Skocz do zawartości
IGNOROWANY

co sądzicie o takim zestawie do silnika AHL 1600 benzyna ?


dir

Rekomendowane odpowiedzi

sek w tym ze 3 polecone "dobre" warsztaty w okolicy zgierza i łodzi kładą doslownie to samo { KME - tylko ceną sie roznią .. miedzy 2000 a 2300 za te same graty [wymieniają dokladnie przez tel co włozą ]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sek w tym ze 3 polecone "dobre" warsztaty w okolicy zgierza i łodzi kładą doslownie to samo { KME - tylko ceną sie roznią .. miedzy 2000 a 2300 za te same graty [wymieniają dokladnie przez tel co włozą ]

Nagaz Stefanowski www.nagaz.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam 1.6 AHL. Zamiast AC R01 założyli mi Sharka 1500 i spisuje się naprawdę bardzo dobrze. Elektronikę mam może nie najlepszą, bo OPTIME, ale w codziennej eksploatacji nie ma najmniejszych problemów. Co do wtrysków, warto dołożyć do Hanów, a jak coś tańszego to osobiście pokusiłbym się o nowe Waldemary. Taki zestaw i ogarnięty gazownik to w 100% bezobsługowy mechanizm, wystarczy lać LPG i jeździć na przeglądy. W moim przypadku to nieodczuwalny spadek mocy (której za wiele nie ma :grin:), brak szarpań czy to na zimnym czy gorącym. Raz dla próby odpaliłem nawet przy -5 na gazie i chodził idealnie. Jakby nie patrzeć, silnik mało wymagający, pojedzie prawie na wszystkim.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakby nie patrzeć, silnik mało wymagający, pojedzie prawie na wszystkim.

Zgadzam się z tym

Miałem ADP i chodził bez problemów temp przełączania 15st a wtryski najtańsze valteki

Auto sprzedane

W 1.8 A3, jak 1,8T A4 silniki bardziej wymagające i tu trzeba trochę lepszych parametrów przy LPG (wtryski,reduktor)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może być ale trochę drogo, chyba że zdrożało ostatnio

w lubelskim około 2000zł, a z wtryskami hana - 2300zł

Jeżeli nie znajdziesz taniej to zakładaj ja bym zmienił wtyski na FastReg - różnica około 30zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

odświeżam temat, z Kolegą który posiada analogiczne Audi 1,6 - wybraliśmy KME KME, Zgierz, Lipowa 15a - Warsztat LPG - Opinie o instalacjach LPG - LPG mania • AutoCentrum.pl

całość to jakiś ich autorski zestaw, strojenie map w pełnym zakresie obrotów + po 1000 km ponowne strojenie indywidualnie do motoru

2300 - pierwsze autko już od 3 dni śmiga elegancko ( nie ma różnicy w odczuciu czy lpg czy waha ) - raz kozie śmierć ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

on bardzo chetnie mi sterownik staga zamontuje tylko ma 2 argumenty

- 300 zł wyzsza cena za calosc

- sporo problemow z tym miał i zgłaszał do producenta błedy wiec zrezygnował z tego a kme montuje bez problemowo w dalszej eksploatacji

Mi tak gazownik powiedział jak chciałem wtryski Hany najmocniejsze, reduktor AC-R01 i Stag4+. Że to przereklamowane, że problemy same, ze serwis mnie czeka itp, i zaproponował instalację Levato za 2200zł do silnika niespełna 200konnego, instalacją tą, miałem także w 1.6, więc wiem, co to za towar.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...