Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL] Zakłócenia od CB RADIA


podsi

Rekomendowane odpowiedzi

witam po montażu radyjka cb mam mega zakłócenia mnie słychać dobrze lecz ja w głośniku słyszę same szumy pierwsze to słychać prace silnika w radyjku a 2 to jak włączę hidy to przetwornice tez mega świszczą w radiu :))) da sie z tym coś zrobić ??? tylko bez tekstów typu wyrzuć hidy itp :)) :naughty:

* zwróć proszę uwagę na błędy ortograficzne przynajmniej na te w nazwie wątków

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niestety wyrzuć hidy...

niektóre Hidy zakłucają CB , nic nie zrobisz...

co do dzwięków z silnika to może jakiś filtr pomoże , podjedz do jakiegoś punktu z CB i podpytaj.

Podsi spróbuj znaleść jakieś forum CB-maniaków , może tam Ci pomogą :th:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak mamy ale od Sokoła :th: i one nie zakłucają :)

po prostu są inne jest :kox: :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy to pomoże ale jak miałem zasilanie CB podpięte w zapalniczkę to była kupa szumów i nawet ANL nie wycinał wszystkiego. Potem kabelki zamontowałem na stałe i z ciekawości podpiąłem się bezpośrednio w zasilanie radioodtwarzacza. "Pyrkanie" zniknęło.

Fakt, że nie mam ksenonów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeden problem może by udało się rozwiązać za pomocą osobnego obwodu zasilania a dokładnie to pociągnąć przewód zasilający cb bezpośrednio z akumulatora. Co do zestawu hid to tak jak napisał Trzeniu czyli miałeś pecha i kupiłeś czy może trtafiłeś na te siejące i na to nie mam pomysłu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ale ja tez mam od sokola hehe chyba ze rozprowadzal jakies rozne wersje ?:)) a czy u was zakluca chocby przy zalaczaniu bo u mnie przy mocno a podczas pray hidow juz mniej ale jednak zakluca

a dawno kupowałeś ?może teraz ma inne :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

te same ma co wszyscy :)[br]Dopisany: 17 Czerwiec 2008, 09:38 _________________________________________________zreszta podjedz, zmienimy przetwornice na inne i sie zobaczy :th:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A sprawdzał ktoś moze juz te filtry z tej aukcji??? Bo dzisiaj podpiąłem cb i tez mam szumy :wallbash: oczywiscie mam założone HIDy noi jest kaplica :mysli: A zmiana Anteny od Cb nic nie pomoze przypadkiem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zakłócenia niekoniecznie są związane z HID-ami...

proponuję prześledzić ten wątek, a jest co czytać

http://www.cb-radio.pl/phpBB/viewtopic.php?t=177&postdays=0&postorder=asc&start=0[br]Dopisany: 20 Czerwiec 2008, 08:59 _________________________________________________a co do filtra

http://www.cb-radio.pl/phpBB/viewtopic.php?t=2121

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...