Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Audi RS4 B8 w MOTO ON (Niedziela 11.55)


Ciepły

Rekomendowane odpowiedzi

W niedziele 9.12.2012 o 11.55 zostanie pokazany odcinek MOTO ON w TVN Turbo

Kornacki przetestuje RS4 B8, zapowiada się dobrze :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że Kornacki... nie trawię tego typa jest jakiś zbalzowany i ciotowaty:grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że Kornacki... nie trawię tego typa jest jakiś zbalzowany i ciotowaty:grin:

na początku jak sie pojawił w tvnturbo miałem takie same zdanie,ale teraz go lubie,jest ok

natomiast nie trawie maznasa i te jego "....a wiecie dlaczego?..." japierdole:facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maznas :facepalm:

Kornacki mnie wkurza tylko tym że woda do głowy uderzyła... Kiedyś był normalny teraz wielki Pan, odpicowany nosi się jak gej i udaje Clarksona w młodszej wersji :decayed:

---------- Post dopisany at 13:05 ---------- Poprzedni post napisany at 13:04 ----------

Adam Kornacki - Adam Kornacki - Oficjalna Strona Dział: debila własną strone:facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nagra ktoś?

BO nie mam TVN Turbo, a bym z chęcią zobaczył.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli RS4 B5 jak do tej pory najszybsze z z RS`ów:kwasny: Porażka:facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli RS4 B5 jak do tej pory najszybsze z z RS`ów:kwasny: Porażka:facepalm:

i z potencjałem na więcej :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

RS4 miało 420PS i mniejszą wagę.

Co z tego a B8 ma kupe elektroniki i 11lat przewagi technologicznej:kwasny: Dla mnie porażka ten nowy RS4. Fakt wygląda pięknie ale silnik i brak sedana odstraszy sporo klientów:kwasny: I nie pisac że jest RS5 bo tam ten sam kiblowaty silnik jest a w TG baty dostało od M3 z 2007 roku:kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

RS4 miało 420PS i mniejszą wagę.

Co z tego a B8 ma kupe elektroniki i 11lat przewagi technologicznej:kwasny: Dla mnie porażka ten nowy RS4. Fakt wygląda pięknie ale silnik i brak sedana odstraszy sporo klientów:kwasny: I nie pisac że jest RS5 bo tam ten sam kiblowaty silnik jest a w TG baty dostało od M3 za 2007 roku:kwasny:

Moim zdaniem nie produkowano by tego typu silnika jeżeli nie było by na niego klientów. Jak dla mnie miazga jak i silnik tak i auto.

Kornacki też dobrze powiedział że czuć te 11 lat przewagi przede wszystkim w prowadzeniu samochodu w tym jak pracuje zawieszenie itd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

RS4 miało 420PS i mniejszą wagę.

Co z tego a B8 ma kupe elektroniki i 11lat przewagi technologicznej:kwasny: Dla mnie porażka ten nowy RS4. Fakt wygląda pięknie ale silnik i brak sedana odstraszy sporo klientów:kwasny: I nie pisac że jest RS5 bo tam ten sam kiblowaty silnik jest a w TG baty dostało od M3 za 2007 roku:kwasny:

Moim zdaniem nie produkowano by tego typu silnika jeżeli nie było by na niego klientów. Jak dla mnie miazga jak i silnik tak i auto.

Kornacki też dobrze powiedział że czuć te 11 lat przewagi przede wszystkim w prowadzeniu samochodu w tym jak pracuje zawieszenie itd.

Ciekawe jakby w czasie kółka na jakimś torze było czuć jakby B8 dostało:thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ciekawe ale jeżeli nie mamy takiego testu to można tylko gdybać kto by zrobił lepszy czas. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kornacki zawsze pier...i od rzeczy ten drugi jest bardziej rzeczowy - np powiedział o tym szwie krzywym na siedzeniu w mercu - od Kornackiego takich rzeczy nigdy nie usłyszysz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kornacki zawsze pier...i od rzeczy ten drugi jest bardziej rzeczowy - np powiedział o tym szwie krzywym na siedzeniu w mercu - od Kornackiego takich rzeczy nigdy nie usłyszysz

I w żadnym aucie sportowym/usportowionym nie widzi złych stron tylko są och i ach. Według mnie nie jest laikiem i jak wsiada do takigo RSa to powinien obiektywnie opowiedzieć co i jak:good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

za***isty ten nowy RS :)

Wandej , czemu silnik ma odstraszyć klientów ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

za***isty ten nowy RS :)

Wandej , czemu silnik ma odstraszyć klientów ?

Nie tyle odstraszyć co zbliżyć do konkurencji... Pewnie taki 3.0BiTDI (gdyby siedział w A4) po sofcie dałby mu radę i lekko zmodzona S4 z 3.0TFSI.A A o silnikach Tri-Turbo w BMW nie wspomne. Fakt kulturą pracy na pewno powala ale fajnie by było zobaczyć w RS`ie jakąś doładowaną rozwojową jednostkę. A po za tym jeśli S6 robi 3.9 sek setkę to 4.7 w RS4 B8 to według mnie coś nie halo:kwasny: Mam pretensję do marki o tego RS`a że według mnie ideał stylistyczny zniszczyli silnikiem:thumbdown: Ale to tylko moja bardzo subiektywna opinia bo w życiu najmocniejsze auto jakie prowadziłem to BMW 5.40i:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...