Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Co to jest?


mo2

Rekomendowane odpowiedzi

to jest głośnik telefonu występuje dodatkowo bo masz Bose , u mnie nie mam Bose i telefon używa głośnika radia od strony kierowcy

masz na pewno antenę w tylnym lewym błotniku i w bagażniku pod półką moduł nokii

masz sterowanie telefonu w kierownicy? Jeśli masz jakieś pytania co do telefonu to pisz bo ja u siebie korzystam , zakupiłem kartę i wszystko działa:)

a mikrofon jest w lampce w podsufitce

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wielkie dzięki Michał. Anteny nie mam, była ułamana gdy kupiłem auto :kwasny: (podstawa anteny jest jak pisałeś w tylnym lewym błotniku). Moduł mam, sterowania z kierownicy i słuchawki brak. Jak znajdę brakujące elementy to na bank podłącze telefon :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wielkie dzięki Michał. Anteny nie mam, była ułamana gdy kupiłem auto :kwasny: (podstawa anteny jest jak pisałeś w tylnym lewym błotniku). Moduł mam, sterowania z kierownicy i słuchawki brak. Jak znajdę brakujące elementy to na bank podłącze telefon :decayed:

W podłokietniku masz gniazdo na taki kabel coś ala Rj45/telefoniczny? Jak chcesz mogę ci podać numer części tej słuchawki telefonicznej.

Anteny raczej nie dostaniesz tzn zależy jak się ułamała jak sam bacik to coś dobierzesz , jeśli głębiej to jedyne rozwiązanie to antena przyklejana na szybę bo ciężko dostać tą w błotnik a jeśli już jest strasznie droga , znalazłem jedną na allegro.

Ktoś moją mi ułamał pod blokiem , i zasięg był gorszy więc kupiłem na allegro taką na złącze FME A bo takie jest w tym module w bagażniku ( tzn przelotka z miniUHF na FME ) : ANTENA GSM NA SZYBĘ FME-A ANTENA GSM FME - A (2809540914) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. przylepiłem do tylnej szyby i wszystko gra

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ułamany sam bacik. Wieczorem wrzuce fotki podłokietnika z mocowaniem na tel.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, nie chce zakładac nowy temat.

Do czego służy ten przycisk po lewej stronie ?

Mam go i nie wiem :facepalm:

http://img16.allegroimg.pl/photos/oryginal/27/52/75/39/2752753901

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, nie chce zakładac nowy temat.

Do czego służy ten przycisk po lewej stronie ?

Mam go i nie wiem :facepalm:

http://img16.allegroimg.pl/photos/oryginal/27/52/75/39/2752753901

ten przycisk po lewej to blokada tylnych el. szyb

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak tylnich chyba ze masz cos pokombinowane i blokuje pasazera z przodu albo wszystkie 4 szyby.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

masz zupełnie inny zestaw niż ja ( moduł inny i słuchawką też inna ) - co do anteny to jak dla mnie to chyba nie tylko bacik jest ułamany tylko antena bo na tym trzpieniu powinna być dziurka z gwintem u mnie była tak samo ułamana więc zakupiłem tą z Allegro ( stara antena zdemontowana a ta guma zalepiona czarnym silikonem )

Byś musiał sprawdzić jaki wtyk od anteny wchodzi w ten moduł i coś dobrać. Co do słuchawki to nie wiem.

---------- Post dopisany at 12:05 ---------- Poprzedni post napisany at 00:09 ----------

a nie jest to przypadkiem głośniczek od zestawu głośnomówiącego???? :naughty:

a co napisałem na poprzedniej stronie :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...