Skocz do zawartości
IGNOROWANY

witam koledzy czujnik oleju


bolusss

Rekomendowane odpowiedzi

no najwidoczniej spr dzis olej jaki stan oraz bed eprobowal odpiac wogule ten czujnik ciekakwe czy bedzie swiecic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

masz jeszcze stary czujnik??

czujnik jest 3 pinowy

plus, masa, i sygnal do licznika

stwórz nowa wiazke poczawszy od nowej wtyczki z aso, plus, minus nowe i nowy przewód pociagnij do licznika ,

w ten sposob dowiemy sie co jest winne , czujnik czy wiazka

a tak zapytam, masz pelny fis czy pol fis??

jak odepniesz na stale to bedzie na stale swiecic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie straszcie mnie zebym ja po wymianie tego czujnika nie musial sie meczyc znowu z jego świeceniem ale przewody mialem sprawdzane i wszytsko bylo ok czujjnik sie wymieni i sie zobaczy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

masz jeszcze stary czujnik??

czujnik jest 3 pinowy

plus, masa, i sygnal do licznika

w ten sposob dowiemy sie co jest winne , czujnik czy wiazka

a tak zapytam, masz pelny fis czy pol fis??

jak odepniesz na stale to bedzie na stale swiecic

mam jescze stary

poł fis ok dziwne bo wiesz zaswiecie przekrece ejscze raz kluczyk i nie swieci a stan oleju ok a jak jescze mozna te kable sprawdzic ?

stwórz nowa wiazke poczawszy od nowej wtyczki z aso, plus, minus nowe i nowy przewód pociagnij do licznika ,

---------- Post dopisany at 22:46 ---------- Poprzedni post napisany at 22:44 ----------

nie straszcie mnie zebym ja po wymianie tego czujnika nie musial sie meczyc znowu z jego świeceniem ale przewody mialem sprawdzane i wszytsko bylo ok czujjnik sie wymieni i sie zobaczy

wiesz kolego nie straszymy jak przewody sprawdzales wisz ja kupilem czujnik na allegro za 90 zl i mylem z ebedzie ok a tu lipa i nw jak te przewdoy sprawdzic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podjedź kolego do jakiegoś mechanika bądź elektryka i Ci to sprawdzi. Koszt takiej usługi nie powinien być drogi.

W temacie już praktycznie wszystko zostało podpowiedziane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz czegoś nie rozumiem piszesz o oil sensor i stanie oleju, ale jak jest mało oleju to wyświetla się napis min

Jeślii sensor tzn ze jest albo uszkodzona wiązka albo czujnik

Napisałem Ci stwórz nowa wiązkę i podlacz i tak pojezdzij

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolego a jest jakas opcja zebym sprawdzil ten stary czujnik oleju a wkurylem sie po po wymianie z 10 razy bylo ok a pozniej juz sie apli co jakis czas wyskakuje ok a jescze jedno pytanie czemu na starym jak otworzylem maske to juz tez bylo ok nie rozumiem tego a czy jak odpne wtyczke i tez moge sprawdzic miernikeim czy prad dochcodzi a gdzie jest jakis sterwonik tego czujnika i ejscze jedno jaki kable idzie do licznika ?

---------- Post dopisany 01-06-2013 at 23:00 ---------- Poprzedni post napisany 31-05-2013 at 23:11 ----------

?

---------- Post dopisany 08-06-2013 at 23:26 ---------- Poprzedni post napisany 01-06-2013 at 23:00 ----------

koledzy mam juz dosc tego czujnika wziolem odpilem mikro styk maski i mamnarazie spokuj mysle co tu robic patrzylem prad dochodzi do czujnika pytanie moz ebyc mikrostyk maski zepsuty ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam dołącze się do tematu mi palil się ten czujnik oil sensor a teraz już się nie pali 3 dzień nie wiem co jest grane stan oleju w normie caly czas kable ok

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sprawdź dokłądnie przewód możliwe jest że jest gdzieś przetarty i powstała na nim przerwa. Miernikiem uniwersalnym jesteś w stanie sam to sprawdzić bo elektryk zrobi to samo a skasuje krocie. Natomiast wiem, że skuteczne jest również psiknięcie kontaktem do konektorkó bo lubią one śniedzieć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...