Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Hobbit

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ruszyly juz bilety na przedpremierowe pokazy na 25 grudnia. Ja juz kupilem bilety do IMAX, ktos jeszcze sie nie moze doczekac ? Dodam, ze mozna ten film zobaczyc w 48 fpsach, np w silesi w CC.

Ja jednak wole wiekszy ekran niz 48 fpsow :)

Opublikowano

U mnie na wiosce będzie dopiero 27gru.

Chyba nie bede nigdzie specjalnie jezdził i poczekam.

Opublikowano

Ja już tez mam zrobioną rezerwację :decayed:

Dobrze, że założyłeś ten wątek, bo bym przespał całą akcję a tak to jestem jednym z pierwszych w moim kinie :wink:

Opublikowano

Zaraz sprawdzam czy jeszcze są i zamawiam :)

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Już jutro seansik, też się ktoś nie może czekać ?:)

Opublikowano

Ja myślę wyskoczyć na to. Tylko nie wiem czy wysiedze na d*pie prawie 3h. :facepalm:

Opublikowano

Juto u mnie premiera poszedłbym, ale mnie kobita pili na obiad z teściami :facepalm:

Opublikowano

właśnie wróciłem z Hobbita ...:slina: doobre

Opublikowano

to pasowałoby iść. u nas jutro dopiero premiera.

Opublikowano
  • Autor

Tez obejrzalem i MEGAAAA !

kusi mnie by isc na wersje 48 fps :)

Opublikowano

A co Wam się tak naprawdę tam podobało oprócz tego, że to "HOBBIT"? Oczywiście nie mówię o efektach, bo były pierwsza klasa ale reszta nie za specjalna. Akcja średnia, piosenek tyle co w musicalu jakimś, fabuła przeciągnięta na maksa. Jak dla mnie to średni film i dużo gorszy od LOTRa. Ale na drugą część na pewno pójdę.

Opublikowano

Byłem na 3D. Władca wg mnie lepszy ale i tak filmik bardzo mi się podoba .

Opublikowano

Jak już iść to do IMAX-a. Ekran 5x większy niż w zwykłym kinie :wink:

Opublikowano

Dla mnie film słaby:thumbdown:. Myślałem, że będzie lepszy.

Opublikowano
  • Autor
dla mnie film słaby:thumbdown:. Myślałem, że będzie lepszy.

wyjdz ! :[

Opublikowano
Dla mnie film słaby:thumbdown:. Myślałem, że będzie lepszy.

Taka prawda :kwasny: Niedawno był LOTR, pierwsza część na TVN i o niebo lepszy od Hobbita.

Ja rozumiem, że Hobbit to wstęp do LOTRa i że to baśń i nie może być mordobicia ale najzwyczajniej w świecie liczyłem na coś więcej. Taki nijaki ten film niestety :kwasny:

Opublikowano

dla mnie film mega :kox:,

ani chwili się nie nudziłem i te prawie 3 godziny w kinie śmignęły mi momentalnie... czekam z niecierpliwością na kolejną część :wink:

Opublikowano

Ja zazwyczaj w kinie na 3h filmie nie umiem wysiedzieć ale na Hobbicie zlecialo tak że nie wiem kiedy :) Teraz do grudnia czekać na 2 część :) i ktoś wyżej pisał że to musical hehe tam byly bodajże 2 piosenki zanucone i tyle :D

Opublikowano

3 były zaśpiewane definitywnie :whistling:

Opublikowano
  • Autor
Dla mnie film słaby:thumbdown:. Myślałem, że będzie lepszy.

Taka prawda :kwasny: Niedawno był LOTR, pierwsza część na TVN i o niebo lepszy od Hobbita.

Ja rozumiem, że Hobbit to wstęp do LOTRa i że to baśń i nie może być mordobicia ale najzwyczajniej w świecie liczyłem na coś więcej. Taki nijaki ten film niestety :kwasny:

Ty też wyjdz :[

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.