Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Jaka felga wejdzie


hopek03

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich na początku zaznaczę że szukałem ale nie znalazłem odpowiedzi na moje pytanie a więc tak , od niedawna jestem posiadaczem Audi A4 B6 Avant 2003 r 1.8 T BEX i nie wiem czy wejdą mi stalowe felgi o rozmiarze 15 cali pod opony zimowe , opony pozostały mi po poprzednim samochodzie , są jak nowe po przebiegu 5000 kilometrów , tak więc sam nie wiem co mam z tym fantem zrobić bo obecnie mam 16 cali ale Alu z góry dzięki za odpowiedz pozdrawiam .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do Ciebie minimum 16"

na przodzie masz tarcze 312mm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie mierzyłem ich ale prawdopodobnie tyle mają w tej alumce mieszczą się na styk ale odlew jest grubszy a niżeli stalowa felga dlatego pytałem kod tych hamulców to 1LT według wlepy , dzięki za szybką odpowiedz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie no to obecne Alu zostawię sobie na zimówki a na lato zapodam jakieś 18 cali alu bo opon lato już niema w sumie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomijam już fakt, że jakbyś wsadził do tego auta jakimś cudem 15 cali to by wyglądało komicznie :)

A warunki trakcyjne i pewność prowadzenia szaleńczą :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

morze i wygląd nie ciekawy ale wuj miał w B6 Sedan seryjnie lato i zima 15 cali i nie było tragedii , tylko że miał silnik 2.0 ALT i mniejszy rozmiar chamulcow

---------- Post dopisany 21-12-2012 at 20:54 ---------- Poprzedni post napisany 28-11-2012 at 22:10 ----------

Wrócę do mojego pytania ponieważ znalazłem tabele i z niej wynika że powinna mi wejść felgi 15 cali chyba że tabela kłamie co o tym myślicie ?

A4 Avant 1.8T quattro (190PS) ť B6 ť A4 ť Dane techniczne ť Audi Klub Polska

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przestań cudować :facepalm: w tabeli jest bład

jeżeli masz BEX-a to zapomnij o 15" feldze na przodzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, miałem taki sam dylemat. No i koledzy mają rację, moje opony 15-stki znalazły nowego właściciela a ja musiałem zakupić 16-stki.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, miałem taki sam dylemat. No i koledzy mają rację, moje opony 15-stki znalazły nowego właściciela a ja musiałem zakupić 16-stki.

Pozdrawiam

w moim przypadku też tak będzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

myśleć Chłopaki, myśleć ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...