Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

BAU BDH BDG - jakie dokładnie różnice ?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Turbinki 059 145 701 S - to ostatni wypust, wychodzily tez w ostatnich AKE i kto taka dostal - mial szczescie.

W/G etki taka mam :drool:

To jest ciekawe, VP44 - BAU - 059 130 106 L - podobno pompy z "L" na koncu maja wlasnie blokade sterownika, ale to wynikaloby z tego, ze BDH/BDG jej nie maja, a przeciez maja...

Opublikowano

z tym numerem : BDG - 8E0 907 401 T to w ogóle był jakiś czad, bo chyba znalazłem, że pompa źle działa na jałowym, rozgrzanym silniku jeśli był ten ECU...

Poza tym podałem numery ECU dla BDG z 2004, z 2005 jest 8E0 907 401 AF

Oraz wtryski : 059 130 201 G (059 130 202 G)

:gupek2:

Opublikowano

pompa wtryskowa :

ciekawe, że dla manuala w BDG jest inna niż w automacie

pewnie stad roznica w momencie-

manual-350Nm

automat-310Nm

Co? 310 Nm w BDG??

Przecież to tyle co w moim AFB, i mniej niż w zdrowym awx/2.0tdi!!!

Szok, przecież to nie jeździ. Jak mogli coś takiego zrobić, taki moment na współczesnego diesla v6 to porażka...

Opublikowano

po cholerę piszecie bzdety w ściśle technicznym temacie ? :angry:

Opublikowano

To ja wole B6 i 2.5Q niz B7 i 2.5FWD... :tongue4:

tylko ze B6 strasznie nie podoba mi sie w avancie a niestety za pieniadze ktore bede mial nie dostał bym pozadnej b6 sedan z dobrym 2.5Q taka 2004 rok b7 za to w avancie ujdzie bez Q chyba tez przezyje ja niestety bardzo zle trafiłem na mojego AKE popszedni własciciel oniego nie dbał ja w silnik mam wrzucone 7000zl i dalej nie chodzi jak powinien.A z tego co czytałem na forum to musi byc droga połow 2004 zeby silnki juz byl ok
Opublikowano

bartek, skoro wrzuciles juz 7000 to nie widze sensu sprzedazy auta, doloz jeszcze troche, oddaj do porzadnego fachowca i ciesz sie autem.

Opublikowano

tomek32

Napisz PW do Piotruś'ia albo Meszrum'a z forum www.audiklub.org. Może będą znali odpowiedzi na Twoje pytania.

  • 7 lat później...
Opublikowano

pompa wtryskowa :

ciekawe, że dla manuala w BDG jest inna niż w automacie

pewnie stad roznica w momencie-

manual-350Nm

automat-310Nm

Co? 310 Nm w BDG??

Przecież to tyle co w moim AFB, i mniej niż w zdrowym awx/2.0tdi!!!

Szok, przecież to nie jeździ. Jak mogli coś takiego zrobić, taki moment na współczesnego diesla v6 to porażka...

Ale co ty porównujesz V do rzedowki. Jak chodzi kobieta na szpilkach a jak w adidasach ach chłopie niektórzy nie potrafią tego pojąć. A sztuka jest utrzymać taka szpilke i ja rozkręcić w dobra mapę. 6a5247d36480d3f46f89ac97b0ba6a26.jpg
  • 8 miesięcy temu...
Opublikowano

kombinowalem tak,zeby wsadzic odpowiednie podzespoly z BDH do mojego BDG,mial bym 180PS+370Nm i wtedy walnac moda
na 205-210PS + 420-440Nm,bo chipowanie BDG dla marnych 15PS to troche bez sensu

w BDG chyba nie tylko te 15PS do ugrania jest :decayed: Co do generacji to mi się o uszy obiło że BCZ/BAU posiadając normę EURO3 nie posiadają wtrysku "pilotującego" przez co ich układ wtryskowy się tak nie pier... i nie ma tego całego magicznego efektu narywania jaki występuje w BDG/BDH z normą EURO4 i 2 stopniowym wtryskiem

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano

ale kotlety odgrzane :facepalm::decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.