Skocz do zawartości
IGNOROWANY

AUDI - jak to ładnie brzmi...


ulti

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Uf.... w końcu

W końcu ponieważ sporo czasu tu jestem a nigdy nie czułem, że moje autko jest już gotowe na fotki.

Z góru dziękuję za wszelkie opinie. Z pozytywnych bedę się cieszył i będą moja motywacją a negatywne przyjme godnie na klate i postaram sie naprawić lub wytłumaczyc :)

Wyposażenie dość bogate, klimatronik, ABS, 4 poduszki, podgrzewane fotele, WEBASTO załozone w dniu zakupu przez pierwszego właściciela dzieki czemu jest połączone z klimatronikiem, tempomat, podgrzewane lusterka, bardzo wygodne fotele, podgrzewane spryskiwacze, przeciwmgilne ,podgrzewana kierownica, piąte alu, 4 el. szyby, co tam jeszcze bo juz nie pamietam :P ,

Modyfikacje jakie zrobiłem są znikomo małe, w sumie kupiłem go w podstawowym wyglądzie, nie różnił sie od seryjnego:)

Zmiany są bardzo subtelne ale powiem wam ciekawą rzecz, nie znający modeli typu b5 b6 b7 itd. nie dawali temu autu wiecej niz 3 lata co było dla mnie wielkim a zarazem bardzo milym zaskoczeniem :D

A kazda dziewczyna zapytana o wiek tego samochodu twerdziła, że jest nowy! wow!

Oki zejdzmy na ziemię :P

Nastepne zmiany to soczewki, ale odkladam to juz rok czasu :/

Myslalem o chipie, ale do Warszawy mam niezly kawalek a nie chce dac byle komu...

Oki wiecej nie komentuje, poczekam na Wasze wrażenia i bede pisał na bierząco.

Pozdrawiam wszystkich, dla których audi jest czyms więcej niż tylko samochodem :)

P.S. zdjęcia środka jeszcze wkleje...

img2995yi8.jpg

img2999if3.jpg

img3002ag0.jpg

img3007rj6.jpg

img3010fe1.jpg

img3017tz7.jpg

img3023ok6.jpg

img3033ky0.jpg

img3035dr1.jpg

img3040mw5.jpg

img3042bc2.jpg

img3053pa2.jpg

img3068jf6.jpg

img3075mo9.jpg

img3085ph5.jpg

img3088na0.jpg

img3095xi4.jpg

img3112fx2.jpg

img3124ee7.jpg

img3139ik5.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem wiem , wielu bedzie pytac, ale nie bede pisal szczeolow, to moj pomysł, ktory jak widze na zdjeciach faktycznie dziwnie wyglada :(

w realu o wiele lepiej to wyglada. Zrobie w innym swietle fotki to zobaczycie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fajne miejsce na zdjecia, tylko przydało by sie troche lepsze kadrowanie

a autko fajne ale przydała by sie ciut wieksza felga :th:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No faktmiejsce lepsze od moich umiejetności, interesuję sie fotografią ale robienie zdjeć samochodu w ogóle mi nie wychodzi :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pokombinuj z glebia ostrości :) bedzie lepiej zciagnij to cos z tych lamp z tyłu no i te chromy śmietnik !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tez mi sie wysoki wydaje po zmianie felg z 15 na 16, wyglada jak allroad :P ale nie chce obnizac b o i tak juz wystarczajaco twardo sie zrobilo :/ a dla mnie komfort to podstawa ;) po to tak ikupilem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chrom spod grilla na śmietnik , lampy na soczewki i jest gitara. Poza tym bardzo ładne auto (chociaz szkoda ze avant :>)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podejzewałem, że będą sprzeciwy co do tego chromu pod grilem i te tylne lampy, ale powiem Wam, że ludzom się to podoba i nie mieli pojęcia, że zostalo to dołozone. My znawcy odrazu wiemy co jest inaczej bo znamy nasze furki na wylot.

Widać utarła się tu moda podstawowej wersji bez żadnych zmian.

Ja chciałem delikatnie odejsć od serii aby być choć troszke oryginalny.

Osobiście mi się podoba tak jak teraz wyglada.

Wstepnie robiłem to z pewnym oporem bo bałem sie krytyki ze strony innych, ale powiem Wam, że opinie i komentarze ludzi ogladajacych autko były na tyle miłe, że postanowiłem to wszystko zostawic :)

Ty msc97 tez robiles swoje zmiany z mysla aby sie troche odroznic od serii.

jakby tak wszyscy tylko wstawili wieksze fele, soczewki i gleba to by bylo zbyt nudno :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja akurat jestem przeciwnikiem wszelkich oznaczen, jak widac oprocz znaczka audi nic nie ma, nawet z glila oderwalem s4 :D bo to wiocha straszna by była. S4 i rury do dołu :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty msc97 tez robiles swoje zmiany z mysla aby sie troche odroznic od serii.

jakby tak wszyscy tylko wstawili wieksze fele, soczewki i gleba to by bylo zbyt nudno :)

spoko :th: Własnie dlatego nie mam gleby i wiekszych fel tylko 16". poprostu nie lubie chromu ale jesli tobie sie podoba to ok. :th:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie to autko jest spoko tylko to coś na lampach tylnych dziwnie wygląda, bynajmniej na zdjęciach. Może jakieś foty wnętrza?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piękny zamek :th: i ta Pani :th: prawie jak zdjęcia ze ślubu :polew:

ładny avancik,ładny gril, widziałem już takie lampy ,

zdecydowanie większe koła :th:

Gratuluję :oklaski:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...