Skocz do zawartości
IGNOROWANY

zgrzyt po zalaczeniu klimy


rafal9119

Rekomendowane odpowiedzi

Witam dzis zaraz po odpaleniu auta postanowilem wlaczyc klimatronik bo mialem zaparowana szybe i po nacisnieciu przycisku na panelu spod maski wydobył sie taki dzwiek (zgrzyt) . szybko wylaczylem klime i po wlaczeniu jej nastepnym razem juz to sie nie powtorzyło. co to moze oznaczac??? moge ja dalej uzywac ??? prosze o szybko odpowiedz

---------- Post dopisany at 20:26 ---------- Poprzedni post napisany at 19:39 ----------

nikt nie pomoze?????????????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to tez jest mozliwe bo auto stało 5 dni nie odpalane na dworzu a wilgotnosc jest taka ze silnik wygladał jak by ktos z wiadro wody wylał na niego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem przypadek kiedy wentylator od klimy opuścił swoje miejsce (wirnik odczepił się od silnika) i kiedy załączałem klime wydawało mi się że sprężarka się wykończyła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam dzis zaraz po odpaleniu auta postanowilem wlaczyc klimatronik bo mialem zaparowana szybe i po nacisnieciu przycisku na panelu spod maski wydobył sie taki dzwiek (zgrzyt) . szybko wylaczylem klime i po wlaczeniu jej nastepnym razem juz to sie nie powtorzyło. co to moze oznaczac??? moge ja dalej uzywac ??? prosze o szybko odpowiedz

---------- Post dopisany at 20:26 ---------- Poprzedni post napisany at 19:39 ----------

nikt nie pomoze?????????????

a nie jest to przypadkiem taki metaliczny stuk jakby ktoś uderzył młotkiem o coś metalowego ?

u mnie rzadko bo rzadko ale właśnie takie coś czasami się dzieje - klimę używam normalnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możliwe ze do elektromagnesu od sprężarki klimy dostał ci sie syf i przez to zazgrzytał. Najprościej odpal auto otwórz maskę i obserwuj co sie dzieje a ktoś inny niech za łączy klime. Jak cos jest nie tak to zauważysz a jak nic nie zauważysz to jeździ jak cos sie roz..bie to łatwiej bedzie to stwierdzić. Ale jak dla mnie takie zgrzytniecie które zdarzyło sie raz to nic niepokojącego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...