Skocz do zawartości
IGNOROWANY

zakup netbooka


Rekomendowane odpowiedzi

siema

zdecydowałem się na zakup netbooka, użytkuje ktoś coś?

myślałem nad asus Eee lub acer aspire one ... będzie to drugi komputerek pełniący rolę przenośnego bo nie uśmiecha mi się 17" co drugi dzień tachać do ciężarówki :wink:

głównie będzie służył do filmów i internetu na parkingach...

może macie w swoim posiadaniu coś godnego polecenia ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam samsunga N110 - teraz już są nowsze modele ale jestem b. zadowolony bo wykonanie bdb, bateria trzyma 7-9h w zależności co się robi ...więcej nie potrzebuje

---------- Post dopisany at 13:00 ---------- Poprzedni post napisany at 13:00 ----------

ps. nie myślałeś o tablecie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Asus Eee PC 1015BX C60 320GB Win7 HDMI biały (2789898435) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

jest szansa rozbudować w tym pamięć ram bo ten mi się podoba tylko 1GB to troszkę mało

---------- Post dopisany at 12:02 ---------- Poprzedni post napisany at 12:01 ----------

ja mam samsunga N110 - teraz już są nowsze modele ale jestem b. zadowolony bo wykonanie bdb, bateria trzyma 7-9h w zależności co się robi ...więcej nie potrzebuje

---------- Post dopisany at 13:00 ---------- Poprzedni post napisany at 13:00 ----------

ps. nie myślałeś o tablecie ?

nie, nie tablet mi jakoś nie leży specjalnie :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Asus Eee PC 1015BX C60 320GB Win7 HDMI biały (2789898435) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

jest szansa rozbudować w tym pamięć ram bo ten mi się podoba tylko 1GB to troszkę mało

---------- Post dopisany at 12:02 ---------- Poprzedni post napisany at 12:01 ----------

DDR3, 1 x SO-DIMM, 1GB/2GB ( Maksimum 2GB ) :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam asusa eee pc od dwóch lat i działa bez problemu, na początku troszkę problemu ze sterwonikiem grafiki było ale ogólnie zero problemów.

acera to bym za darmo wziął, bo własnej kasy bym nigdy nie wydał ne te G..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Asus Eee PC 1015BX C60 320GB Win7 HDMI biały (2789898435) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

jest szansa rozbudować w tym pamięć ram bo ten mi się podoba tylko 1GB to troszkę mało

---------- Post dopisany at 12:02 ---------- Poprzedni post napisany at 12:01 ----------

DDR3, 1 x SO-DIMM, 1GB/2GB ( Maksimum 2GB ) :wink:

nie widzę tego nigdzie w aukcji :decayed:

lapek ile masz pamięci operacyjnej? masz może tą białą wersję ? jak z utrzymaniem tego w czystości ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Asus Eee PC 1015BX C60 320GB Win7 HDMI biały (2789898435) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

jest szansa rozbudować w tym pamięć ram bo ten mi się podoba tylko 1GB to troszkę mało

---------- Post dopisany at 12:02 ---------- Poprzedni post napisany at 12:01 ----------

lapek ile masz pamięci operacyjnej? masz może tą białą wersję ? jak z utrzymaniem tego w czystości ?

mój model to Eee PC 1015PEM. kupowałem go 2 lata temu to był to najwyższy model z 10". RAMu ma 2GB, choć w standardzie miał 1GB.

Notebookcheck.pl: Recenzja Asus Eee PC 1015PEM

kolor mam czarny, z utrzymaniem czystości zadnych problemów, specjalne szmatki nasiąknięte płynem do czyszczenia i tyle.

Plusem dla mnie tez było, że matryca jest matowa.

Dziś już to stary kapeć, ale z nowych modeli napewno znajdziesz coś ciekawego.

Ogólnie uważam, że mały 10" netbook jest 100razy lepszy od tableta, ale to moje zdanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam różowego 1005PE jakbyś chciał bo mi nie jest potrzebny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam toshibe nb500 i nigdy wiecej nie kupię takiego małego padła:facepalm: tnie sie net, wolno chodzi wszystko jak nie jestes do kabla podpiety, szczerze jak ma byc tylko do filmów i internetu to zastanów sie nad tabletem. Tak naprawdę te małe padła są dobre ale chyba tylko do robienia notatek na studiach, 10" lipa kumpel ma tego trochę większego chyba to 12" tam juz trochę lepszy procek i szybciej to chodzi a cenowo dużej różnicy nie ma :wink:

---------- Post dopisany at 10:54 ---------- Poprzedni post napisany at 10:53 ----------

A dodam pamięć ori 1gb wrzuciłem 2gb i... Gowno to dało:grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...