Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL] Chorwacja - Polska - jakie typy ? mecz o honor

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

jako ze mecz otwarcia i mecz o wszystko mamy za soba , pozostal mecz o honor, aczkolwiek szanse na awans pozostaly minimalne.

jakie sa wasze typy ? po tym co zobaczylem z Austria stawiam na porazke 2:0 , chociaz chialbym sie mylic

Opublikowano

Nasi zagrają piękny, emocjonujący mecz moze nawet wygrany (jak to zwykle bywa w meczach o pietruszkę). Niemcy pociagną Austriaków 3:0.

Opublikowano

2:1 dla PL

Opublikowano

3:0 dla Chorwacji :tongue4: wp***dol i do domu :polew:

Opublikowano

Ja dalej mam nadzieje :naughty: Niemcy dostana od Austrii bo jest w takiej samej sytuacji jak Polska a do tego ludzie z uefa i sedziowie sa im przychylni i sa gospodarzami Polska natomiast nawet jak odpada z turnieju ostatni mecz gra na maxa (pamietny mecz w korei z USA) a do tego Chrowaci maja pewne wejscie i moze troszke odpuszcza :gwizdanie: Smiejcie sie lub nie ale pilka dalej jest w grze :th: Dodam jeszcze ze Chorwacja zmienia skład i kilku zawodnikow tych dobrych nie bedzie gralo

Opublikowano
  • Autor

Chrowaci maja pewne wejscie i moze troszke odpuszcza :gwizdanie: Smiejcie sie lub nie ale pilka dalej jest w grze :th: Dodam jeszcze ze Chorwacja zmienia skład i kilku zawodnikow tych dobrych nie bedzie gralo

no ale z drugiej strony rezerwoni beda chceli sie pokazac ze zasluguja na pierwsza jedynastke , to dla nich moze byc jedyna taka okazja , wiec watpie zeby se tak po prostu odpuscili , za duza impreza.

Opublikowano

Tu tez sie zgodze ale jednak to rezerwa a my wyjdziemy "najlepszym skladem" :) Szkoda bedzie jak sie nie uda ale coz ja i tak dalej mam nadzieje

Opublikowano

2:1 dla Chorwatow

Opublikowano

3:1 dla Chorwatów

Opublikowano

3:0 dla Polski :wink4:

Opublikowano

jeszcze przyznasz mi rację :evil:

Opublikowano

2 albo 3 - 0 dla Polski :th:

No może Chorwaci strzelą jakąś bramkę... :mysli:

Opublikowano

wygramy 3-0 , austria wygra z nimcami 1-0 i wychodzimy z grupy :gwizdanie:

:polew: :polew: :polew:

Opublikowano

:laghing2: :lol1:

Opublikowano

wygramy 3-0 , austria wygra z nimcami 1-0 i wychodzimy z grupy :gwizdanie:

:polew: :polew: :polew:

:dance: :dance: :drunk: :drunk: :dance: :dance: :thumbup: :thumbup:

Opublikowano

Mi ciężko obstawić wynik...... oj będzie się działo..... będzie młyn jak ch*j. Nasi nawet nie powinni wychodzić na boisko :sick3:

Opublikowano

A ja powiem tak.

Bedzie dwucyfrówa w dupe.

A kibice z płaczem będą chodzić po ulicach.

Ale co to dla gości, co za przegraną tez dostają niezłą kasę. :(

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.