Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Problem z tempomatem

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam problem taki: Dokupiłem manetkę tempo. posiadam kierownice multifunkcyjną Highline czyli podłączyć i zaprogramować manetkę. no i zaczynamy mieć problem. Mianowicie manetka zaprogramowana, wyeliminowałem niedziałający czujnik sprzęgła, czujnik abs jest dobry jednak cały czas komp nie widzi prędkości. co powoduje wielkie napięcia w układzie nerwowym moim i mojego "montera" :wink: gdzie leży problem???

Mam jedno przypuszczenie: Mam zwiększoną moc (metoda zmiany oprogramowania przynajmniej tak mi się wydaje ze tak to się nazywa ) i czy to nie jest powód problemu zaprogramowania tej manetki?? Proszę o pomoc :slina:

Opublikowano

Co KONKRETNIE robiliście z kolegą?

Zamontowanie tempomatu w przypadku, gdy posiadamy odpowiedni moduł kierownicy to:

  • zdjęcie poduszki i kierownicy,

  • rozebranie obudowy kolumny kierowniczej,

  • zdjęcie taśmy czujnika skrętu,

  • zamontowanie w module manetki tempomatu,

  • założenie taśmy czujnika skrętu,

  • założenie z powrotem obudowy kolumny kierownicy (z wyciętym wcześniej otworem na manetkę tempomatu),

  • założenie z powrotem poduszki i kierownicy,

  • podłączenie interfejsu VAG i odpowiednie kodowania w
    2
    miejscach:

1)
16-Steering Wheel -> Coding-07 -> Software Coding

Na przedostatniej pozycji musi być
2
lub
4

2)
01-Engine -> Login-11

wpisać
11463

kliknąć [
Do It!
] by aktywować tempomat

Warunkiem działania tempomatu są sprawne czujniki położenia pedałów hamulca oraz sprzęgła.

--

Pozdrawiam.

Sławek

Opublikowano
  • Autor

Wszystko jest zrobione dokładnie tak jak napisałeś tempo został aktywowany , teraz powinno podczas jazdy działać oczywiście powyżej 30km a nie działa

Opublikowano
  • Autor

Brak błędów, z tego co mówi mój majster to "nie pokazuje prędkości" niby wszystko jest dobrze a jednak nie działa :/

Opublikowano

manetka włączona?? znaczy przyciągnięta do kierownicy??

w VAGu można sprawdzić jej działanie...

Opublikowano

Manetka podłączona, wkodowana, czujnik hamulca sprawny, czyjnik sprzegla naprawiony - problem jest taki ze komputer nie widzi predkosci przez co tempomat sie nie włącza.

Opublikowano

cos nie tak chyba, jak nie widzi predkosci ? na tablicy przyzadów tez nie widzi? z kad wie ze nie widzi kto ci tak mowi ???jaki masz modol kierownicy ? jakim softem koduje ? jak bloki mierzone ? jak uruchamiasz tempomat ?

---------- Post dopisany at 15:29 ---------- Poprzedni post napisany at 15:28 ----------

jakie bledy masz w sterowniku silnika ?

  • 4 lata później...
Opublikowano

Witam rozwiazaliscie ten problem braku prędkości w vagu ?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.