Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AWX] Czarnuch by SLO -> kilka słów na koniec :)

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

ASO Panowie, ASO :decayed:

Opublikowano
ASO Panowie, ASO :decayed:

Historia mojego lusterka tak się zakończyła - ale slo jest twardy :grin:

Opublikowano
a co się dzieje z tymi lustrami?? ajkiego konkretnie szukacie??

Wszystkie 3 mają walniętą elektronikę (w tym 2 mamy wylane). Potrzebujemy czarne lusterko do B6 - fotochrom lub fotochrom + czujnik zmierzchu.

a może kupić jasne i malować :eusathink:

Opublikowano
a co się dzieje z tymi lustrami?? ajkiego konkretnie szukacie??

Wszystkie 3 mają walniętą elektronikę (w tym 2 mamy wylane). Potrzebujemy czarne lusterko do B6 - fotochrom lub fotochrom + czujnik zmierzchu.

a może kupić jasne i malować :eusathink:

Jasne od biedy też przejdzie - ale malować... Jakoś nie jestem przekonany. Poza tym wiesz jak Ciężko o lusterko do B6 :wink:

Opublikowano
a co się dzieje z tymi lustrami?? ajkiego konkretnie szukacie??

Wszystkie 3 mają walniętą elektronikę (w tym 2 mamy wylane). Potrzebujemy czarne lusterko do B6 - fotochrom lub fotochrom + czujnik zmierzchu.

a może kupić jasne i malować :eusathink:

Jasne od biedy też przejdzie - ale malować... Jakoś nie jestem przekonany. Poza tym wiesz jak Ciężko o lusterko do B6 :wink:

szczezre nie wiem bo nie szukałem :wink: Domin mi zaproponował to łyknąłem jak młody pelikan :whistling:

Opublikowano
a co się dzieje z tymi lustrami?? ajkiego konkretnie szukacie??

Wszystkie 3 mają walniętą elektronikę (w tym 2 mamy wylane). Potrzebujemy czarne lusterko do B6 - fotochrom lub fotochrom + czujnik zmierzchu.

a może kupić jasne i malować :eusathink:

Jasne od biedy też przejdzie - ale malować... Jakoś nie jestem przekonany. Poza tym wiesz jak Ciężko o lusterko do B6 :wink:

szczezre nie wiem bo nie szukałem :wink: Domin mi zaproponował to łyknąłem jak młody pelikan :whistling:

Łyknąłeś to lusterko jak małpa kit :grin:

Opublikowano

dokładnie!! :polew:

Opublikowano
dokładnie!! :polew:

Nie no luz - polujemy dalej. Teraz silnik trzeba doprowadzić do ładu :wink:

Opublikowano

Pewnie za te cztery byłoby jedno z ASO :grin:

Opublikowano
  • Autor

co ty :) za mało

Opublikowano

Przyszła dziś wiązka - można kończyć BT :wink:

Tomek zamawiać piankę? Nowa w ASO 60zł.

---------- Post dopisany at 21:15 ---------- Poprzedni post napisany at 21:13 ----------

Podeślij mi jeszcze Twój VIN na pw.

Opublikowano
  • Autor

Done. No to teraz czekam aż będziesz miał chwilę żeby to ogarnąć.

Opublikowano
a co się dzieje z tymi lustrami?? ajkiego konkretnie szukacie??

Wszystkie 3 mają walniętą elektronikę (w tym 2 mamy wylane). Potrzebujemy czarne lusterko do B6 - fotochrom lub fotochrom + czujnik zmierzchu.

a może kupić jasne i malować :eusathink:

Jasne od biedy też przejdzie - ale malować... Jakoś nie jestem przekonany. Poza tym wiesz jak Ciężko o lusterko do B6 :wink:

sam szukam lusterka i jest mega cieżko dostać :facepalm:

fajna furka :gicior:

Opublikowano
  • Autor

kurier przyniósł mi dzisiaj jakieś żelastwo do domu.. :banan:

plbWwEd.jpg

:kox:

Opublikowano

nie miała zabezpieczonych otworów? tylko tak jak teraz?

Opublikowano
  • Autor

miała miała, zdjąłem tylko żeby sprawdzić luz. a co ?

Opublikowano

i jaka to jest?? podchodzi p&p do avf/awx ??

Opublikowano
i jaka to jest?? podchodzi p&p do avf/awx ??

BRD p&p do naszych:naughty:

Opublikowano
  • Autor

p&p oprócz węża

Opublikowano

aha no to wiem czego później szukać :decayed:

nowa czy używka? jakiś sprawdzony sprzedawca ?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.