Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Nie zapala na wszystkie gary.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

to pozostaja swiece. sprawdz czy dochodzi do nich 12V.

wrzuc logi 013 i 023.

Opublikowano
  • Autor

Jak najłatwiej sprawdzić czy dochodzi napiecie? A ten czujnik temp który przeklamuje?

Wysłane z HTC Wildfire S za pomocą tapatalk :-)

Opublikowano

trochę inwencji....

g62 audi | eBay ...czujnik jak pokazuje dwie rózne temperatury... nie warto kombinować tylko wymieniać.

kawałek przewodu żarówka rurkowa 5w i zdjemujesz kable ze świec.... patrzysz czy napięcie dochodzi...oczywiście w czasie grzania

i tak po kolei każda świeca

Opublikowano
  • Autor
CZUJNIK TEMPERATURY AUDI SEAT SKODA VW 059919501A (2779451768) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. czy ten jest oryginalny bo ze zdjec wyglada na oryginal tylko cena cos niska jak na oryginalny czujnik.
Opublikowano

ja to przerabiałem zimę temu... sprawdź czy prąd dochodzi do świec. ja miałem załamkę zeszłej zimy chciałem ECU wymieniać a mam teraz założony 4 czujnik temp z rzędu z angola czarny ORi i jest ok.

Opublikowano
  • Autor

Wymienie ten czujnik skoro ma wahania temperatur 30 stopni a max powinny miec 5 stopni

Opublikowano

nie daje iskry , 100 % coś związanego ze świecami :kwasny:

Opublikowano

iskra w dieslu...gratuluję...

chyba nie o te świeczki chodzi

Opublikowano
  • Autor

ten czujnik co podałem wczesniej bedzie pasowal do mojego ajm'a ?

Opublikowano
ten czujnik co podałem wczesniej bedzie pasowal do mojego ajm'a ?

Sprawdź kształt wtyczki i ilość pinów:wink:

Faktycznie tanio:decayed:

Opublikowano
  • Autor

dzwoniłem do tego sprzedawcy i mowi ze na 100 % oryginał wszystkie emblematy audi i vw są na nim.

---------- Post dopisany at 18:44 ---------- Poprzedni post napisany at 18:30 ----------

4 piny i ta zielona bedzie pasować. Tylko dziwi mnie to czemu przeklamuje z ta temp. nagrzewa sie szybko jakies 7km i jest 90 stopni temp nie spada itd stoi w miejscu a na g62 rano bylo 0 stopni a na g2 30 stopni jak jest nagrzany to temp mieszcza sie w normie.

Opublikowano

jezeli silnik jest sprawny, powinien pracowac rowno. nawet z uszkodzonym czujnikiem G62.

Twoj czujnik faktycznie wyglada ze przeklamuje, ale G2 czyli odczytujacy temp dla zegarow, nie ma wplywu na uruchamianie i prace silnika.

Opublikowano
  • Autor

a nie jest tak ze uszkodzony czujnik bedzie przeklamywal i wysylal bledne info do ecu a ecu bedzie podawal złą dawke paliwa na start i nie bedzie równo chodził ?

Opublikowano

Panowie, czujnik podający temparaturę - sygnał na zegary zaczyna wskazania od 30 stopni, czyli jak temperatura płynu chłodzącego jest poniżej 30 stopni to wkazanie zawsze będzie 30 stopni. Na kanale 49 klimatrona można to zobaczyć. Wg mnie czujnik na 1000% jest OK

pozdro

dzwoniłem do tego sprzedawcy i mowi ze na 100 % oryginał wszystkie emblematy audi i vw są na nim.

---------- Post dopisany at 18:44 ---------- Poprzedni post napisany at 18:30 ----------

4 piny i ta zielona bedzie pasować. Tylko dziwi mnie to czemu przeklamuje z ta temp. nagrzewa sie szybko jakies 7km i jest 90 stopni temp nie spada itd stoi w miejscu a na g62 rano bylo 0 stopni a na g2 30 stopni jak jest nagrzany to temp mieszcza sie w normie.

Opublikowano
  • Autor

Najpierw sprawdze to napiecie na swiecach czy dochodzi, odlacze czujnik temp cieczy i zobacze czy wtedy lepiej zapali jesli tak no to na bank problem ze swiecami.

Opublikowano
a nie jest tak ze uszkodzony czujnik bedzie przeklamywal i wysylal bledne info do ecu a ecu bedzie podawal złą dawke paliwa na start i nie bedzie równo chodził ?

G2 pokazuje 30C, na zewnatrz rano nie ma tyle o tej porze roku, wiec przeklamuje G2 a ten nie ma wplywu na prace silnika - jego dane ida wylacznie do zegarow.

Ale zakladajac ze niewlasciwy odczyt dotyczylby G62, niewlasciwy pomiar bedzie dotyczyl wszystkich cylindrow, czyli ecu bedzie korygowac dawke do uzyskania obrotow biegu jalowego, dla kazdego polobrotu, ale pracowac beda wszystkie.

Opublikowano
  • Autor

gdzies wyczytałem ze czujnik g2 nie bedzie pokazywal mniej niz 30 stopni.

Opublikowano

Dokładnie tak jest, bynajmniej u mnie jest tak samo jak u Ciebie i wsio jest OK

gdzies wyczytałem ze czujnik g2 nie bedzie pokazywal mniej niz 30 stopni.
Opublikowano
  • Autor
Audi a4 b5 tdi ajm -4 start - YouTube tak dzisiaj zapalił przy jakiś -4 stopniach po nocce.
Opublikowano

Nie wiem, gdzie widzisz problem z odpalaniem, wg mnie pali rewelacyjnie

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.