Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Grzanie doop


xbladyx

Rekomendowane odpowiedzi

Witam od niedawna mam problem z grzniem fotela kierowcy tzn jak dam regulacje na 1 praktycznie 0 efektu dam na 2 znikomo a na 3/4/6 chce dupe usmażyć w tamtym roku nie było problemu na 1 juz czulem ciepełko zaznacze ze czasem sie zdarzy ze na 2 działa pare min i przestaje czyżby regulacja w klimatroniku ???

Ps jak zły dział to przenieście :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może to być coś z czujnikiem w siedzisku, u mnie np. nie działa grzanie siedziska, i jak włączę podgrzewanie na 1, to od razu grzeje na maxa. Gdzieś czytałem, że czujnik można pomierzyć miernikiem - dwa cienkie kable w zielonej kostce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak pisałem, sprawdź ten czujnik, najlepiej w porównaniu z czujnikiem po stronie pasażera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

VAG > klimatronik > wartosci > grupa 20 fotel kierowcy, 21 fotel pasazera, 2 blok,

tam masz aktualna temperature z czujnika G59 lub G60 czyli na fotelu,

jak masz dziwna wartosc np. 82 stopnie to czujnik do sprawdzenia (albo kabel przy czujniku przerwany albo pin w kosce)

bez_tytu_u.jpg

<br /><br />

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam ja też mam problem z grzanym fotelem kierowcy ale u mnie to wygląda trochę inaczej bo czy dam na 1 czy na 6 to parzy w zad , czy owy czujnik da się sam wymienić , można go kupić na przykład w asso , gdyby się okazało że jest uszkodzony

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki za info a jeszcze jedno ten czujnik znajduje się w macie siedziska czy oparcia bo coś kojarzę że to dwa osobne elementy ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mata siedziska

jakies 2 cm od zalamania siedzisko-oprcie na srodku jak przejedziesz palcem i lekko docisniesz poczujesz twardy element.

to będzie punkt G :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

VAG > klimatronik > wartosci > grupa 20 fotel kierowcy, 21 fotel pasazera, 2 blok,

tam masz aktualna temperature z czujnika G59 lub G60 czyli na fotelu,

jak masz dziwna wartosc np. 82 stopnie to czujnik do sprawdzenia (albo kabel przy czujniku przerwany albo pin w kosce)

http://s17.postimage.org/f7innqvwb/bez_tytu_u.jpg<br /><br />

czyli z tej foty od Westa wynika ze jest coś nie tak jak wskazuje 83.20 C to ile powinien mieć C na regulacji 1 ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...