Skocz do zawartości
IGNOROWANY

przewody miedziane - długości


drozduu

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Czy ktoś wymieniał i zna długości przewodów stalowych / miedzianych hamulców przednich

Głównie chodzi mi o lewe przednie koło - ten od ABS do hamulca i ten krótki przy zacisku ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Czy ktoś wymieniał i zna długości przewodów stalowych / miedzianych hamulców przednich

Głównie chodzi mi o lewe przednie koło - ten od ABS do hamulca i ten krótki przy zacisku ??

bez_tytu_u.jpg

A ten drugi to nie podają wymiaru ale ma około 200 MM:hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja wymienialem tyle ze w oplocie stalowym dodatkowo, zwykle koszt ok 40 zl za sztuke jeszcze zalezy od firmy.

sam zmieniałeś, czy lepiej do mechanika?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jesli masz szczypce i kogos kto ci przewod przytrzyma to dasz rade.

Ja uzywalem klucza hydraulicznego tzw zabki, i dodatkowo klucz nie wiem czy 12 czy 11 szedl, do tego bardzo ciezko odkrecic to ustrojstwo na zlaczeniu.

Jesli nie boisz sie ze cos sie spiepszy to lepiej do mechanika postawic jesli na silach nie jestes.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jesli masz szczypce i kogos kto ci przewod przytrzyma to dasz rade.

Ja uzywalem klucza hydraulicznego tzw zabki, i dodatkowo klucz nie wiem czy 12 czy 11 szedl, do tego bardzo ciezko odkrecic to ustrojstwo na zlaczeniu.

Jesli nie boisz sie ze cos sie spiepszy to lepiej do mechanika postawic jesli na silach nie jestes.

to lepiej zrobię to z mechanikiem. Sam nie będę pchał łap, tym bardziej że jeszcze tego nie robiłem - to są jednak hamulce to niema co...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...