko odpowiedz

---------- Post dopisany at 20:26 ---------- Poprzedni post napisany at 19:39 ----------

nikt nie pomoze?????????????

Opublikowano

moze sprzglo podrdzewialo jak dlugo nie uzywales i po wlaczeniu sie przytarlo.

Opublikowano
  • Autor

to tez jest mozliwe bo auto stało 5 dni nie odpalane na dworzu a wilgotnosc jest taka ze silnik wygladał jak by ktos z wiadro wody wylał na niego

Opublikowano

Ja miałem przypadek kiedy wentylator od klimy opuścił swoje miejsce (wirnik odczepił się od silnika) i kiedy załączałem klime wydawało mi się że sprężarka się wykończyła.

Opublikowano
Witam dzis zaraz po odpaleniu auta postanowilem wlaczyc klimatronik bo mialem zaparowana szybe i po nacisnieciu przycisku na panelu spod maski wydobył sie taki dzwiek (zgrzyt) . szybko wylaczylem klime i po wlaczeniu jej nastepnym razem juz to sie nie powtorzyło. co to moze oznaczac??? moge ja dalej uzywac ??? prosze o szybko odpowiedz

---------- Post dopisany at 20:26 ---------- Poprzedni post napisany at 19:39 ----------

nikt nie pomoze?????????????

a nie jest to przypadkiem taki metaliczny stuk jakby ktoś uderzył młotkiem o coś metalowego ?

u mnie rzadko bo rzadko ale właśnie takie coś czasami się dzieje - klimę używam normalnie

Opublikowano

Możliwe ze do elektromagnesu od sprężarki klimy dostał ci sie syf i przez to zazgrzytał. Najprościej odpal auto otwórz maskę i obserwuj co sie dzieje a ktoś inny niech za łączy klime. Jak cos jest nie tak to zauważysz a jak nic nie zauważysz to jeździ jak cos sie roz..bie to łatwiej bedzie to stwierdzić. Ale jak dla mnie takie zgrzytniecie które zdarzyło sie raz to nic niepokojącego.

Opublikowano
  • Autor

zdarzylo sie to raz i narazie (odpukac) nie powtorzyło.

Opublikowano

najprawdopodobniej jest to wina sprężarki, być może tylko jednorazowy incydent :wink:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.