Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Różnica wahaczy w lifcie i przedlifcie


Mosiadz

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Jestem na kupnie zawieszenia do mojej A4. jednak problem tkwi w numerze VIN gdyż pewien rodzaj amora jest do określonego numeru VIN. Czy jest jakaś różnica w budowie zawieszenia samochodu przed lipcem 2000r a późniejszym ? Byłbym wdzięczny za pomoc w uporaniu się z tym problemem. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tylnie zawieszenie ?

Dlaczego Bilstein pisze ze B6 jest od 07.00 i od pewnego numeru VIN.

Jest jakas roznica ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

weź sie zastanów o co Ci chodzi

o B5 czy B6 ?????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chodzi mu o model Bilsteina B6 nie o model audi

generalnie, chodzi o to czy tylne amorki z polifta quattro pasują do przedlifta quattro, jeśli tak to sprawa jest jasna

przed chwilą sprawdziłem i numery sa te same dla przedliftów i poliftów więc to jest to samo, jeśli auto tylko dobrze usiądzie na sprężynach, a jak sprawdziłeś w katalogu to raczej na bank tak będzie, to o amorki się nie przejmuj bo też będą dobre

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie cały problem tkwi w katalogach Bilsteina. Sprawdzałem w trzech i każdy mówi coś innego. Nawet doszło do tego że jeden amor ma górne mocowanie w postaci trzpienia a inny w postaci oczka. Sprężyny pasują na sto procent więc myślę że i amor także. Wolałem się upewnić bo dowiedziałem się że mogła być inna grubość wahacza w miejscu łączenia z amorkiem. A teraz już wiem że wszystko jest to samo. Dzięki Panowie za pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...