Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Co myślicie o tej feldzie?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Cześć Panowie :hi:

jak Wam się widzi taka 18" z A8 snv33002-8408378553570931754.JPGprzy glebie -35 na moim niebieskim avancie? nie zrobi się allroad?

szerokość 7,5", et 40. Mało zdjęć b5tek google pokazuje na tej feldze niestety :kwasny: nie kojarzę żeby ktoś miał je na forum.

Opublikowano

http://i1251.photobucket.com/albums/hh558/grns13/11.jpg?t=1336938507

http://img99.imageshack.us/img99/515/20120422140.jpg

a jednak ktos mial ;p o ile sie nie myle to radoskur teraz tez takie kupil i wrzucal je pare tematow nizej ;d, fajna felga :wink: tylko jak bedzie wygladala na -35 to nie wiem

Opublikowano
  • Autor

7,5 " to jakaś oponka 215/40 chyba by w miare wyglądała :eusathink: w robocie jestem to i tak mam foty poblokowane więc musiałem przegapić :decayed:

Opublikowano
http://i1251.photobucket.com/albums/hh558/grns13/11.jpg?t=1336938507

http://img99.imageshack.us/img99/515/20120422140.jpg

a jednak ktos mial ;p o ile sie nie myle to radoskur teraz tez takie kupil i wrzucal je pare tematow nizej ;d, fajna felga :wink: tylko jak bedzie wygladala na -35 to nie wiem

dokładnie, kolego parę tematów temu kolega pyta o te same felgi, poszukaj :whistling:

Opublikowano

Moim zdaniem szału nie robi w b5...

Opublikowano

przy dobrej oponie i spolerowaniu robią szał ;d zreszta co kto lubi :wink:

Opublikowano
  • Autor

:decayed:no właśnie, przeglądałem ten temat wcześniejszy i nic ciekawego w nim nie ma niestety :kwasny: wychodzi na to, że na forum te felgi ma jak narazie 1 osoba

fota z Vortexa

A4.jpg

jaka to gleba przypuszczalnie na tym golfie:eusathink:

GolfTest2.jpgGolfTest0.jpg

Opublikowano

na tej feldze opona 225/40-18" siedzi idealnie

Opublikowano
  • Autor

najbardziej mnie martwi, że te moje springi -35 z tą felgą kiepsko może wyglądać :kwasny:

Opublikowano

bedzie w sam raz, ja mam na 1BV i jest ciut za wysoko

Opublikowano
  • Autor

:hi:dzięki za dobre słowo, rozwiałeś moje wątpliwości :decayed:

Opublikowano

felga jest wzorowa (gusta i gusciki ;p) polecam wrzucic w lustro, dopiero robi robote :naughty:

Opublikowano

chrom musi być i baja by była :) oczywiście przy odpowiednim glebunku :wink:

Opublikowano
  • Autor

Się okaże jeszcze z tą felgą bo ma być zamiana i gośc coś kręci, jakies dopłaty wymyśła :facepalm: wszystko ok, ale w granicach rozsądku, pazerność ludzka mnie rozwala czasami.....

Opublikowano

Jak fele będzie na aucie to zapodaj foto ;)

Opublikowano

taką felge się ceni ;p:wink:

Opublikowano

i jak wkoncu, wziales te felgi ? Bo chce wiedziec czy jestes kolejnym szczesliwym posiadaczem owych felg :naughty:

Opublikowano
  • Autor

Niestety nie będę kolejnym posiadaczem :kwasny: sie nie mozna z typem dogadać :facepalm: po ch..j wystawia i pisze, że możliwa zamiana jak sie raz rozmyśla, potem większej dopłaty chce.... szkoda gadać

Opublikowano

heh, niestety sa tacy ludzie . . . Co zrobic, szukaj dalej a bedzie Ci dane :whistling::wink:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.