Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Alarm w serii ??????A4 b5 avant


bartosz85

Rekomendowane odpowiedzi

Siema.

W ostanim czasie zacząłem się zastanawiać czy audi moja posiada seryjny alarm syrene model 2001 rok polift . Wiem też ze mam kontrolke od pasów i ktoś to wyłaczył jakoś. Da rade właczyć VAGIEM ta kontrokle ewentulanie ten alarm wyszukać czy jest?? Wiem ze tak w niektórych VW jest>??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podepnę się pod temat bo też mnie to ciekawi, kontrolkę niezapiętych pasów mam bo kiedyś jak mi się akumulator rozładował to na chwile się zaświeciła, ale jeszcze nigdy nawet jak pasy miałem niezapięte się nie zaświeciła ani żadnego sygnału dźwiękowego nie było więc może to się jakoś wyłącza/włącza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie jaka zarówka jak wszystko jest na diodach, a co do alarmu to jak masz ori to w słupkach środkowych musiał bys miec czujniki ruchu a w boczkach drzwi po obu stronach przy rygielkach czerwone diody, a w bagażniku przy trójkącie powinna być syrena

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kontrolka pasów w B5 można włączyć vagiem

ale działa ona tylko jako przypomnienie, a więc czy zapniemy pasy czy też nie to po zapaleniu auta kontrolka i tak po chwili sama gaśnie :)

zamieszczam opis jak włączyć te funkcję:

wchodzimy w instument cluster i zmieniamy kodowanie

  • ??xxx: Options (< MY 1999)
    • +01 = Brake Pad Warning active
    • +02 = Seatbelt Warning active
    • +04 = Washer Fluid Warning active
    • +16 = Navigation active

    • ??xxx: Options (MY 2000 >)
      • +00 = No Options or Navigation III
      • +02 = Seatbelt Warning active
      • +16 = Navigation I & II

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie jaka zarówka jak wszystko jest na diodach, a co do alarmu to jak masz ori to w słupkach środkowych musiał bys miec czujniki ruchu a w boczkach drzwi po obu stronach przy rygielkach czerwone diody, a w bagażniku przy trójkącie powinna być syrena

To i ja się podepnę. Mam czujniki , diody przy rygielkach, moduł pod kanapą, naklejkę "alarm" na tylnych trójkątach :wink: .Jednak ktoś założył centralkę podłączoną do pompki i z alarmu nici. Moje pytanie brzmi, czy jak kupię pompkę z oryginalnymi pilotami/scyzorykami , dorobię kluczę, przeprogramuję immo to ori alarm będzie działał ? Czy to nie takie proste? Tak przy okazji ,gdzie w sedanie powinna być syrena?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masato dzięki. Jutro podepnę VAGA i się pobawie zobaczymy co mi z tego wyjdzie.

---------- Post dopisany 04-12-2012 at 15:45 ---------- Poprzedni post napisany 01-12-2012 at 16:15 ----------

Probowałem Vagiem i nie da rady właczyć , ps. mam polskiego vaga to moze przez to... :/....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...