Skocz do zawartości
IGNOROWANY

zamiana obwódek szyb ..czarne na chrom sedan


Bielun22

Rekomendowane odpowiedzi

witam!!

z racji tego ze chce w swojej audi a4 b6 sedan wymienic obwódki szyb z czarnych na chrom mam kilka pytan.

- czy te trojkąty boczne roznią sie czyms pomiedzy sobą jesli chodzi o czarną a chromowaną obwodke?

- w ktorym miejscu najlepiej zacząc taką wymiane?

- z czym moge miec problem przy demontazu stararych czarnych obwódek?

odrazu mowie ze widziałem watek bart-s ale on tam opisuje avanta a ja mam sedana. a instrukcji do sedana nie widziałem!! za pomoc dziekuje!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nazwa tematu pierwsza klasa :facepalm: Ty już znasz odpowiedź na pytania, które zadałeś w pierwszym poście, ale za jakiś czas ktoś zapyta o to samo :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Daleko nie trzeba szukać :-) sam się chętnie dowiem co z tymi ramkami bo zmieniłbym chrom na czarne :-/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kur.... zmiana na chrom wstrzymana do poniedziałku:facepalm: myslałem ze mam wszystko a tu zonk:doh:!!!!2 maskownice tylnych trojkątów na szczescie znalazlem na allero. uffff... cena maskownic w serwisie bagatel 250 zl za strone:doh:. przy okazji mam do sprzedania wszystko co jest potrzebne do zmiany chrom na czarne!!! 2 szybki, listwy zbierające na drzwi 4 sztuki, górne listwy 2 sztuki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzisiaj widzałem temat o odwrotnym modzeniu czyli zmiana chromu na czarne listwy to odezwij się do kolegi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kur.... zmiana na chrom wstrzymana do poniedziałku:facepalm: myslałem ze mam wszystko a tu zonk:doh:!!!!2 maskownice tylnych trojkątów na szczescie znalazlem na allero. uffff... cena maskownic w serwisie bagatel 250 zl za strone:doh:. przy okazji mam do sprzedania wszystko co jest potrzebne do zmiany chrom na czarne!!! 2 szybki, listwy zbierające na drzwi 4 sztuki, górne listwy 2 sztuki.

ile za to chcesz?

Jaki stan?

Wyslij mi info na pw

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany, jest ktoś chętny na zamianę ? Ja mam chrom a chce czarne [ sedan ]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no tak ale jak ja chciałem sie zamienic to chetnych nie było a teraz to wszyscy:bicz::jerk:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zrob jakas mala sesje zdjeciowa z ta mala szybka,tez sie przymierzam do wymiany na chromy, zastanawia mnie, czy ta szybka jest na stale z czarna obwodka,czy tez osobno:hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zrob jakas mala sesje zdjeciowa z ta mala szybka,tez sie przymierzam do wymiany na chromy, zastanawia mnie, czy ta szybka jest na stale z czarna obwodka,czy tez osobno:hi:

to juz ci moge powiedziec ze trójkąty pod czarne są inne a pod chrom są inne. róznią sie uszczelka. jak ktos by miał jakies pytania w tym temacie to pisac pw... ja juz mam to za sob wkrótce foty z modów zimowych:d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zrob jakas mala sesje zdjeciowa z ta mala szybka,tez sie przymierzam do wymiany na chromy, zastanawia mnie, czy ta szybka jest na stale z czarna obwodka,czy tez osobno:hi:

to juz ci moge powiedziec ze trójkąty pod czarne są inne a pod chrom są inne. róznią sie uszczelka. jak ktos by miał jakies pytania w tym temacie to pisac pw... ja juz mam to za sob wkrótce foty z modów zimowych:d

ale czy zmina tych trojkątow jest możliwa? dużo roboty?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jest mozliwa bo ja zmieniłem na chrom .. ten trójkąt jest wklejany. kazdy warsztat ktory zajmuje sie szybami samochodowymi ci to zdemontuje i zamontuje.. roboty jest gdzies na 4-5 godzin + schniecie kleju

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej. A ja mam pytanie czy któryś z Was zamiast chromów bawił się w naklejanie naklejek w kolorze chrom. Kupiłem na allegro i jestem ciekawy, jak z montażem. Do moich niedawno przyciemnionych szyb lepiej będą wyglądać srebrne ramki ;)

Pomóżcie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...